macieks-c Zgłoś #701 Napisano 26 Czerwca 2011 Wyprzedzał na wariata i tyle, nie ma co tłumaczyć oznakowaniem... stary taryfiarz i takie rzeczy :sciana Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mielpaw Zgłoś #702 Napisano 26 Czerwca 2011 http://nidzica.wm.pl/57242,Wypadek-na-siodemce-Szesc-osob-nie-zyje.html miał byc weekend bez ofiar ..... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kleko Zgłoś #703 Napisano 26 Czerwca 2011 http://nidzica.wm.pl/57242,Wypadek-n...-nie-zyje.htmlmiał byc weekend bez ofiar ..... kolego, ta akcja to niewypał, podobnie jak w zeszłym roku... tylko w ciągu ostatnich 24h z wypadkach zginęło min. 8 osób i to tylko w jednym regionie... ---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ---------- http://gizycko.wm.pl/57243,Samochod-uderzyl-w-drzewo-28-latek-zmarl-w-szpitalu.html http://pieniezno.wm.pl/57253,Kolejna-tragedia-na-drodze-Festiwal-Kozak-Rock-odwolany.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nikos Zgłoś #704 Napisano 26 Czerwca 2011 kolego, ta akcja to niewypał, podobnie jak w zeszłym roku... tylko w ciągu ostatnich 24h z wypadkach zginęło min. 8 osób i to tylko w jednym regionie... ---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ---------- http://gizycko.wm.pl/57243,Samochod-uderzyl-w-drzewo-28-latek-zmarl-w-szpitalu.html http://pieniezno.wm.pl/57253,Kolejna-tragedia-na-drodze-Festiwal-Kozak-Rock-odwolany.html wypał, wypał do wystawiania mandatów ... 200 stówki i 6 punkcików na dwu pasmowej obwodnicy Ełku za 103 km/h na ograniczeniu do 70.... i nie ma że boli. Każda okazja jest dobra żeby podreperować budżet państwa kosztem plebsu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zdun_VW Zgłoś #705 Napisano 26 Czerwca 2011 z tego co ludzie piszą droga była źle oznakowana... odnośnie taxi Nie czytaj komentarzy do artykułów, bo 3/4 ludzi tam piszących to debile i tzw. "internetowi fachowcy", którzy wszystko wiedzą najlepiej, jeżdżą najlepiej i w ogóle są prze kozakami Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kleko Zgłoś #706 Napisano 26 Czerwca 2011 Wczoraj się dowiedziałem że to mój sąsiad był sprawcą tego wypadku, debil zabił trójkę ludzi czyli jednak 3 osoby... a wypadku mogło by nie być, gdyby druga strona była otwarta, w paru miejscach brakowało tam pasów, a przecież pomalowanie pasów to nie to co kiedyś, gdy latali z szablonem i farbą... spokojnie mogły tamtędy auta jechać, szczególnie że ten wypadek właśnie tamtędy się objeżdżało. co do oznakowania, też uważam że go zabrakło. skoro puszczali jedną stroną te auta, to pasy powinny być żółte. Dzień wcześniej podobną sytuację widziałem, z naprzeciwka nic nie jechało przez pewien czas, jeden gość zmienił pas i jechał normalnie jakby miał dwa pasy w jedna stronę... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sylwek1191 Zgłoś #707 Napisano 4 Lipca 2011 [ame] [/ame] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nokian77 Zgłoś #708 Napisano 4 Lipca 2011 brak słów Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
harry Zgłoś #709 Napisano 4 Lipca 2011 Masakra ,dobrze że chociaż maszynista kumaty i zwolnił.No nasza niezastąpiona PKP. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pszemek Zgłoś #710 Napisano 4 Lipca 2011 Jak zwykle, gdyby doszło do tragedii nie było by winnego. Ciekaw jestem ile czasu upłynęło od zgłoszenia telefonicznego do przyjazdu serwisu na miejsce awarii. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nokian77 Zgłoś #711 Napisano 4 Lipca 2011 Jak zwykle, gdyby doszło do tragedii nie było by winnego jakby nie było - pewnie jak zawsze kierowca byłby winny , to smutne ale prawdziwe Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #712 Napisano 4 Lipca 2011 jakby nie było - pewnie jak zawsze kierowca byłby winny Zasady zachowania się na przejazdach kolejowych i w ich pobliżu określone zostały w art. 28 ustawy z 20.06.19997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2003r. Nr 58, poz. 515 - tekst jednolity z późniejszymi zmianami). Podstawową zasadą, o której kierujący pojazdem zbliżając się do przejazdu oraz przejeżdżając przez przejazd kolejowy nie może zapominać, jest obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. Przed wjazdem na tory należy upewnić się, czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, szczególnie w sytuacji, gdy występuje zmniejszona przejrzystość powietrza. Dotyczy się to wszystkich przejazdów Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nokian77 Zgłoś #713 Napisano 4 Lipca 2011 a tak na marginesie , to mim zdaniem filmi powinno wysłać się do TV mogliby wokół tego narobić szumu , napewno po jego emisji takich sytacji byłoby mniej Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pikopiko Zgłoś #714 Napisano 4 Lipca 2011 Ja nikomu nie wierzę, dróżnikom również. Dlatego przed każdym przejazdem zwalniam i upewniam się czy coś nie jedzie. Nawet sam Janusz Kulig o tym zapomniał... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #715 Napisano 5 Lipca 2011 Może nie na drodze , a u mnie na osiedlu był rozszabrowany budynek przez złomiarzy po kilku miesiącach zaczęli go wczoraj wyburzać no i roboty stanęły w 2/3 rozbiórki. Po budowie latają dzieci , pseudo bramy wjazdowe pootwierane to co zostało kiwa się na wietrze , a tylna część oddalona jest od bloków około 50 metrów i nie posiada żadnego płotu nawet głupiej taśmy. Zobaczymy co z tego będzie poszły już wiadomość do pinb rmf24 i parę innych gazet Ktoś powinien za to beknąć czy w tym kraju najpierw musi stać się nieszczęście by potem ktoś się tym zainteresował ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #716 Napisano 6 Lipca 2011 http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/zdjecie,iId,317761,iAId,18676 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adams Zgłoś #717 Napisano 6 Lipca 2011 [ame] [/ame] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Patryk_ Zgłoś #718 Napisano 12 Lipca 2011 http://motoryzacja.interia.pl/news/wjechal-mercedesem-wprost-pod-tira-nie-mial-szans,1666851 ... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Polski Zgłoś #719 Napisano 14 Lipca 2011 Oplem jechał mój kolega http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GG&Date=20110711&Category=galeria&ArtNo=934560864&Ref=PH&Params=Itemnr=1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łysy Zgłoś #720 Napisano 14 Lipca 2011 Już Jacek wrzucał to u nas w regionalnym. Aż dziw że passat tak roztrzaskany. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach