Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Aczkolwiek, bity równie dobrze mógł być-wiadomo jak u nas jest, a wystarczy przecież lekka stłuczka i wymiana na nie oryginały, lub klepanie i już osłabiona jest konstrukcja.

Nie mogę odnaleźć filmu z Focusami, ale znalazłem z Vectrą... Poor jest po kiepskiej naprawie, Good jest po naprawie zgodnie z technologią producenta... Sami sobie porównajcie.

[ame]

[/ame]

Ogólnie auto może być po naprawie blacharskiej moim zdaniem i nie bałbym się jeździć takim, ale po lekkiej kolizji, gdzie tylko były wymieniane błotniki, czy drzwi-gdzie nie było wycinanych ćwiartek i wspawywanych innych elementów-to już jest ryzykowny zakup-jak dla mnie.

Jak znajdę film z Focusem, to tutaj go wkleję.

 

Dobra, odnalazłem filmik z Focusami:

[ame]

[/ame]

No to teraz kupując auto może będziecie bardziej zwracać uwagę, czy nie jest nic spawane.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz kupując auto może będziecie bardziej zwracać uwagę, czy nie jest nic spawane.

 

Najlepiej to uparcie jeździć tym co się ma i po co się stresować...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracali z dyskoteki

http://kontakt24.tvn.pl/temat,trzy-osoby-zginely-czwarta-walczy-o-zycie,84251.html

Gdyby nie te drzewa przy Polskich drogach ile ludzi by żyło ??!! Wiem wiem to nie wina drzew ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie te drzewa przy Polskich drogach ile ludzi by żyło ??!! Wiem wiem to nie wina drzew ale...

Sprawa jest prosta-to nie drzewa zabijają, tylko głupota i brawura... Zobacz, jak daleko te drzewa są od drogi-to drzewo się na nich rzuciło, czy oni na drzewo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracali z dyskoteki

 

Dlaczego na Dyskotekę przeważnie jeżdżą wolniej...Właśnie wtedy powinno im się spieszyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety powroty z dyskoteki to alkohol i popisówka przed znajomymi...

Ile to ja potrafię za kierownicą.. i ile potrafi mój samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachodze w glowe, jak on to zrobil, przefrunal? :) mam nadzieje, ze moj pastuch sam nie odleci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to widziałem (połowę zimówek zostawiłem tam na asfalcie :D), wrażenia bezcenne lepszy od Adasia

http://www.zabrze.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art1399,samochod-ciezarowy-spadl-z-wiaduktu.html

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrażenia bezcenne lepszy od Adasia
Jakoś źle to odbieram:dolamam.A do do rasiji to totalna masakra żeby gaśnic nie mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś źle to odbieram

Nikomu tam nic się nie stało ;) dlatego pozwoliłem sobie na czarny humor. To nie jest normalne żeby na prawie prostym odcinku drogi taki numer wywinąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Ale miał więcej szczęścia jak pieniędzy.Fakt nie wiem co było przyczyną wypadku ale właśnie ta kategoria kierowców(wanny i młodzi) to największe wariactwo i cwaniactwo.(Są oczywiście wyjątki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z serii o idiotach na przejazdach kolejowych.

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi film ma trochę błędny tytuł, bo to nie kierowca pociąg zatrzymał tylko pociąg zatrzymał się sam z uwagi na ograniczenie prędkości na tym odcinku ( ten znaczek V w czarnym obramowaniu widoczny na słupie trakcyjnym po prawej stronie ekranu wiem bo ojca mam emerytowanego maszynistę a przejazd jest za Warszawą w stronę Lublina).

A to znalazłem jak szperałem po internecie, po silniku sądząc to jakiś VW albo Audi, włos się jeży tym bardziej że po aucie na przejeździe została tylko plama oleju. Widać głupota zazwyczaj idzie w parze z pechem.

 

http://nasygnale.pl/gid,13338794,img,13338839,page,11,title,Makabra-na-torach,galeria.html

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadek był 2 tyg temu ale dam temat ,dziewczyna walczy o życie i kolega też nie w lepszym stanie,ale to nie on kierował.

http://www.ospwydminy.pl.tl/Galeria/pic-1001724.htm

 

Tą drogą co dzień przejeżdżam.

 

Panowie patrzmy w lusterka aby nas takie coś nie spotkało

http://korsze.wm.pl/50412,Motocyklista-uderzyl-w-ciagnik-Zginal-na-miejscu.html

Edytowane przez M1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

Wypadek autobusu w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności