Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Ten z liveleak.com bardzo ostry. Gdybym był świadkiem takiego wypadku najprawdopodobniej nie byłbym w stanie udzielic pomocy a wręcz przeciwnie, nie wiem czy nie wylądowałbym u psychologa..

 

Ale pytanie jest jedno, dlaczego nikt nie pomógł, przeciez dwoje ludzi jeszcze zyło - moze przeżyło ? Wszyscy mają podobną reakcję do mnie ?

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pytanie jest jedno, dlaczego nikt nie pomógł, przeciez dwoje ludzi jeszcze zyło - moze przeżyło ? Wszyscy mają podobną reakcję do mnie ?

 

Na moje oko to gość w tej terenówce to raczej trup z uszkodzonym układem nerwowym stąd te torsje ale zawsze można się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest gdzieś, nie wiem czy tutaj nie był wrzucany komentarz do tego filmiku, czyli co jak, gdzie i kiedy, kto zawinił, a kto przeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolesiowi skończyły się hamulce jadąc z górki, dziś go wyciągałem w Kłodzku http://dkl.doba.pl/?s=subsite&id=3224&mod=1

 

Skończyły, czy zapomniał jak się silnikiem hamuje i zjarał klocki lub zagotował płyn? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten z liveleak.com bardzo ostry. Gdybym był świadkiem takiego wypadku najprawdopodobniej nie byłbym w stanie udzielic pomocy a wręcz przeciwnie, nie wiem czy nie wylądowałbym u psychologa..

 

Ale pytanie jest jedno, dlaczego nikt nie pomógł, przeciez dwoje ludzi jeszcze zyło - moze przeżyło ? Wszyscy mają podobną reakcję do mnie ?

 

Michal, przy takiej masakrze, to mimo swoich najszczerszych checi, moglbys prawdopodobnie tylko zaszkodzic poszkodowanemu. Jedyne co mozna zrobic, to nie wiem - potrzymac takiego czlowieka za reke, czy mowic do niego w ostatnich chwilach zycia.

Poza tym, to ,ze ktos sie jeszcze rusza, nie znaczy ze zyje. Oprocz "ostatniego tchu" jest jeszcze zjawisko "zlotej rybki" - czyli czlowiek juz nie zyje, a jeszcze rusza np ustami. Hardcore - wiem, ale niestety tak bywa.

To co mnie jednak najbardziej szokuje, to to, ze ktos na bezczela filmuje ofiary i na tym przede wszystkim sie skupia, i takie zjawisko jest nagminne w krajach trzeciego swiata, albo mowiac dosadniej - tam, gdzie psy wode c***ami pija, czyli Chiny, Indie, Rosja, Filipiny, Brazylia itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończyły, czy zapomniał jak się silnikiem hamuje i zjarał klocki lub zagotował płyn? ;)

 

Tarcze doszczętnie zjarał, tak mu się nagrzały ze nie miały juz efektu hamowania, a tam jest paręnaście km górek, wiec jechał jechał i dojechał, a biegami tak nie wyhamujesz jak osobówka, ciężarówka a osobówka to dwa inne światy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tarcze doszczętnie zjarał, tak mu się nagrzały ze nie miały juz efektu hamowania, a tam jest paręnaście km górek, wiec jechał jechał i dojechał, a biegami tak nie wyhamujesz jak osobówka, ciężarówka a osobówka to dwa inne światy :D

Tak jak Cronos pisał,

Jak auto było by przystosowane na jazdę po górach, to wyhamował by biegami spokojnie, ale do tego trzeba też myślenia bo samo nie wyhamuje. Po za tym nawet jeśli był wyposażony w taki system to i tak brak myślenia, doświadczenia, nie umiejętne hamowanie może doprowadzić do tragedii. Oczywiście nie twierdze, że to błąd kierowcy, może stan auta miał dużo "?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a biegami tak nie wyhamujesz jak osobówka, ciężarówka a osobówka to dwa inne światy

 

No wiem, ale znowu ciężarówka ma "nieco" więcej biegów, niż osobówka, a poza tym jakaś mądra głowa wymyślila retarder/intarder. :) Faktycznie kierowca musi być swieży, albo się spieszył, albo jest idiotą. :D Jeździ ciężarówką, to powinien wiedzieć jak ona się zachowuje w danej sytuacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a poza tym jakaś mądra głowa wymyślila retarder/intarder.
114L 380 - bardzo ciężko spotkać retarder w takim wozie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja od jakiegoś czasu bardzo poważnie rozpatruję zakup kamery do auta, bo takich idiotów jak na filmie z lubelskiego jest coraz więcej. Mając taki filmik nie powinno być, na etapie wyjaśniania przez policję, wątpliwości kto zawinił np. kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem co tam jest napisane -Moze Srem? Jastrzebniki?

Co ty ślepy :D przecie pisze Location: Poland (load item map) następnie wypadek w Olechowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to. Poza tym nigdzie nie ma info w necie o tym wypadku na tej trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności