Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedzał na wariata i tyle, nie ma co tłumaczyć oznakowaniem...

 

stary taryfiarz i takie rzeczy :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, ta akcja to niewypał, podobnie jak w zeszłym roku...

 

tylko w ciągu ostatnich 24h z wypadkach zginęło min. 8 osób i to tylko w jednym regionie...

 

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

 

http://gizycko.wm.pl/57243,Samochod-uderzyl-w-drzewo-28-latek-zmarl-w-szpitalu.html

http://pieniezno.wm.pl/57253,Kolejna-tragedia-na-drodze-Festiwal-Kozak-Rock-odwolany.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego, ta akcja to niewypał, podobnie jak w zeszłym roku...

 

tylko w ciągu ostatnich 24h z wypadkach zginęło min. 8 osób i to tylko w jednym regionie...

 

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

 

http://gizycko.wm.pl/57243,Samochod-uderzyl-w-drzewo-28-latek-zmarl-w-szpitalu.html

http://pieniezno.wm.pl/57253,Kolejna-tragedia-na-drodze-Festiwal-Kozak-Rock-odwolany.html

 

wypał, wypał do wystawiania mandatów ... 200 stówki i 6 punkcików na dwu pasmowej obwodnicy Ełku za 103 km/h na ograniczeniu do 70.... i nie ma że boli. Każda okazja jest dobra żeby podreperować budżet państwa kosztem plebsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co ludzie piszą droga była źle oznakowana... odnośnie taxi

 

Nie czytaj komentarzy do artykułów, bo 3/4 ludzi tam piszących to debile i tzw. "internetowi fachowcy", którzy wszystko wiedzą najlepiej, jeżdżą najlepiej i w ogóle są prze kozakami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj się dowiedziałem że to mój sąsiad był sprawcą tego wypadku, debil zabił trójkę ludzi

czyli jednak 3 osoby...

 

a wypadku mogło by nie być, gdyby druga strona była otwarta, w paru miejscach brakowało tam pasów, a przecież pomalowanie pasów to nie to co kiedyś, gdy latali z szablonem i farbą...

spokojnie mogły tamtędy auta jechać, szczególnie że ten wypadek właśnie tamtędy się objeżdżało.

 

co do oznakowania, też uważam że go zabrakło. skoro puszczali jedną stroną te auta, to pasy powinny być żółte. Dzień wcześniej podobną sytuację widziałem, z naprzeciwka nic nie jechało przez pewien czas, jeden gość zmienił pas i jechał normalnie jakby miał dwa pasy w jedna stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ,dobrze że chociaż maszynista kumaty i zwolnił.No nasza niezastąpiona PKP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, gdyby doszło do tragedii nie było by winnego. Ciekaw jestem ile czasu upłynęło od zgłoszenia telefonicznego do przyjazdu serwisu na miejsce awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle, gdyby doszło do tragedii nie było by winnego

jakby nie było - pewnie jak zawsze kierowca byłby winny , to smutne ale prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby nie było - pewnie jak zawsze kierowca byłby winny

Zasady zachowania się na przejazdach kolejowych i w ich pobliżu określone zostały w art. 28 ustawy z 20.06.19997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2003r. Nr 58, poz. 515 - tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Podstawową zasadą, o której kierujący pojazdem zbliżając się do przejazdu oraz przejeżdżając przez przejazd kolejowy nie może zapominać, jest obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. Przed wjazdem na tory należy upewnić się, czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, szczególnie w sytuacji, gdy występuje zmniejszona przejrzystość powietrza.

 

Dotyczy się to wszystkich przejazdów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie , to mim zdaniem filmi powinno wysłać się do TV mogliby wokół tego narobić szumu , napewno po jego emisji takich sytacji byłoby mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nie wierzę, dróżnikom również.

Dlatego przed każdym przejazdem zwalniam i upewniam się czy coś nie jedzie.

Nawet sam Janusz Kulig o tym zapomniał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na drodze , a u mnie na osiedlu był rozszabrowany budynek przez złomiarzy po kilku miesiącach zaczęli go wczoraj wyburzać no i roboty stanęły w 2/3 rozbiórki. Po budowie latają dzieci , pseudo bramy wjazdowe pootwierane to co zostało kiwa się na wietrze , a tylna część oddalona jest od bloków około 50 metrów i nie posiada żadnego płotu nawet głupiej taśmy.

Zobaczymy co z tego będzie poszły już wiadomość do pinb rmf24 i parę innych gazet

 

Ktoś powinien za to beknąć :[ czy w tym kraju najpierw musi stać się nieszczęście by potem ktoś się tym zainteresował ?

 

img4949ua.jpg

img4948gb.jpg

img4946h.jpg

img4942y.jpg

img4944o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Jacek wrzucał to u nas w regionalnym. Aż dziw że passat tak roztrzaskany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności