Skocz do zawartości
Tomaszz

Wybór felg do czarnego 3BG ;]

Które fele?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które fele?



Rekomendowane odpowiedzi

To ladna felga w polerce jeszcze ladniejsza jest tylko jeden minus jak dla mnie : Kskiny mogly by nie udawac ze sa felgami skrecanymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie za taką cenę tu się z tobą zgadzam to jest trochę lipne ale jak dla mnie w całokształcie felga ładna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje fotek Passata 3BG na poniższych felgach 16".

dscf7095.jpg

Wiem że to bardzo skromne felgi, ale potrzebuje kupić na szybko jakieś budżetówki.

Edytowane przez tomek3232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze te od golfa sa mniej spotykane w Passatach bo nie pasują do Passata. Zgodze się jednak ze S-line jest już dużo. Może rozejrzyj się za starszymi modelami z A8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

ja też aktualnie poszukuję felg i mogę się z wami podzielić paroma uwagami. Byłem dzisiaj w warsztacie zajmującym się renowacją felg http://www.renowacjafelg.pl/ i pogadałem sobie trochę z gościem, powiedział żeby nawet nie brać do reki tanich chińskich podróbek, powiedział że gną się jak garnki aluminiowe i często nawet nie nadają się do naprawy, podobnie felgi toczone dwukolorowe. Ja też zastanawiałem się nad felami od golfa r32 i znalazłem akie na allegro http://moto.allegro.pl/item1034145091_vw_r32_7_5x17_5x112_et35_57_1_audi_volkswagen.html, ale po tym co usłyszałem nie chcę ryzykować i wolę wejść w coś pewnego np. AEZ WAVE http://www.felgi.biz.pl/. Co o tym myślicie ???

 

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:46 ----------

 

Aha dodam jeszcze że aktualnie mam 16 i chcę zmienić na 17, większe rozmiary odpadają bo na dziurawych warszawskich drogach bym sobie płuca poodbijał. Spadek komfortu jazdy przy przejściu z 16 na 17 będzie nieodczuwalny, natomiast z 16 na 18 będzie już znaczący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do keskinów zobacz mój temat mam takie tylko że białe i w 18" i zimą będą na sprzedaż.

 

a ja z pytaniem czy wejdzie 20" 8,5 ET 35??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie co myślicie o felgach brabus do czarnego passata, ma ktoś takie felgi na passku. w rozmiarze 17

503426456.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te brabusy są ładne ;) Są masywne, a takie pasują do passata. Jeśli poszłyby w pełną polerkę to będzie cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te brabusy są ładne Są masywne, a takie pasują do passata. Jeśli poszłyby w pełną polerkę to będzie cudo.

własnie zastanawiam się nad polerką ale nie wiem czy jestem w stanie utrzymać ją w dobrym stanie autko jeździ na co dzień, a o polerkę trzeba wyjątkowo dbać z tego co wyczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
własnie zastanawiam się nad polerką ale nie wiem czy jestem w stanie utrzymać ją w dobrym stanie autko jeździ na co dzień, a o polerkę trzeba wyjątkowo dbać z tego co wyczytałem

 

eee tam wcale, że nie ja myje samochód co tydzień i raz na 2 miesiące jak jest pogoda biorę w dłoń szmatkę i pastę, 20minut i po sprawie. Mi auto też służy do codziennej jazdy i koła sprzedałem z nie naruszona polerką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee tam wcale, że nie ja myje samochód co tydzień i raz na 2 miesiące jak jest pogoda biorę w dłoń szmatkę i pastę, 20minut i po sprawie. Mi auto też służy do codziennej jazdy i koła sprzedałem z nie naruszona polerką

 

jeśli nie jest tak źle z utrzymaniem takiego lusterka na kołach to muszę się nad tym poważnie zastanowić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie jest tak źle z utrzymaniem takiego lusterka na kołach to muszę się nad tym poważnie zastanowić

 

No pewnie, że rób polerkę ;) A na passacie ładnie będą leżały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy wiecie może jak nazywają się te felgi czy to jakieś s-liny??

no i jak myślicie jak wyglądały by na moim kombiaku??

http://allegro.pl/item1181438518_alufelgi_audi_a8_a6_a4_s_line_s8_mercedes.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam koledzy wiecie może jak nazywają się te felgi czy to jakieś s-liny??

 

To są S-line z Audi S8 D2.

Edytowane przez tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są S-line z Audi S8 D2.

a ma może ktoś fotki tych felg na aucie??

 

a wo gule czy te oponki nie będą za szerokie do paska??

no druga sprawa czy nie będzie tarło, mam zwykłe amorki i do tego springi -35

ktoś się może orientuje?? Pozdrawiam

Edytowane przez franas00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności