Skocz do zawartości
Sławek 6

Jaki olej do skrzyni DSG VW Passat 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Załatwiłem za 500 pln 6 l oleju ori, filtr i wymianę :) Jestem umowiony na wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, a czy dobrze wyczytałem ze gwint na korku w skrzyni to fi16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ja również muszę wymienić olej w skrzyni dsg tylko nie wiem gdzie to zrobić.Możesz mi podać nazwę oleju parametry,nie wiem ile ma mój olej przebiegu patrzyłem jest czysty ale jak bym wymienił to bym miał spokój na 60 tys.Pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolego ja również muszę wymienić olej w skrzyni dsg tylko nie wiem gdzie to zrobić.Możesz mi podać nazwę oleju parametry,nie wiem ile ma mój olej przebiegu patrzyłem jest czysty ale jak bym wymienił to bym miał spokój na 60 tys.Pozdrawim

nie patrz na barwe:) ma być wymieniany co 60 tys i koniec, jak nie jesteś pewien kiedy ktoś wymieniał to to zrób i tak jak pisałeś będziesz miał spokój. Wiele firm robi olej do dsg.

Ja osobiście zalałem produkt firmy Febi, przy następnej wymianie napewno zaleję Motula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolego ja również muszę wymienić olej w skrzyni dsg tylko nie wiem gdzie to zrobić.Możesz mi podać nazwę oleju parametry,nie wiem ile ma mój olej przebiegu patrzyłem jest czysty ale jak bym wymienił to bym miał spokój na 60 tys.Pozdrawim

 

RAVENOL DCT/DSG

MOTUL MULTI DCTF DSG

ORYGINAŁ VW AUDI G052529A2

Millermatic DCT- DSG

LIQUI MOLY 8100 DSG 3640

DSG PENTOSIN FFL-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CastrolTrans Max Dual .

Zalany ponad rok temu, bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transmax dual też śmiało można wlewać - nadaje się do naszych dwusprzęgłówek choć biorąc do ręki opakowanie to specjalnie informacji o tym nie ma o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do wymiany oleju co myślicie o tej aukcji ??

http://http://allegro.pl/olej-do-skrzyni-biegow-dsg-g052529a2-vw-audi-skoda-i5077919121.html

czy istnieje jakaś obawa ze olej może być nieoryginalny? czy lepiej za 56zł kupić olej febi w sklepie ?

Kolega pracuje w serwisie vw i może mi załatwić ori 6l za 400zł na allegro wyjdzie mnie 250zł

jeszcze znalazłem

http://allegro.pl/liqui-moly-3640-1l-8100-olej-do-dsg-gdansk-i5068071893.html

mam zalane olej silnikowy liqui moli 4600 do skrzyni też będzie dobry?

Edytowane przez sztil4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, czyli nie powinienem się obawiać zakupu oleju z aukcji? Powinno wszyto być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź datę ważności.

W serwisie zwykle wlewaja 5.5L i stąd te oferty.

Mój mechanik zostawia odkręcone na noc i wchodzi całe 6L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość odbioru osobistego to sprawdź czy nie leżak etc. Ewentualnie póżniej podjedź porównaj opakowanie do tego z ASO i wymiana :)

Ps. O dokumencie zakupu raczej nie ma co marzyć bo wygląda mi to na towar co z tira wypadł :) ale nie zaszkodzi zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co powiecie na temat oleju MOTUL Multi DCTF G052182A2 w sklepie w żaganiu kosztuje 6l za 280zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a co powiecie na temat oleju MOTUL Multi DCTF G052182A2 w sklepie w żaganiu kosztuje 6l za 280zł

Ja pierniczę chłopie czytaj! Nawet nie musisz przeszukiwać całego wątku na tej stronie masz 2 razy napisane o tym oleju :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a co powiecie na temat oleju MOTUL Multi DCTF G052182A2 w sklepie w żaganiu kosztuje 6l za 280zł

będzie ok:) sam taki teraz będę do siebie zalewał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma zdecydowanie lepszą cenę. Aktualnie do DSG olej robią nawet firmy tj Kraft czy Kamoka. Oczywiście ktoś to dla nich rozlewa ale to obowiązkowa pozycja w każdej firmie która ma oleje samochodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W serwisie zwykle wlewaja 5.5L i stąd te oferty.

Mi wlali 6l. Wiec raczej porzadny serwis (ASO) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może skumali, że jesteś ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności