Skocz do zawartości
Omni81

Szokkkk cenowy!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przeglądam allegro i oczą nie wierze ,a z reszta zobaczcie sami

 

 

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

 

http://www.allegro.pl/item593338718_vw_pssssst_airride_schmidt_th_line_170km_tdi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to przeszczep jest. tył od 99 roku, przód od Lifta, kto wie co tam jest wymienione. Wsadzil kupe kasy w "zeszpecenie" i teraz nikt nie chce kupic. Przebieg to pewnie sobie wpisuje jak SMS-a w telefonie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez to przeszczep jest. tył od 99 roku, przód od Lifta

 

Jak byś trochę więcej śledził forum to byś bzdur nie pisał. Tyle już o tym aucie na forum było mowy.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Faktycznie, strasznie drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego szok cenowy, bo nie bardzo rozumiem?

jeśli ceny części - to chyba normalnie... jeśli chodzi o nakład pracy włożony w passka, to przecież nawet nie jest połowa wartości: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=27282

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
jeśli chodzi o nakład pracy włożony w passka, to przecież nawet nie jest połowa wartości:

Czyli widać opłacalność takich 'inwestycji'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie muszą liczyć pieniędzy, inni jak widać będą to robić całe życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Mądrze prawisz. Ci, którzy nie muszą liczyć, nie pozbywają się swoich wypielęgnowanych dzieł. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez to przeszczep jest. tył od 99 roku, przód od Lifta, kto wie co tam jest wymienione. Wsadzil kupe kasy w "zeszpecenie" i teraz nikt nie chce kupic. Przebieg to pewnie sobie wpisuje jak SMS-a w telefonie....

Jeśli uważasz ten samochód za zeszpecony to nie masz gustu. Wiecej pisać nie bede, kto ogarnia motyw i troche widzial i czytal o nim okaze szacunek.

Po prostu pajacowy post.

 

A płaci sie za swoją przyjemnosc. Za swoją pasje jaka jest tuning.

 

Uwazam ze cena niska jak na ten samochód, na to co jest zrobione, w jakim stanie jest samochod, jak jest dopieszczony, i to jak jest znany na swiecie.

 

Mądrze prawisz. Ci, którzy nie muszą liczyć, nie pozbywają się swoich wypielęgnowanych dzieł. :-)

Moze chce miec te pieniazki na nastepne wypielegnowane dzielo. Jego sprawa. Chociaz mi by bylo zal sprzedawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisaliśmy o tym aucie a ja wczoraj puściłem parę linków do tego jak wyglądało to auto po pierwszym wcieleniu bo to jest już jego drugim wcieleniem. Kolega worthersse nasz forumowicz sprzedaje to auto. a tu możecie coś poczytać na naszym forum klik, a tu pierwsze wcielenie auta klik, a tu macie jeszcze fotki klik.

Tak że koledzy zanim wypowiecie się o autku troszkę informacji. Jak dla mnie koleś włożył kupę kasy i za to jemu szacun bo ze zwykłego auta zrobił cudo pełne smaku (zaznaczam że nie jestem fanem tuningu przesadzonego). Przede wszystkim nie ma tych poj***ych dodatków w stylu nakładki na progi czy stateczniki rodem z formuły wiejskiej. Jak dzisiaj bym miał taką kasę wziąłbym te auto bez skinienia jest warte większych pieniędzy.

Jeśli uważasz ten samochód za zeszpecony to nie masz gustu. Wiecej pisać nie bede, kto ogarnia motyw i troche widzial i czytal o nim okaze szacunek.

Jesteś młodym człowiekiem ale bardzo mądrze mówisz.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fura wygląda obłędnie :zdziwko:, tylko czy tam sa w ogóle opony na tych felach :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"zeszpecenie"
nóź się otwiera w kieszeni!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez to przeszczep jest. tył od 99 roku, przód od Lifta, kto wie co tam jest wymienione. Wsadzil kupe kasy w "zeszpecenie" i teraz nikt nie chce kupic. Przebieg to pewnie sobie wpisuje jak SMS-a w telefonie....

Jak sie nie ma o czyms pojecia to czasem lepiej nic nie pisac. I nie chodzi mi tu o to czy Ci sie podoba czy nie bo nie kazdemu musi ale o caloksztalt Twojej wypowiedzi z ktorej widac ze bladego pojecia na temat tego auta nie masz i probujesz zablysnac.

Passio spasio i rzeczywiscie kolega mocno zszedl z ceny bo z tego co pamietam to bylo duzo drozej chetnie bym sie do tego pasia przytulil:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Wsadzil kupe kasy w "zeszpecenie" i teraz nikt nie chce kupic

Popieram.

Może i jest najlepsze na swiecie i jeżdzi lepiej niż BMW... jest po prostu paskudne. A te felgi to dramat.Uznanie dla człowieka którego to pasjonowało i ma kupę kasy na wyrzucenie

Nie wiem czemu tak krytykujecie wypowiedz Majora.

Ja nie kupiłbym nawet za 20 000zł.Mnie po prostu się nie podoba. Każdy ma obawy przed tak "dopieszczonym" autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

maslog - odważny jesteś, widać nie znasz jeszcze specyfiki tego forum. :-) Ja w innym wątku za wyrażenie swojej negatywnej opinii o wyglądzie czyjegoś pomysłu, dostałem ostrzeżenie i punkt karny. Tu nie można płynąć pod prąd, wszystko musi być piękne i wspaniałe :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać nie znasz jeszcze specyfiki tego forum. :-)

 

Hehe, ja powiem tak. Auto nie każdemu musi się podobać i nie każdemu podoba. Mi się podoba choć nie jestem fanem tuningu a Wy, widać że jesteście po prostu w mniejszości. Większości się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Większości się podoba...

Większości piszącej w tym wątku :-)

BTW - dla mnie sam wygląd auta jest do przyjęcia, natomiast całość pojazdu absolutnie nie. To nie jest buda dla słabego klekota, chyba że ktoś lubi być ośmieszany na drodze. Taki wygląd prowokuje, silnik inny niż przynajlmniej 350 - 400 KM to po prostu obciach.

Edytowane przez loco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Tu nie można płynąć pod prąd, wszystko musi być piękne i wspaniałe

No, najwyżej się stąd wpiszę. Żartuje- dalej będę Wam podnosił ciśnienie:D

 

Samo auto jest ok. Ale ludzie tutaj są raczej praktyczni. A to auto jest... do bani. Po co komu 3 monitory? koła 18 lub większe zawieszenie super twarde i sztywne i wogóle cuda na kiju?

 

Tutaj auto ma mało palić mieć duzy komfort i bagażnik, musi dać się wjechać na krawężnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większości piszącej w tym wątku :-)

Wiekszosci na calym swiecie. Wielu ludzi na zagranicznych forach twierdzi ze jest to najladniejszy passat ktorego widzieli.

To nie jest buda dla słabego klekota, chyba że ktoś lubi być ośmieszany na drodze. Taki wygląd prowokuje, silnik inny niż przynajlmniej 350 - 400 KM to po prostu obciach.

Jaki wyglad? Wyglad cruisera, wielkiego lansowozu. Pozatym dla jednych slabe jest 170km dla innych 400km. Tym bardziej, ze samochod ma airride który nie jest przeznaczony z całą pewnoscia do sportu motorowego i wielkiego scigania. A jezeli kogos to sprowokuje to ten powolny samochodzik podjedzie 2gi do tego nastepnego skrzyzowania 2 razy machnie dupskiem, przyswieci felgą i ciekawe na który samochód ludzie spojrzą ;)

 

Nierozróżniacie chyba samochodów tuningowanych od seryjnych. W tuningowanych ocenia sie wyglad, możliwości, nakład prac, a nie jego praktyczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Wiekszosci na calym swiecie

A ty chociaż wiesz, ilu ludzi jest na świecie? :-P

 

A tak poza tym, to De gustibus non est disputandum. Fakt jest natomiast taki, że pomimo śmiesznej w stosunku do nakładu pracy ceny - jak twierdzicie, auto szuka nadal nabywcy. I ten fakt mówi sam za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności