Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem podobny przypadek.Koleś VASem narobił mi niezłego bigosu.Musisz podłączyć VCDS i nim wszystko uporządkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem zestawu HID. Mam pytanie czy jest jakiś zestaw godny polecenia na rodzimym alledrogo? Czy lepiej rozglądać się na jakimś zagranicznym serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy jest jakiś zestaw godny polecenia na rodzimym alledrogo?

Kilka lat temu do B5 kupiłem na xenonowe.pl... Później przełożyłem do B6 i wszystko działało bez zabawy VCDS'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.xenonyhid.pl/zestaw-oswietlenia-xenonowego-hid-h1-6000k.html mam je od pół roku, montaż zajmuje ok 20 min. barwa 4300 k, jestem z nich bardzo zadowolony żadnych usterek, błędów itp. Nic w VCDS nie przestawiane, ale wybór jest przecież duży :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość trimax

Witam własnie kopiłem zestaw HID. Może ktoś mi powie jak zamontował żarniki ponieważ fabrycznie żarówkę wpina się w kostkę z metalowym zatrzaskiem który trzyma całość. No a w żarnikach jest gładka powierzchnia wiec jak na stale zamocować go? Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trimax - zarniki maja identyczna obudowe jak zarowki H7, wiec wpinasz je tak samo - chyba, ze masz jakis kosmos, ktory nie pasuje.

 

Dzis mija drugi dzien z HIDami - oczywiscie nie sa to xenony najnowszej A siodemki, ale roznica jest diametralna w stosunku do zwyklych lamp - w koncu widze droge jak jade.

4300K wydaje mi sie nawet ciut zbyt biale/niebieskie i nie mam pojecia, dlaczego ludzie montuja jakies ufo w postaci 6 czy 8kK.

Co do miskow - to moze mieszkam w specyficznym miescie, ale tu . sczzegolnie w weekendy, roi sie od leciwych golfow i beemek, ktorem jezdza - nawet nie na hidach, tylko na jakims kolorowym, choinkowym scierwie, wiec ja o siebie sie nie boje.

Polecam hidy, kazdemu, komu normalny xenon nie bardzo sie widzi ze wzgledow finansowych, ale pamietac trzeba o odpowiendim ustawieniu swiatel, bo mi po wyjezdzie z warsztatu, jeden juz pokazal faka dlugimi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam hidy, kazdemu, komu normalny xenon nie bardzo sie widzi ze wzgledow finansowych, ale pamietac trzeba o odpowiendim ustawieniu swiatel, bo mi po wyjezdzie z warsztatu, jeden juz pokazal faka dlugimi

 

a ja nie,bo każdy średnorozgarnięty agent ubezpieczeniowy pokaże Ci taki sam palec :( zamiast autocasco

(znajomy oddał sprawę do adwokata,bo to ostatnia nadzieja na odzyskanie kasy z ubezpieczlini za b5fl z hidami--policja dowaliła mu współwinę w wypadku drogowym za hidy właśnie :( i nawet zyla z autocasco nie chcą dać )

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(znajomy oddał sprawę do adwokata,bo to ostatnia nadzieja na odzyskanie kasy z ubezpieczlini za b5fl z hidami--policja dowaliła mu współwinę w wypadku drogowym za hidy właśnie i nawet zyla z autocasco nie chcą dać )

 

ciekawe, a nawet bardzo ciekawe, widać że miski się też trochę znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, a nawet bardzo ciekawe, widać że miski się też trochę znają.

 

Znają się już, ostatnio kontrolowali syna w jego aucie i pierwsze co zrobił to kazał maskę podnieść i szukał przetwornic a później pokazał mu że lampy nie mają homologacji do xenonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypią mandaty za to. Ostatnio ostrzegałem koleżankę, że spotka ją ten los i... wykrakałem. Dostała mały mandat 50 zł i ubłagała, żeby jej nie zatrzymywać dowodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem ( może słabo ) ale mam następujący problem z HIDami.

Wszystko *po zamontowaniu działa ok do momentu zapalenia silnika.

Otóż jak zapałem silnik to HIDy działają normalnie do czasu az be zapale długich świateł.

Po zapaleniu długich HIDy zaczynaja mrugaja jak stroboskopy. Dodam izba samym zaplonie dlugie i HIDy działa bez zarzutów

Czy może mi ktoś pomoc w tym problemie?

Dodam ze passat to 3C z 2008 roku

 

Sprawdzalem linki z magicznymi kostkami ale nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^Przypadek opisywany chyba na co trzeciej stronie w tym temacie.

Przestaw VCDSem na xenon bez zaslony - to powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu :

Nie chce kupowac HIDow tylko szukam ladnych zarowek w kolorze bialym lub delikatnie niebieskim

mozecie cos polecic ?

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dolacze sie do tematu :

Nie chce kupowac HIDow tylko szukam ladnych zarowek w kolorze bialym lub delikatnie niebieskim

mozecie cos polecic ?

Pozdrawiam

 

Osram cool Blue hyper 5000k polecam, soczewka będzie ci świecić jak xenon a na drodze będziesz miał białe zimne światło. żaróweczki dają bardzo fajnie w dni suche i mokre.

 

Zobacz sobie u mnie w temacie w pierwszym poście ostatnie fotki

http://forum.vw-passat.pl/threads/116102-NIEBIESKI-PASZCZAK-%29-wszystkie-zmiany-pierwszy-post?highlight=wozny83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba słabo z trwałością u nich?

Ja z kolei polecam Tungsram SportLight +50% ( ;) )

Miałem w Astrze i świeciły rzeczywiście jak na zwykłe na biało, jak porównywałem xenon w paszczaku i astrze jak stały koło siebie to różnica niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba słabo z trwałością u nich?

 

Na ten temat się nie wypowiem jeszcze bo mam je jakieś niecałe 2 miesiace a pozatym śmigam na halogenach jako dziennych więc te świecą tylko wieczorami albo za dnia w pogodę deszczową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem natrafiłem na taki temat: http://swiatla.arbiter.pl/zdjecie/15153.Xenon.H7.vs.Halogen.H7 Ciekawe jak to jest z lampami w B6

 

I tu sie wszystko zgadza. Musze sie pochwalic ze sam to odkrylem jakis czas temu. Mialem kijowe zarniki i chcialem sobie wymienic na lepsze, ale ale.... Stare zarniki mialy elektrode po wlasciwej stronie, a nowo zakupione na licencji Philipsa u xenonowe.pl juz maja ten problem. Przy montazu tego nie zuwazylem, ale jak pojechalem w nocy na probe to przed lampami zauwazylem ciemniejsze niedoswietlone miejsca. A dokladnie, to przed kazdą lampa ciemna kreske o szerokosci ok 10 cm i dlugosci ok 2m. Wiec zaczalem sie zastanawiac o co chodzi. Zamontowalem powtornie na chwile stare zarniki i nie miją tego problemu. Porownujac zarniki doszedlem do wniosku ze to niewlasciwe umieszczenie elektrody jest powodem ciemnych pól przed lampami. Tragedii nie ma, z czasem sie idzie przyzwyczaic, ale tak nie powinno byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam po problemie, sam zrobiłem taki ząbek w odpowiednim miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam po problemie, sam zrobiłem taki ząbek w odpowiednim miejscu :)

 

No faktycznie, nie przyszlo mi to do glowy. Jak tylko znajde czas to przerobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności