Skocz do zawartości
Tomaszz

Wybór felg do czarnego 3BG ;]

Które fele?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które fele?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem, że kiedykolwiek założę taki temat :), ale jednak. Przy okazji może komuś się przyda, bo będzie tu kilka zdjęć.

Pacjent:

a9886eee1c69cd1d.jpg

 

Zastanawiam się nad oryginalnymi felgami VW Capezio 7.0x17 et 37

Felgi mogę mieć używane, ale bez żadnych zarysowań i obtarć. Cena - 900-1000 zł.

 

5488d5408a440d1fm.jpg4837e12f84898632m.jpgcd5ea6eb77ec54f1m.jpgc0ae915e4ace9262m.jpg814ef99adab83dfam.jpga09dc2a787059c9bm.jpgdbc2eeb5f070d019m.jpg4347ae85c9fcb7bbm.jpg185691e661a12737m.jpge6124c5f31b33dfbm.jpg

 

 

Druga opcja to NOWE felgi Rondell 0058 8.0x17 et 35 z polerowanym rantem.

Felgi są do wzięcia za 1000 zł, nówka sztuka w kartonach, ale jak jest z jakością felg firmy Rondell:632:

 

54389888163b879em.jpgd266f0f69a33f03bm.jpgb1046c2e33463ba4m.jpg318b16112d0cc2b3m.jpg52801cce13be9b28m.jpgdc83625868c315d0m.jpgedcc00259ab999eam.jpgad8594461df9cd4cm.jpg

 

 

Najpierw byłem za tymi pierwszymi felgami, ale im dłużej myślę tym większy mętlik i zaczynam się skłaniać do tych drugich, szczególnie, że nowe w kartonach są. Opony do nich to oczywiście 225/45/r17.

Co myślicie??

 

Aha jak macie jakieś zdjęcia passków na tych kołach to wrzucajcie ;)

Edytowane przez Tomaszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kolego nabrał te pierwsze jakos bardziej mi sie widza ma pasku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze poszukał, ani jedne ani drugie jak dla mnie neiwyglądają dobrze do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze niestety się już sprzedały za 1200 zł, a tyle bym za nie dał, do 1000 mogłem się zastanawiać, a tak poszły w świat. Zastanowię się nad tymi drugimi, albo poszukam jakichś innych jeszcze.

Te drugie kuszą ceną i tym, że są nowe, choć faktycznie wzór mógłby by być trochę fajniejszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze przypominają seryjne felgi z peugeota 206 S16, a te drugie... hmm... skrzyżowanie mercedesa z audi 80 :| ani jedno ani drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno przerabiałem ten sam temat. Ja zastanawiałem się nad felgą TOMASON TN1 I oryginalną felgą do HIGHLINE ( posiadam 3BG variant kolor niebieska perła ).Trafiła się jednak okazja i nabyłem felgi MAM7 chrom i antracyt. Zdjęcia będą na wiosnę. Mi pomógł troszkę konfigurator. Wiem że jest ich trochę , ale ten przypadł mi do gustu . Polecam warto zerknąć. www.elektrony.cz.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że to jest jakaś chińska podróbka, i nie wiadomo jak z wytrzymałością tych felg, ale ładne są te pierwsze, a jaka cena !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cieszy mnie, że temat się powoli rozwija, bardzo mile widziane wszelkie wpisy :)

 

Co do tych felg to też jestem praktycznie pewien, że to chińskie podróbki, których mnóstwo na allegro. Strzelam, że cena to 1500-1600 zł za komplet, nowych oczywiście. IMO jak chińskie podróby to ewentualnie ROTA.

 

PS: Dziękuje koledze za konfigurator, w wolnej chwili przyjrzę mu się dokładnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet felg 16" firmy Carbonado (Dolce Wheels) model CD 252

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c3e86512e.html

można kupić za 1 239 zł na Allegro z dekielkami VW i roczną gwarancją.

Info o firmie Carbonado: http://www.carbonado.pl/

Edytowane przez laki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje propozycje (ok 1000zł -tak jak autor tematu szukał) i nie jakieś tam gówniane, tylko firmowe:

http://moto.allegro.pl/item550681182_bbs_8jx17_mercedes_audi_vw_skoda_seat_5x112.html

 

http://moto.allegro.pl/item547235750_17_mercedes_orginal_5x112_f_vat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani drugie jak dla mnie neiwyglądają dobrze do paska.

Fakt, że są "prawie" takie same, bo te z linku mają mniej ramion, ale na pierwszy rzut oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży, dalej uważam, ze to nie będzie wyglądać dobrze, ale chce po prostu pomóc koledze, najważniejsze jest aby jemu sie podobało. A o porównaniu jakości felg Rondell do BBS nie ma nawet co dyskutować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalej uważam, ze to nie będzie wyglądać dobrze,

No tylko o to mi chodziło, bo myślałem, że w ciągu 2 dni zmieniłeś zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o felgi szprychowe lub z chudymi ramionami to nigdy nie zmienie zdania, ze ich miejsce jest na samochodach, których marki zaczynają się na H... :]

 

Wracając do tematu, Tomaszz jak tylko masz takie możliwości finansowe do bierz te merca i się nawet nie zastanawiaj

1. porządna felga

2. niespotykany wzór

3. niewidziałem jeszcze paska na takiej feldze

4. jak kiedyś będziesz chciał sie z nimi bawić walniesz konkretną opone, zerwiesz klar i przepolerujesz, wnęki pomalujesz na biało i jest kot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych felgach z merca, to raczej nie widzę mojego autka na nich, w ogóle nie lubię takich masywnych felg tzn. fajnie wyglądają w jakichś dużych limuzynach.

 

Bardziej jakoś mnie ciągnie do tych szprychówek do h... ;)

np. te tomasony TN1, akurat znalazłem je na allegro i muszę powiedzieć, że bardzo fajne się wydają. Tylko ile ta firma jest warta??

 

Moim marzeniem są felgi z audi rs4 (minimum 18 cali) są takie na allegro w 17", ale to chińskie podróby, o takie:

lbc075504.jpg.xs.jpgrequest1034x713876.jpg.xs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do thomasonów to nic złego na nie nie mam,kolega miał 18'' i było ok,kolega na 20'' i też mówi że nic negatywnego się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsze przypominają seryjne felgi z peugeota 206 S16, a te drugie... hmm... skrzyżowanie mercedesa z audi 80 :-| ani jedno ani drugie...

 

 

Widzę Marecek, że ty masz takie fele jak mi się podobają w 17''. Nie są to jakieś chińskie wynalazki? Ile kosztowały i jak je teraz oceniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos

mam ten 2 model, 8,5" z polerowanym rantem, lekko chromowane, ale bede zakladal dopiero na lato bo opony mam 235.

moge ci podeslac foty jak wygladaly na mojej wczesniejszej skodzie superb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności