Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Rasta WIELKIE dzięki za przeskanowanie vagiem mojego paska ,i polecam się w sprawie

cb radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rasta WIELKIE dzięki za przeskanowanie vagiem mojego paska ,i polecam się w sprawie

cb radia.

 

następnym razem skasujemy błąd ze zmieniarki CD -poszukałem i wiem już co i jak. :)

...oj tak...tak...polecam kolegę z Grochowa w CB:580:

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konczy mi sie ubezpieczenie...

czy ktos moglby doradzic jakiegos najtanszego na chwile obecna ubezpieczyciela godnego uwagi... ?? oczywiscie zeby oplaty byly w miare rozsadku,interesuje mnie najlepiej pakiet no ale i obowiazkowe mi wystarczy...

nie wiem jak tam z pakietem ,mam w TUW samo OC,w tamtym roku zaplacilem z 50%zniżka +5%za dzieci, teraz powinno byc mniej, ogólnie 300zł OC+20NW+150 ubezpieczenie na zycie, konieczne by dostać to ubezpieczenie ,(wymuszone) ale i tak taniej ,razem za rok zaplacilem 470 zl. adres gdzie to kupilem ,'' Góra kalwaria ul. pijarska73 ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam z pakietem ,mam w TUW samo OC,w tamtym roku zaplacilem z 50%zniżka +5%za dzieci, teraz powinno byc mniej, ogólnie 300zł OC+20NW+150 ubezpieczenie na zycie, konieczne by dostać to ubezpieczenie ,(wymuszone) ale i tak taniej ,razem za rok zaplacilem 470 zl. adres gdzie to kupilem ,'' Góra kalwaria ul. pijarska73 ''

 

 

dzieki marwitko za pomoc,bede musial w najblizszym czasie poszukac czegos godnego uwagi...

 

mam pytanko,czy ktos moglby podrzucic mi miejsce gdzie moglbym znalezc cosik na temat ustawienia swiatel mijania bo chyba jestem troche za glupi i nie bardzo moge sobie poradzic z szukajka :(

 

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko,czy ktos moglby podrzucic mi miejsce gdzie moglbym znalezc cosik na temat ustawienia swiatel mijania

Ustawianie w jakim sensie??

Mechanicznie wysokość i kąty świecenia ustawiasz śróbkami przy lampach :), żeby było dobrze ustawione to stacja diagnostyczna, z cenami różnie bywa, od 0 zł do 30 zł bynajmniej ja w takich granicach się spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustawianie w jakim sensie??

Mechanicznie wysokość i kąty świecenia ustawiasz śróbkami przy lampach :), żeby było dobrze ustawione to stacja diagnostyczna, z cenami różnie bywa, od 0 zł do 30 zł bynajmniej ja w takich granicach się spotkałem.

 

no wlasnie o takie ustawienie mi chodzi...tyle tylko ze myslalem iz znajde cosik na forum jak to sie robi...

teraz to i tak nic nie zrobie bo pada a poza tym troche jest za widno...

sprobuje zrobic to sam a jak sie nie uda to bede smigal na stacje lub jakiegos warsztatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu to lepiej nie ustawiać - bo potem co będziesz kogoś mijał to Cię pozdrowi:)

 

Ustawiłem wczoraj na stacji za 10 zł. W Nitmarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...

szukam jakiegos fachowca od przyciemniania szyb,w miare dobrego no i nie drogiego :P

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod ten numer 513 800 888 patrzac po twoich numerach rej to miał byś blisko na Grochowską ,Lotniczą gośc przyciemnia już kilka lat robiłem u niego juz kilka swoich samochodów,mogę ci jego polecić bo wiem że to nie jest pierwszy lepszy paprak,ale co do ceny to nie wiem ile sobie liczą ja miałem inaczej liczone ,dlatego że to jest mój kolega ,i woziłem jego reklame na tylnią szybe.

Wejdz w mój profil i sobie zerknij ja kto wygladało .

 

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

 

http://www.przyciemnianieszyb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń pod ten numer 513 800 888 patrzac po twoich numerach rej to miał byś blisko na Grochowską ,Lotniczą gośc przyciemnia już kilka lat robiłem u niego juz kilka swoich samochodów,mogę ci jego polecić bo wiem że to nie jest pierwszy lepszy paprak,ale co do ceny to nie wiem ile sobie liczą ja miałem inaczej liczone ,dlatego że to jest mój kolega ,i woziłem jego reklame na tylnią szybe.

Wejdz w mój profil i sobie zerknij ja kto wygladało .

 

a czy ktos jeszcze moglby wypowiedziec sie na moja prosbe...

znaczy sie o jeszcze jakies inne namiary na tego typu fachowcow...

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

 

http://www.przyciemnianieszyb.com.pl

 

 

dzieki za namiary,dzwonilem i powiem szczerze ze cena nie jest wcale tak wygorowana...

jak mozesz przeslij mi na pw ile zaplaciles...z gory serdeczne dzieki

Edytowane przez KristoKristo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za namiary,dzwonilem i powiem szczerze ze cena nie jest wcale tak wygorowana...

jak mozesz przeslij mi na pw ile zaplaciles...z gory serdeczne dzieki

 

 

a czy ktos jeszcze moglby wypowiedziec sie na moja prosbe...

znaczy sie o jeszcze jakies inne namiary na tego typu fachowcow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze tych samych oklein urzywają firmy sun guard ,moje efekty tez widziałes to ylko teraz pewnie cena ma znaczenie:)

 

---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:57 ----------

 

widze że litry mi po urywało przepraszam baterie mi sie kończą w klawiaturze i liter mi nie dobija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedniego działu "ODDAM GRATIS"więc napisz tu

Oddam za darmo 1 litr oleju CASTROL SLX PROFESIONAL 5W50 olej pozostał mi po samochodzie który poszedł do "żyda" nie jest on otwarty ,preferował bym odbiór osobisty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z mazowieckiego ma jakieś radio do samochodu nie potrzebne?? Powiedzmy że coś do 170 zł mnie interesuje, aczkolwiek z braku laku mogę przygarnąć w rozsądnych pieniądzach jakiegoś kaseciaka, żeby tylko radio brzdękało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś z mazowieckiego ma jakieś radio do samochodu nie potrzebne?? Powiedzmy że coś do 170 zł mnie interesuje, aczkolwiek z braku laku mogę przygarnąć w rozsądnych pieniądzach jakiegoś kaseciaka, żeby tylko radio brzdękało

 

mam beta IV - jak chcesz to przywiozę na spocik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś z mazowieckiego ma jakieś radio do samochodu nie potrzebne?? Powiedzmy że coś do 170 zł mnie interesuje, aczkolwiek z braku laku mogę przygarnąć w rozsądnych pieniądzach jakiegoś kaseciaka, żeby tylko radio brzdękało :)

ja tez mam jakies radyjko VW i tez wezme ze soba jak tylko je znajde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie na spota, to się dogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weźcie na spota, to się dogadamy :)

 

jak tylko go odnajde to na pewno przywioze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie oddam blaupunkta którego miałem ostatnio w czarnuchu

 

---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

 

zmieniarka na 10 cd do tego radia chyba wala się gdzieś w piwnicy,do oddania w komplecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności