Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

kolego henryk-45

zarejestrowales sie dzis i od razu 2 posty chwalace zaklad :niekumam

Czy to przypadkiem nie jest reklama a nie realna pomoc forumowiczom ??

 

Pierwsze 2 posty

1. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=871800#post871800

2. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=871773#post871773

 

dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na prawdę, nikt nie zna lakiernika coby porobił zaprawki lakiernicze? Może być pan Miecio byleby na kacu ciągle nie chodził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na prawdę, nikt nie zna lakiernika coby porobił zaprawki lakiernicze? Może być pan Miecio byleby na kacu ciągle nie chodził :D

 

dołączam się ;) potrzebuję troszkę golfa upięknić, także jak ktoś będzie wiedział czekam na info :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na prawdę, nikt nie zna lakiernika coby porobił zaprawki lakiernicze? Może być pan Miecio byleby na kacu ciągle nie chodził

Mój szwagier robi w takim zakładzie, ale nie w Wawie, tylko pod Wyszkowem. Jakby pasowało , to na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś kiedyś tutaj, albo gdzie indziej wspominałem mam znajomego lakiernika, ale również nie w Warszawie a w Józefowie, Bogdan Dallman, al. Nadwiślańska 99 c, tel. 0227895666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to brzmi lepiej, dzięki :ok:

po drodze na uczęszczanej mojej trasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już gdzieś kiedyś tutaj, albo gdzie indziej wspominałem mam znajomego lakiernika, ale również nie w Warszawie a w Józefowie, Bogdan Dallman, al. Nadwiślańska 99 c, tel. 0227895666

 

 

 

 

Piłeś ? Nie jedź ! Nie piłeś ? Napij się !

 

pytanko odnosnie tego pana ,drogo,elegancko, czy ot tak aby bylo

mam zamiar caly bez dachu odnowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko odnosnie tego pana ,drogo,elegancko, czy ot tak aby bylo

mam zamiar caly bez dachu odnowic.

 

Jak odzyskam samochód do poniedziałku (z warsztatu), to będziesz mógł na spocie obejrzeć wykonanie jak wpadniesz. Ogólnie bardzo ładnie, przykłada się bardzo do roboty, cena też bardzo przystępna. Jeśli chodzi o cenę to najlepiej jak do niego podjedziesz/zadzwonisz i pogadasz.

 

Dla osób zainteresowanych, warsztat znajduję się [ame=http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=j%C3%B3zef%C3%B3w,+nadwi%C5%9Bla%C5%84ska+99c&sll=37.0625,-95.677068&sspn=49.57764,79.013672&ie=UTF8&hq=j%C3%B3zef%C3%B3w,+nadwi%C5%9Bla%C5%84ska+99c&hnear=&radius=15000&ll=52.137354,21.193083&spn=0.002282,0.004823&t=h&z=18&iwloc=A]tutaj[/ame] (nie jest on bezpośrednio przy Nadwiślańskiej). Jadąc od Warszawy na wysokości Revita Club (po prawej, widoczny z daleka duży, czerwony napis) skręca się w lewo w Podleśną i potem pierwsza ulica w prawo (uwaga, Podleśna jest piaszczystą drogą dziurawą jak sito ;))

Edytowane przez sir_kula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odzyskam samochód do poniedziałku (z warsztatu), to będziesz mógł na spocie obejrzeć wykonanie jak wpadniesz

 

bede napewno, bo slawek bedzie mi cos poprawial

mam nadzieje ze dostaniesz samochod ,bo bym obejzal.

poza tym, pewnie nie ja jeden bym ogladnol,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze dostaniesz samochod ,bo bym obejzal.

Też mam taką nadzieję, bo już drugi tydzień czekam na części z Niemiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem z Józefowa k Otwocka potrzebuje osoby która zna się na vag com.Mam takie cacko i laptopa,ale nie potrafie nic tym zdjagnozować .Jeśli ktoś z okolicy może podjechać to by było fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale nie potrafię nic tym zdiagnozować. Jeśli ktoś z okolicy może podjechać...

Ewentualnie możesz Ty podjechać na spot w poniedziałek (jeżeli wcześniej nikt nie dotrze do Ciebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jestem z Józefowa k Otwocka potrzebuje osoby która zna się na vag com.Mam takie cacko i laptopa,ale nie potrafie nic tym zdjagnozować .Jeśli ktoś z okolicy może podjechać to by było fajnie.

Zapraszamy jak w temacie: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odzyskam samochód do poniedziałku (z warsztatu), to będziesz mógł na spocie obejrzeć wykonanie jak wpadniesz.
A jak nie to to mogę podrzucić Kulkę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego'' niki'' zapraszam do siebie, albo jak chcesz podrzuć kulke,jak znasz się na vagu postawie dobre piwo za pomoc mój tel 691060103.

Edytowane przez bakulinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego'' niki'' zapraszam do siebie, albo jak chcesz podrzuć kulke, postawie dobre piwo za pomoc mój tel 691060103.

Czytaj posty na które odpisujesz. Niki chce Kulkę podrzucić na spota gdyby ten nie odebrał jeszcze swojego bolidu z naprawy do tego czasu:D

Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie zatrybiłem chyba podjade na spota w ten poniedziałek z vagiem.Poprostu myślałem że ktoś z okolicy Józefowa wpadnie do mnie to sobie pogadamy o naszych paskach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu myślałem że ktoś z okolicy Józefowa wpadnie do mnie to sobie pogadamy o naszych paskach...

Od tego właśnie są nasze spoty comiesięczne, no ale oczywiście nie tylko. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztat MEGACAR (ul. Przesnyska) wporządku, polecam: robiłem rozrząd, zabierak w pompie oleju i inne.

Im więcej osób się tam zgłosi z forum to może wynegocjujemy zniżki :D

Edytowane przez Przemo80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos kto potrafi zrobic utomatyczne skrzynie w warszawie lub okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności