Skocz do zawartości
pdrobny

Ukradli kołpaki 15" oryg VW z moejgo B5

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Wyobrazcie sobie ja mieszkam w takim miescie gdzie tego typu zdarzenia nie maja miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Wyobrazcie sobie ja mieszkam w takim miescie gdzie tego typu zdarzenia nie maja miejsca

 

Małe miasto i nie mają gdzie pchać:). Ale dobrze że nie musisz się obawiać. Ale licz sie z tym że pojedziesz gdzieś i możesz wrócić bez radia, kołpaków itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mialem audi a3 to tez sobie pozyczyli swinskim sposobem a miejesce mialo na trasie gniezno-poznan z jednych barow przy drodze ,kolpaki byly z modelu 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mi też jakiś czas temu zwinęli kołpaki, założyłem nieoryginalnych ale tak mi to nie pasowało. że kupiłem znowu oryginalne i od razu oko się cieszy. Najpierw chciałem je na opaski zaciskowe przyczepić (żebym po drodze gdzieś ich nie zgubił) ale stwierdziłem, że jak mają odpaść to i tak odpadną a dla złodzieja to i tak nie przeszkoda taka opaska.

Dodam jeszcze, że oprócz kołpaków to zwinęli mi też wycieraczki, bat antenowy i ostatnio te zaślepki przy progach. Moja druga połowa mówi, że ktoś sobie paska składa z naszych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten co je kupi lub założy do swojego VW niech połamie dolne wahacze i włączy wsteczny przy 90 km/h)

 

 

Kurde a miałem sobie kupić na zime kołpaki. No i przecież sie będe teraz bał bo połamią mi sie wachacze ;/ Chyba trzeba będzie fele wrc zimowe kupić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mi paska z kołpaków ogołocili. Jak kupię następne to chyba normalnie wypalę nr rejestracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiemu to łapy odrazu bym połamał żeby juz nic nieukradł a niemyślisz o garażu jakimś bo widze że upodobał sobie twojego paska ale jest pozytywna strona wazne że paska niezajumali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swojego Passata kupiłem we wrześniu 2008 i po miesiącu po raz pierwszy ukradli mi kołpaki.

Kupiłem drugie i grudniu 2008 ukradli mi ponownie. Tym razem miałem opaski i wypalone nr rej. RST 78HP.

Trzeciej szansy złodziejom nie dałem, kupiłem Alu felgi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur...a mi tez jakiś debil ukradł na mieście w ciągu dnia - i do tego jeden tylko - masakra .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kur...a mi tez jakiś debil ukradł na mieście w ciągu dnia - i do tego jeden tylko - masakra .......

 

 

A miałeś przymocowany opaską ? Bo może najzwyklej sobie " odjechał " jak wjechałeś w dziurę a Ty psioczysz że Ci ukradli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden to odpadł samemu :P To tak jak mi jak zakładałem alusy do swojej B3, pierwsza jazda 30 minutowa i nie miałem dekielka od koła jednego, też miałem pretensje że ktoś ukradł ale na spokojnie oceniam już że mi odpadł bo pewnie był słabo zamontowany/wyrobiony. Szczęśliwie po roku udało mi się namierzyć "zapasowy" i go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś oczyścili Paska z halogenów z maskownicami i zaślepek z progów-kołpaków nie ukradli, bo ich nie miałem-to nie mieli jak ukraść ;) No i bat antenowy też zostawili-tym byłem zdziwiony :)

Ale coraz więcej aut widzę, które mają numer rejestracyjny wypalony-tylko jaki w tym sens :?: Czy ktoś z wypalonym numerem na kołpakach z forum zgłosił kradzież na policji (o ile mu zginęły) :?: Czy ktoś z Was w ogóle zgłosił kradzież kołpaków :?: Ja zgłosiłem kradzież halogenó, to policjant na mnie psioczył, bo stertę papierów miał do wypełnienia-a po trzech miesiącach i tak dostałem pismo o umorzeniu sprawy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ukradli oryginały po 2 miesiącach- 3 samochody w ciagu jednej nocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącze się we wkur...niu ze wszystkimi, którzy stracili w ten sposób kołpaki :636: Osobiście mi też raz zawinęli, kupiłem drugi komplet...ale jak już ten zginie to dołożę i kupię tańsze alu. (dwa komplety ori kołpaków z przesyłkami to i tak już mnie prawie 400 zł wyszły...więcej nie "włożę" komuś w kieszeń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpadł bo jak zaparkowałem, to obchodziłem auto dokoła i był ... jak wróciłem to go nie było na miejscu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ukradli kołpaki cholera jasna

ale mam drugi problem gdzie kupić teraz kołpaki oryginalne, myslałem jechac na giełde myśle że znajde tam tez swoje, ale z drugiej strony tam sa same kradzione nie chce wspierać tych gn....

Hurtownie nie mają to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
tam sa same kradzione
może znajdziesz swoje
gdzie kupić teraz kołpaki oryginalne
Trochę się dziwie tobie i tobie podobnym bo kołpaki ori są zajebiście drogie a inwestowanie w nie trochę się mija z celem bo mogą właśnie je ukraść, jak porysujesz o krawężnik to ci się płakać chce lub też można zgubić.A komplet w jakimś markecie kosztuje 45zł(fakt troszke gorsze, ale tanie)

Ktoś wyżej napisał iż za kołpaki zapłacił już 400zł:eek::eek::eek: To dopiero rozrzutny człowiek,jak za 500-600zł mozna kupić piękne alu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednej nocy mi ukradli kołpaki (od tourana,ale nówki-montowane na opaski i antenę cb).pózniej zwinęli od a6 dekielki alusów.zaznaczyłem wcześniej kropką farby.i spotkałem na mieście audi,które miało identyczne felgi z dekielkami(znałem furę i wcześniej nie miał dekielków).poczekałem na parkingu za właścicielem.powiedziałem co i jak i odzyskałem moją własność.kolo tłumaczył,że niby kupił od kogoś i w ogóle.zaznaczyłem tylko,że jeszcze raz coś zginie z mojego auta i od razu wiem kto to.od tego czasu mam spokój.widocznie to on kradł,albo wiedział kto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój jeden kołpak padł ofiarą złodzieja lub pojechał w inną stronę niż autko;), co ważne kupiłem bardzoooooo podobny zamiennik za 20 zł. Na pierwszy rzut oka nie sposób zauważyć różnicy....... jakby ktoś potrzebował to wiem gdzie można je kupić, :)zainteresowani pisać na gg 1671384

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności