Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie, nie przyszlo mi to do glowy. Jak tylko znajde czas to przerobie

Tylko delikatnie, kołnierzyk jest "łamliwy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam konkretnego zestawu tj. hid na h7, 55w, przetwornice slim i barwa 4300k, czy ktoś z Was widział owy zestaw? Szukam po allegro i wszystkie co znajdę ze slimem mają 35w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś pewnego to zrób tak: kup 2 przetwornice Toyoty KOITO i 2 żarniki HID H7 4300K. Przestawiasz vagiem na xenon i wszystko gra jak powinno. Zero zakłóceń na radiu i radiu CB. Ja tak teraz mam po tym jak kombinowałem z usunięciem zakłóceń od przetwornic made in china. Wszystko dzięki pomocy kolegi Krawcol82. Jak się zdecydujesz to podam szczegóły jak to zrobić. Przetwornice najlepiej takie: http://allegro.pl/przetwornica-xenon-toyota-avensis-lexus-koito-i2601325638.html Link oczywiście przykładowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pomocy kupilem zestaw xenon orginalny uzywany czyli kabel zarnik i przetwornice [wyjasniam kabel laczacy przetwornice z zarnikiem D1S] i teraz potrzebuje pomocy jak podlaczyc ten zestaw z normalnymi lampami na soczewce ale nie lampy xenon dziekuje z gory za pomoc a jeszcze jedno ma moze ktos namiar na lampy xenon do pasata ale wersja angielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam pomocy kupilem zestaw xenon orginalny uzywany czyli kabel zarnik i przetwornice [wyjasniam kabel laczacy przetwornice z zarnikiem D1S] i teraz potrzebuje pomocy jak podlaczyc ten zestaw z normalnymi lampami na soczewce ale nie lampy xenon dziekuje z gory za pomoc a jeszcze jedno ma moze ktos namiar na lampy xenon do pasata ale wersja angielska

Nie podłączysz. Zarnik musi być H7 czyli chiński xenon HID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziekuje za odpowiedz czyli ze zwyklymi lampami nie ma opcji zeby to podlaczyc nie chcialem tej chinskiej kichy pozostaje mi poszukac lamp xenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozostaje mi poszukac lamp xenon

i to jest jedyna słuszna koncepcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

mam takie pytanie chciałem u siebie zmienić światła na zwykłe normalne żarówki H7 jak kupiłem samochód były zamontowane hidy, czy może mi ktoś powiedzieć lub wrzucić jakieś zdjęcia jak wygląda fabrycznie zainstalowana żarówka jest jakaś końcowka którą się na żarówkę nakłada czy jak? w tej chwili wychodzą mi z lampy dwa kabelki i na kostkę są z łączone z przetwornicą więc jak ją wytnę to coś muszę tam zamontować:) proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zarowke nachodzi metalowa nasadka i ten kpl dopiero wklada sie w lampe i blokuje po czym nakladasz kostke z przewodami na zarowke. To jest prawdopodobnie ta kostka z przewodami ktora wychodzi ci z lampy... Mozesz potrzebowac jeszcze nowe okragle gumowe oslony zarowek. Podejrzewam ze stare sa przeciete i przechodza przez nie przewody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie gumy są przecięte, a orientuje się ktoś ile to możę kosztować i jak by ktoś mógł wrzucić zdjęcia nie przerobionych świateł to będe wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem u siebie w pasku zestaw hid 4300 can bus wszystko jest niby ok błędy nie wyskakują . jest tylko taki problem ze nie zawsze sie te światłą zapalą raz lewa raz prawa albo wogóle co z tym zrobić ? Jak sie zapalą dwa jest wszystko ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może zapytam z innej beczki, czy są wśród Forumowiczów osoby które maja zamontowane ori lampy bixenon bez dodatkowych gratów (czujniki poziomowania, skrętu, spryskiwaczy), wogóle tak się zastanawiam co z samochodami które są sprowadzane z rynku amerykańskiego, mają w standardzie xenony bez spryskiwaczy? Zastanawiam się poprostu czy da się użytkować takie lampy i czy nie będzie dużej "dyskoteki" kontrolek na desce jak się wepnie w instalację auta takie ori lapmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybko odp ;) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co napisałem wcześniej, a jak nie chcesz, to próbuj, może uda Ci sie kupic odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM panowie szukam schematu przerobieni wtyczki ze zwyklej lampy na xenon mam caly zestaw lapy przetwornice itd tera potrzebuje podlaczyc passat b6 1.6 b 6 FSI szukalem bo kiedys to mialem ale nie moge znalesc pomocy schemat przerobienia kostki ze zwyklej lampy na xenon zmiana pinow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-55W-CANBUS-SLIM-HID-XENON-CONVERSION-KIT-AC-BALLAST-ALL-BULBS-COLOURS-/370640293554?pt=LH_DefaultDomain_3&var=640034479527&hash=item564be20eb2

 

---------- Dodano o 20:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:24 ----------

 

Zamontowałem u siebie w pasku zestaw hid 4300 can bus wszystko jest niby ok błędy nie wyskakują . jest tylko taki problem ze nie zawsze sie te światłą zapalą raz lewa raz prawa albo wogóle co z tym zrobić ? Jak sie zapalą dwa jest wszystko ok .

 

tak mają szczególnie 35watowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam problem zalozylem orginalny zestaw bi-xenon do passata b6 ale bez tych modolow skretnych wystarczy mi sam bi-xenon moj problem polega na tym ze jak odpale auto to jest ok a jak tylko rusze to zaczynaja migac i odpalac sie na zmiane po jakis 10 km wszystko sie uspokaja i swieca ale dluge caly czas migaja przerobilem kostki zeby pasowaly do lamp ale podobno trzeba podlaczyc podlaczyc po jednym przewodzie od lampy do modulu konfortu ale moje pytanie gdzie te kable wpiac do modulu bede wdzieczny za jakis schemat albo chociarz podpowiedz i jeszcze jedno pytanie jak przestawic VAGIEM na bi-xenony jak przekodować sterownik na opcje Xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dokupujesz, kupiles zestaw z plastikowymi kolnierzykami - powinienies z metalowymi. Tego sie nie wymienia ani nic nie dodaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podajcie jakiś psrawdzonyz estawik hid-ów z metalowymi kołnierzykami.

 

Szukam coś do siebie ale barwa tylko i wyłącznie 4300K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności