Skocz do zawartości
Tomaszz

Wybór felg do czarnego 3BG ;]

Które fele?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które fele?



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ET35 8"x17" do tego oponki 225/45/17 tak dla upewnienia się do Paska będą pasowały?

I czy to są oryginały bo koleś pisze że to oryginały od Audi A3

http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/915/96/64/915966419_6

Proszę o pilną odpowiedź bo mam okazję kupić fele.

Edytowane przez M1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pytanie 9x17" et 35 wejdzie do B5ki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ET35 8"x17" do tego oponki 225/45/17 tak dla upewnienia się do Paska będą pasowały?

I czy to są oryginały bo koleś pisze że to oryginały od Audi A3

http://photos04.allegroimg.pl/photos...64/915966419_6

Proszę o pilną odpowiedź bo mam okazję kupić fele.

 

Witam

17x8" ET35 plus oponki 225/45 - taki zestaw będzie pasował do 3BG.

Oryginały od A3 raczej to nie są. Najlepiej podaj link do aukcji to nawet dowiesz się czy to przypadkiem nie jakaś chińszczyzna.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dna007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory trochę źle napisałem.Klient miał je w Audi A3 i ,że ma do nich oryginale pudełka o to mu chodziło.Ale se chyba odpuszczę ,bo żona trzeszczy i muszę na wiosnę jednak zakupić sprzęgło a jedne alusy na razie mam,ale cena wydaje mi się atrakcyjna oto link:

http://allegro.pl/item915966419_audi_a3_alufelgi_17_piekne_po_1_sezonie.html

 

Może kogoś zainteresują.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobne jak do AUDI RS, dla mnie ok, wyglądają jak malowane...- zadzwoń i się zapytaj- okazja cenowa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i gadałem z gostkiem i on twierdzi że co roku wymienia i,że są proste nie pogięte itd.a co do malowania to na fotce co są 4 kółka stoi jakiś płyn pewnie nabłyszczał je przed zdjęciami,ale cena jest kusząca nawet jak za jakieś podróby 17" i 8" szerokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Czy ktoś z Was ma może fotki (bądź sam jest posiadaczem) felg w czarnym 3BG kombi, takich jak na załącznikach?

Albo ktoś by się zabawił w mały VT?

Z góry dzięki.

911446905.jpg

918215779.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radoslav - widziałem Paska na tych drugich felgach które zdjęcie załączyłeś i muszę przyznać że prezentował się super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek83

Jak już coś proponował bym orginalne felgi vw. Wówczas nie masz problemów z szumem w aucie i masz pewność że nie wystają po za obszar wozu co również jest ważne .

podeśle ci fotki jak to wygląda u mnie b5 lift 130km 18 cali opony 225/40/18 + obniżone zawieszenie , prowadzi się bajka jedyna wada to uwaga na dziurawe drogi ! Po za tym w zakrętach lala. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już coś proponował bym orginalne felgi vw. Wówczas nie masz problemów z szumem w aucie i masz pewność że nie wystają po za obszar wozu co również jest ważne .

 

Witam

 

Nie wiem kto Ci udzielił takich informacji, ale szum napewno nie bierze się od felg, a od opon i nawierzchni drogi.

Jeśli ktokolwiek zorientuje się w temacie parametrów felg, poczyta to i tamto to jest w stanie samemu dobrać felgi takie jak chce, czy to o wymiarach ori felg czy takich jak tylko potrzebuje. Nie którzy chcą żeby felgi były bliżej rantu czy nawet wystawały.

Te 18" co masz to są ori? A przy kapciu 225/40 napewno nie są aż tak schowane w nadkolu jak seryjne. Mógłbyś napisać wszystkie parametry Twoich felg?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dna007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam zupelnie analogiczny problem jak autor watku, czarny passat 2002 sedan. Zima sie konczy, na letnim komplecie kol na jesieni brakowalo trakcji a ja mam dylemat czy zostac przy feldze, ktora mam (jakies alu 7x15'') i dokupic opony 225/55/15 (trakcja sie pojawi, ale dalej bedzie glupio wygladal) czy przesiasc sie na 17''. W sumie bardziej mi zalezy na prowadzeniu niz wygladzie. Mam bilsteina B6 na seryjnej sprezynie, nie chce go obnizac bo i tak jest dla mnie nisko na nasze drogi i teraz pytania:

 

1. czy na seryjnej wysokosci i feldze 17'' nie bedzie wygladal glupio?

2. czy nie strace resztek komfortu?

3. czy ktokolwiek widzial/dysponuje zdjeciem passata na ponizszych felgach? niby sa z W8, ale nie moglem w sieci znalezc W8 na takiej feldze. Moze one sa pheatona (choc tez nie znalazlem)? Moze te felgi maja jakas nazwe wlasna, zeby latwiej bylo szukac?

http://moto.allegro.pl/item935623077_vw_passat_b5_w8_alufelgi_alusy_6_0x17_h2_et42.html

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i RS-y to nie do Passata do niego pasuja pelne felgi. Mozna kupic org felgi za grosze od audi a8 (starsze modele) albo cos z mercedesa( starsze modele) i dodac do tego polerke, wypchnac na zewnatrz i autko odrazu ma klase lub w droga strone stalowki poszerzyc + polerka albo czarny mat albo kolor.Orginalnosc motorem napedowym tuningu.:)

1000363i.jpg

1000341r.jpg

albo taki kolorek

1000353jyz.jpg

tych nie trzeba przedstawiac

1000488l.jpg

1000434a.jpg

1000351t.jpg

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj widziałem i sfotografowałem:

imag0012b.th.jpg

imag0011t.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale w rozmiarze 15" to trochę pasek jak nysa będzie wyglądał ;)

 

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

 

A ja wczoraj widziałem i sfotografowałem:

długo na te felgi chorowałem ;) Ale odchorowałem... i cieszę się, że nie kupiłem. Jednak do kombi to jak pięść do oka by było... W sedanie z chromem imo bardzo ładnie się komponuje! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę się podpiąć do tematu, moje pytanie, czy może posiada ktoś jakieś zdjęcia na których czarne kombi miało by takie felgi: http://moto.allegro.pl/item965564182_oryginalne_felgi_mercedes_audi_17_idealny_stan.html#gallery

 

są one bardzo podobne do tych wyżej w chromie na białej borze, jeżeli ktoś by miał fotki paska z tymi felgami co bora to tez bym prosił o podrzucenie będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to te same fele co ma bora(nie chrom tylko polerka).Do sedana zkaladam bez zastanowienia ale jak z kombi to nie wiem.Sadze ze jak dasz dobra glebe to bedzie Git a lepiej jak dasz jeszcze polerke.Pamietaj jednak ze polerka to sport nie dla leniwych.Pozdro

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji takiej że mieszkam na wsi to nie zamierzam kupować nic większego od 17" przy tym sprężyny -35 no i tak się zastanawiam czy to będzie dobrze wyglądać na moim pasku, jak ktoś by miał jakiegoś podobnego paska z mojego opisu to niech podrzuci, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności