Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ostatnie ujęcie 8:46... Ciekawe ilu z Was, czekając na lewoskręcie stoi z wyprostowanymi koła, a ilu z Was ma skręcone koła ;) Może to niektórym da do myślenia-bo widząc, jak ludzie na skrzyżowaniach stoją u nas w kraju, to włosy stają dęba na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nagłaśniali taki wypadek kiedy to Polonez chciał skręcić w lewo na posesję.

Czekał na skręconych kołach, ciężarówka za nim nie wyhamowała i wepchnęła go pod jadącą z przeciwka.

Wszystkie 4 osoby zginęły na miejscu.

Tak więc, pomijając oszczędność przegubów przy ruszaniu na wyprostowanych kołach, dbajmy też o siebie samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierowca, którym był mieszkaniec Głuchowa, doznał urazu barku. Pasażerkami pojazdu były trzy dziewczyny w wieku około 15 lat.

Małolat popisywał się przed koleżankami. Hormony buzują ;)

Przed piętnastkami to on powinien się popisywać najwyżej na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110927/POWIAT04/165156138

 

Nie tak dawno osobowe volvo rozwaliło w tych okolicach cysterne, a pod koniec września audi spotkało się z tirem. W obu przypadkach ofiary śmiertelne. Dosyć często tamtędy śmigam i nie ma dnia żeby obok nie przeleciał jakiś pacan z taką szybkością że tylko budą zatrzęsie. Strach pomyśleć co będzie jak drogę wreszcie skończą.

 

A w tym przypadku 1,6 promila, całe szczęście nikt nie zginął

 

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111007/POWIAT11/965373684

Edytowane przez przemo87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ja głupi jestem.... ale jak widzę z naprzeciwka samochód pędzący w moim kierunku który wypadł z trasy i znosi go na moje pobocze (czyli jego lewą stronę) to nie uciekam na pobocze tylko lecę w kierunku osi jezdni.... żeby w niego nie wjechać...

... a na wszystkich takich przypadkach wszyscy jadą na pobocze i tam wyłapują dzwona.... :debil

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/pomysl-i-nie-daj-sie-zabic-koledze-chyba-ze-planujesz,1708514

 

To nie jest fotoprzestroga, ale artykuł, w którym najbardziej rozbroił mnie pewien kawałek:

w województwie zachodniopomorskim, dachował kierowany przez 19-latkę daewoo matiz. W samochodzie, oprócz prowadzącej znajdowały się jeszcze dwie młode kobiety. Panie wracały z imprezy, kierująca, która nie posiadała prawa jazdy - będąc w zaawansowanej ciąży - miała w organizmie dwa promile alkoholu. Na szczęście, tym razem skończyło się na niegroźnych potłuczeniach.

Niech mi teraz ktoś spróbuje powiedzieć, że na drogach nie ma debili. Ba, nawet dróg nie potrzeba dla debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie uciekam na pobocze tylko lecę w kierunku osi jezdni.... żeby w niego nie wjechać...

... a na wszystkich takich przypadkach wszyscy jadą na pobocze i tam wyłapują dzwona.... :debil

 

 

pzdr

Taki odruch, po hamulcach i na prawo... :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+18!!

Przy okazji-uwaga,kobieta...

;)

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to przerobiony anglik.

W sumie pasek i tak wygląda nie źle jak na nie pełne czołowe zderzenie z takim kolosem...Jednak przeżyć coś takiego to raczej cud...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności