Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

ma z Was ktoś może kabel Vag i udostępnił by go ? Mam problem z alarmem i centralnym zamkiem w pasiorze.

Gdzie chcesz z niego skorzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z alarmem i centralnym zamkiem w pasiorze
Takie połączenie śmierdzi mi mikrostykiem którymś :( , lampki dobrze Ci działają przy otworzeniu drzwi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy odpinaniu poduchy w kierownicy .....-trzask- i jakiś mały kawałek plastiku odpadł. :mad:

teraz prawa strona poduchy odstaje:( pewnie zatrzask???

czy będę musiał wymieniać kierownicę? szukałem i dopasowywałem ten skrawek plastiku, ale nigdzie nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najblizszym czasie szykuje mi sie wyjazd na narty,czy ktos mialby moze do pozyczenia trumne (czyt.bagaznik) na dach ?? sprawa pilna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy odpinaniu poduchy w kierownicy .....-trzask- i jakiś mały kawałek plastiku odpadł. :mad:

teraz prawa strona poduchy odstaje:( pewnie zatrzask???

czy będę musiał wymieniać kierownicę? szukałem i dopasowywałem ten skrawek plastiku, ale nigdzie nie pasuje?

Najprawdopodobniej odpadł ci ogranicznik sprężynki zatrzasku,miałem (a właściwie mam) to samo,sprężynka nie ma oporu i nie trzyma bolca od poduszki.Przypatrz się dobrze,ja u siebie rozwiązałem to za pomocą opaski do przewodów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojawiło się światełko w tunelu

wreszcie koniec poszukiwań, będę miał pełen komplecik już niedługo - mam nadzieję, bo póki nie zobaczę to nie uwierzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wreszcie koniec poszukiwań, będę miał pełen komplecik już niedługo - mam nadzieję, bo póki nie zobaczę to nie uwierzę

No prosze...i gdzie trafiłeś w końcu "rarytsik"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypatrz się dobrze,ja u siebie rozwiązałem to za pomocą opaski do przewodów

 

rozebrałem....Rysiu-miałeś rację gdzie go boli. jeszcze dziś naprawię i będzie cacy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozebrałem....Rysiu-miałeś rację gdzie go boli. jeszcze dziś naprawię i będzie cacy!

No to banan na twarzy od ucha do ucha:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to banan na twarzy od ucha do ucha

 

oj tak tak....ale jeszcze kombinuje jak tą sprężynkę przymocować, by nie przeskakiwała przy montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skończyło się że kupiłem kierownicę.....(przynajmniej tą dam do obszycia):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ze tak póżno odpisuje..

 

Napisał andrzejstany

ma z Was ktoś może kabel Vag i udostępnił by go ? Mam problem z alarmem i centralnym zamkiem w pasiorze.

Gdzie chcesz z niego skorzystać?

Pewnie u właściciela kabelka......

 

Napisał andrzejstany

Mam problem z alarmem i centralnym zamkiem w pasiorze

Takie połączenie śmierdzi mi mikrostykiem którymś , lampki dobrze Ci działają przy otworzeniu drzwi??

Lampki ?? Masz na myśli czy kierunki migną przy otwieraniu dzwi? Jeśli o to, to nie. Często mi zamek jednych dzwi nie zaskakuje, ale wtedy zamykam ponownie i zaskakuje (czasami za 3-5 razem). Gdzie to mogę tanio zrobić w okolicach Siedlec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampki ?? Masz na myśli czy kierunki migną przy otwieraniu dzwi? Jeśli o to, to nie. Często mi zamek jednych dzwi nie zaskakuje, ale wtedy zamykam ponownie i zaskakuje (czasami za 3-5 razem). Gdzie to mogę tanio zrobić w okolicach Siedlec?

Slaweeek miał na myśli oświetlenie wnętrza,czy ci się świeci po otwarciu drzwi.Jeśli nie to najprawdopodobniej tak jak napisał- padnięty mikro styk.

Jeśli chodzi o kabel to ja jestem z okolic Otwocka,ewentualnie na spocie w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skończyło się że kupiłem kierownicę.....(przynajmniej tą dam do obszycia)

ja swoja obszylem w Lubaniu (mam tesciow w okolicy)

koles robi naprawde dokladnie i sa znizki dla forum

zadzwon, wybierz kolor i wyslij

jak chcesz to moge Ci pokazac jak wyglada moja po 2 latach - jak nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja swoja obszylem w Lubaniu (mam tesciow w okolicy)

koles robi naprawde dokladnie i sa znizki dla forum

zadzwon, wybierz kolor i wyslij

jak chcesz to moge Ci pokazac jak wyglada moja po 2 latach - jak nowa

 

 

też na początku planowałem wysłać,dzwoniłem do Lubania(znalazłem twój post odnośnie obszycia kiery skórą)...ale wybrałem tapicera w wawie ul.grochowska 43 .fakt że dwa razy drożej.....

widziałem co i jak robi i jestem pod wrażeniem....dziś zawiozłem kierownicę do obszycia i odbiorę gotową w środę !!!! czarna skóra po bokach a u dołu i góry szara, taki jak kolor mojej tapicerki i mieszka :) na spociku zapraszam do oglądania i podziwiania :)

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemność, tu i tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile taka przyjemność, tu i tam?

 

w Lubaniu z tego co pamiętam to 120 zł a w wawie 300 zł (sama kierownica)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Lubaniu z tego co pamiętam to 120 zł a w wawie 300 zł (sama kierownica)

Rasta widze że Ty śpisz na pieniądzach :D wspomóż biednego studenta :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów posiada namiary do gościa z Radości, który handluje gratami do vw. Sprawa jest taka że odkręciło mi się kółko wałka pośredniego (to które napędza pompę oleju i vaku) no i nie nadaje się już do niczego.

Chyba, że ktoś z Wawy ma takie kółko, albo motor do ograbienia to chętnie bym skorzystał. Sprawa dość pilna.

edit

nr. części to 028 115 021 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności