Skocz do zawartości
Tomaszz

Wybór felg do czarnego 3BG ;]

Które fele?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które fele?



Rekomendowane odpowiedzi

zabawa w szersze ranty to kwoty powyżej 3000zł więc cena sama mówi za siebie - th line nowych bym nie kupił, a miałem okazję na używki za dobre pieniądze, ale nieszczęsne ET pokrzyżowało moje plany.

 

Czekam na fotosy twoich na aucie, jeśli faktycznie chcesz przeznaczyć kilkanaście tysięcy złotych na fele z gumami - :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na fotosy twoich na aucie, jeśli faktycznie chcesz przeznaczyć kilkanaście tysięcy złotych na fele z gumami

Wiem ze to dwie pelne kieszenie pieniedzy moze nawet 3 :) ale traktuje to jako zakup na lata bo passka to zmienie tylko gdy bedzie mnie stac na phaeton 3.0 tdi(do niego tez te felaszki beda bardzo pasowac),raczej nie szybko :)

Przy pomocy kilku ludzi z tego forum (ktorym bardzo dziekuje) wybralem taki zestaw Przod 18x8.5 ET30 opona 215/40 Tyl 18x10 ET40 opona 225/40 Felgi zamowilem wczoraj i beda za 3tyg bo w sklepie powiedzieli ze jest to specyficzny zestaw i beda wykonane specjalnie pod te zamowienie.Zaloze to pokaze :) Ale jak ktos powie ze nie pasuja do passka to zastrzele :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozostje tylko czekac na felgi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no niezle w sumie, ciekawe jak z czarnym i czarne fele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa juz felgi ,oponki i foto :D

1003473.jpg

 

Wiecej tutaj:http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=628632#post628632

 

Ps te "auto" na tych czarnych felgach od Golfa GTI to nie jakis nowy prototyp Rosomaka dla naszych wojakow w afganistanie????:D

 

mała prośba - wrzucajcie tu miniaturki zdjęć albo w jakimś rozsądnym rozmiarze a nie takie kolosy / derlysy

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prototyp
:D fela ta na rynku jest juz od ladnych paru lat :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobs przeczytaj moja wypowiedz jeszcze raz a zrozumiesz :) Chodzilo mi o tego passka z tymi tonami plastiku a nie o felge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie żeby założyć do paska felgi 19"? wzoru jeszcze nie wybrałem co narazie zastanawiam się nad rozmiarem a dokładniej chodzi mi o skręcanie jak to będzie? bo efekt wizualny powinien być, myślałem o 18"ale ostatnio założyłem sobie 2 felgi od audi kunpla i jakieś takie małe się się wydawały, a całe koła były takie wysokie jak moje 16" co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam felgi 19x8 w Passku. ET35 więc z przodu wystaje o jakiś 1cm poza obrys nadwozia. Ze skręcaniem nie mam najmniejszych problemów. Zdjęcia w linku w opisie. Jeśli chcesz więcej zdjęć bądź szczegółów to pisz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż 19" to będzie wyglądał jak passat Rafała -cross country. Najpierw gleba, a potem 19 z naciagniętą oponą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

załóż 19" to będzie wyglądał jak passat Rafała -cross country. Najpierw gleba, a potem 19 z naciagniętą oponą...

 

...cross country... normalnie tym stwierdzeniem mnie zmobilizowałeś i poszedłem cyknąć fotke jak Passat teraz wygląda.

Wątek o moim passku jeszcze nie zaktualizowany bo nie mam fajnych fotek, ale jako przedsmak fotka poniżej jak teraz wygląda moje autko.

Co do felg 19x8 ET35 przód wystaje 0.5cala (12mm) przez co nie mogę go za nisko opuścić żeby opon nie zniszczyć :(

 

 

dscf0108f.th.jpg

 

dscf0108f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej za wysko, jeszcze jakies 2-3cm w dół go ;)

a jak Ci trze o opone to zmien opony na 215/35/19 a będziesz mógł zejść niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam 3 grosze od siebie :) 18" moim zdaniem bedzie lepsze, dlaczego? Bo mozesz dac wyzszy profil opony cos w stylu 215/40 bedzie lepiej wygladal naciagniety.Bo siadzie lepiej na glebie.Bo 18" mozesz dac szeroko:) Ja smigam na 18x8,5 et 29 opona 215/40 przod i 18x10 et 40 225/40 tyl .Walnelem go ostatnio mocniej na glebe nie cale 7 cm nad ziemia i nic nie ociera.polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak komentując to co napisaleś, nie raz widziałem paski na 19" latające 4cm nad ziemią (na gwincie)... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale na 19"x7" i oponie 185/30 :P albo przerabiane nadkola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, opona naciągnięta i duze et felg. Poza tym 19" z naciągnięta opona 215/35/19 będzie mniejsze lub równe 16" z balonem 205/55/16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności