Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

rasta to widzę, że jeździmy podobnymi trasami :)

Rodzice moi w Rembertowie mieszkają a ja mieszkam przy Kasprzaka niemalże na skrzyżowaniu z Prymasa Tysiąclecia ;)

Do Ożarowa pewnie lecisz gdzieś tędy Połczyńska i dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rasta to widzę, że jeździmy podobnymi trasami

Rodzice moi w Rembertowie mieszkają a ja mieszkam przy Kasprzaka niemalże na skrzyżowaniu z Prymasa Tysiąclecia

Do Ożarowa pewnie lecisz gdzieś tędy Połczyńska i dalej

 

dostarczam towar do hotelu mazurkas ......dwa razy w tygodniu.-jutro powtórka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostarczam towar do hotelu mazurkas ....

Dokładnie obok tego hotelu mieszka siostra cioteczna mojej żony z mężem :)

Jeździmy często tam - może kiedyś się zauważymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaka może być przyczyna że otwieranie z pilota działa tylko ok 10cm od samochodu,a dokładniej przy przednich drzwiach? Pilot jest po wymianie baterii i nic.

Poszukuję też koła dojazdowego 15

Edytowane przez Santi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: jaka może być przyczyna że otwieranie z pilota działa tylko ok 10cm od samochodu,a dokładniej przy przednich drzwiach? Pilot jest po wymianie baterii i nic.

 

zależy od typu alarmu. Ja tak miałem od początku, okazało się, że antena od centralki alarmowej (nieseryjna, chociaż na seryjnych pilotach) była zwinięta w pętelkę... po rozwinięciu zaczęło to mieć zasięg.

 

BTW. pod pałacem w stolicy nie jestem w stanie odbezpieczyć alarmu w ogóle ;) [tylko z klucza, a później ręczne rozbrajanie wyjącego alarmu ;P]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukać tej antenki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod pałacem w stolicy nie jestem w stanie odbezpieczyć alarmu w ogóle [tylko z klucza, a później ręczne rozbrajanie wyjącego alarmu ;P]

niestety w śródmieściu (na wieżowcach i PKiNie) jest zainstalowanych sporo silnych nadajników, które zakłócają w jakiś sposób pracę m.in. pilotów samochodowych. Niedawno na ul. Nowogrodzkiej chyba za 10 razem udało mi się otworzyć samochód z pilota.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam osoby mojej okolicy z vagiem ,potrzeba mi sprawdzić spalanie ON ,chyba coś mi komp trochę zwariował po tym jak spadła mi rura gumowa z IC ,kiedyś spalanie podczas ruszania z świateł nie była większa niż 17 l a teraz pokazuje ponad 30 l średnie spalanie z cyklu mieszanego trasa miasto nie była wieksza niż 7,5 a teraz ok 10l .

Ogólnie przydało by się jego po całości przeszperać ,ja nie mam o tym pojęcia co i jak powinno byc ustawione ,obawiam się sam grzebać vagiem mogł bym cos namieszać .

Mieszkam na Grochowie okolice ronda Wiatraczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Szukam osoby mojej okolicy z vagiem ,potrzeba mi sprawdzić spalanie ON ,chyba coś mi komp trochę zwariował po tym jak spadła mi rura gumowa z IC ,kiedyś spalanie podczas ruszania z świateł nie była większa niż 17 l a teraz pokazuje ponad 30 l średnie spalanie z cyklu mieszanego trasa miasto nie była wieksza niż 7,5 a teraz ok 10l .

Ogólnie przydało by się jego po całości przeszperać ,ja nie mam o tym pojęcia co i jak powinno byc ustawione ,obawiam się sam grzebać vagiem mogł bym cos namieszać .

Mieszkam na Grochowie okolice ronda Wiatraczna

Kolego komputerem się nie przejmuj sprawdź sobie ile Ci pali w rzeczywiostości (oblicz) i dopiero się martw.

Co do przeskanowania auta VAGiem to atakuj sir_kule, albo raste z naszego regionu, ewentualnie poczekaj za dwa tygodnie będzie comiesięczny spot i zapraszamy, nieodpłatnie Ci chłopaki przeskanują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo raste

 

już poszedł email do jabol2.0. tylko że ja będę miał czas dopiero w sobotę lub niedzielę

 

 

Sławeeek- już naprawiłem! rozebrałem silniczek od wentylatora powietrza i na razie jest cacy! (będę musiał pewnie wymienić szczotki)

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spocie VW jeszcze nie miałem przyjemnośći być chętnie wpadne,wczesniej komp mi dużo mniejsze spalanie pokazywał ale po tym jak mi rure gumową od IC wywaliło to się spalanie sporo się podniosło przynajmniej na wyświetlaczu , może relane spalanie jest takie jak wczesniej :confused:.

To co on teraz pokazuje mnie trochę wkurw..

Kolega Rasta już mi zaproponował swoją pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KristoKristo-dojechałeś do domu? obroty ok?-pierwszy raz robiłem vagiem przy obrotach...ale myślę że wyszło cacy! (oczywiście bez pomocy "Sławeeek" się nie obyło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KristoKristo-dojechałeś do domu? obroty ok?-pierwszy raz robiłem vagiem przy obrotach...ale myślę że wyszło cacy! (oczywiście bez pomocy "Sławeeek" się nie obyło)

 

 

wlasnie niedawno wszedlem do doma...

dzieki rasta i Slaweeek za okazana pomoc,rasta za Vag'a a Slaweeek za konferencje...

bardzo mi pomogliscie ale jak sie okazuje bez wizyty u mechaniora sie nie obejdzie...niestety :(

 

cala reszta jak najbardziej ok...autko bez bledu i to jest to...

 

pozdrawiam Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez wizyty u mechaniora sie nie obejdzie

Trzeba poszukać, poszytać, doczytać, pokombinować i może się uda nie odwiedzać mechanika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poszukać, poszytać, doczytać, pokombinować i może się uda nie odwiedzać mechanika ;)

 

 

z przyjemnoscia bym to Slaweeek zrobil no ale niestety nie bardzo mam na to wszystko czas przy tym moim trybie pracy ciezko znalezc czas na cokolwiek...

 

 

konczy mi sie ubezpieczenie...

czy ktos moglby doradzic jakiegos najtanszego na chwile obecna ubezpieczyciela godnego uwagi... ?? oczywiscie zeby oplaty byly w miare rozsadku,interesuje mnie najlepiej pakiet no ale i obowiazkowe mi wystarczy...

 

i jeszcze jedna sprawa...

czy moglby ktos mi podrzucic linka lub ewentualnie pokierowac jak sie ustawia recznie obroty,samochod jak w opisie,bo VAG'iem to mozliwa jest tylko delikatna korekta a ja potrzebuje dodac mu troche tych obrotow...

Edytowane przez KristoKristo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam koła dojazdowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie i panie, koleżanki i koledzy :D

Zwracam się do was z prośbą o udzielenie rady, a w sprawie jak dojechać...?

W poniedziałek muszę się udać w wasze okolice w sprawach służbowych, ale niestety muszę jechać pociągiem aby wrócić autem, Docelowo z pociągu wyląduję na stacji Warszawa Zachodnia i z tamtąd muszę się dostać jak najszybciej do Piastowa na ul. Warszawską do fabryki Akumulatorów ZAP SZNAJDER. Powiedzcie mi jakim środkiem komunikacji dojadę tam najszybciej aby nigdzie nie błądzić po okolicy? Zaznaczam, że Stolicy nie znam w ogóle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlap z Zachodniego jakiegos PKPowego KUKURUZNIKA do Piastowa i tam sie pewnie dopytasz co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak radzi Ci Preziu będziesz najszybciej. Wysiadasz na W. Zachodnia, zmieniasz peron i wsiadasz np. w SKM, kierunek Pruszków - kursuje co 30 min. Albo w coś KM - kierunek Skierniewice - częściej jeżdżą. Na trzecim przystanku wysiadasz i do tej fabryki masz rzut beretem - przystanek jest na rogu ulic Tuwima i Wojska Polskiego.

 

No i o jakiej porze przyjeżdżasz bo jak w środku nocy to tylko TAXI. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rozklad-pkp.pl/query.php?q=pl/node/146

 

http://www.zap.pl/?s=1&d=21&dp=5&lang=pl klikając przybliża się mapa, zakład jest niedaleko stacji pkp, ale to już wiesz zapewne.

 

edit: trochę się spóźniłem :) no i oczywiście link pkp też nie działa, w każdym razie wpisz warszawa zachodnia "z" i piastów "do" i w przybliżeniu godzinę.

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności