Skocz do zawartości
kazio

Zmiana podświetlenia nawiewów powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to zrobił za darmo ale niestety nie mieszkam blisko Ciebie.Kup lutownicę i sam polutujesz a lutownica przyda się do innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to zrobił za darmo ale niestety nie mieszkam blisko Ciebie

Mamy Pocztę Polską :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące podświetlania nawiewów mój nawiew wygląda tak jak na załączonym zdjęciu więc nie mam ani instalacji tam pociągniętej i tych białych plastików zaznaczone w kółko, gdzie wkłada się żarówkę i moje pytanie to czy można to zrobić jakoś inaczej czy po prostu muszę kupić nowe nawiewy w których można to zastosować 2013-04-24-1311.jpg

2013-04-24-1311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał cały temat to byś wiedział gdzie:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/42076-Zmiana-podswietlenia-nawiewow-powietrza?p=1143507&viewfull=1#post1143507

 

Tu na fotkach dobrze widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś poczytał cały temat to byś wiedział gdzie:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/42076-Zmiana-podswietlenia-nawiewow-powietrza?p=1143507&viewfull=1#post1143507

 

Tu na fotkach dobrze widać

 

Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. dzis skonczylem zmiane podswietlenia tych kratek. najlepiej i najwygodniej jak te oryginalne zarowki przepolowicie na pol , wyjmiecie zarowke i zostaje jak by gotowa wtyczka do fabrycznej kostki co jest wypr. w desce rodzielczej. a do tej przpolowionej zarowki z oprawka ( juz bez zarowki) przylutujecie sobie kabelki do nowych diod. potem tylko na czysto w autku podpinacie, wkladacie nawiew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko gdzie można dostać te żarówki ( VW - SEIM (symbol PA6-6)) prócz aso bo właśnie powiedzieli 23 zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko serwis, około 20zł za szt. Ten symbol PA6-6 nie oznacza żarówki tylko tworzywo sztuczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat bo moje były poprzepalane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

ktoś może wie, pod które kable trzeba się wpiąć aby działało podświetlenie klamek wewnętrznych a dokładnie aby się zciemniało i rozjaśniało z resztą podświetlenia?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pod podświetlenie klawiszy (przełączników) szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnij pod podświetlenie klawiszy (przełączników) szyb.

a które to kable? zdajesz sobie sprawę ile tam ich idzie?

ps.klawisze są na takim instrumencie jak np fortepian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawisze są także w ZK :) Co do kabelków nie pomogę niestety. Gdybym to podłączał to pewnie poszukałbym schematów i posłużył się miernikiem. Ja podałem IMHO najlepsze miejsce do wpięcia się, gdyż jest regulowane wraz z resztą podświetlenia. To tyle, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, może ktoś podrzuci schemat podłączenia przełączników sterowania szybami w drzwiach kierowcy i reszty :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie, może ktoś podrzuci schemat podłączenia przełączników sterowania szybami w drzwiach kierowcy i reszty :)

pzdr

 

Wystarczy poszukac

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/40038-Podswietlenie-klamek-i-uchwytow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zakupiłem dziś diody zielone, z tym, że nie 12V tylko 3V bo innych nie mieli i do tego koleś mi dołożył rezystory 0.6W i mówił że będzie OK. Czy takie mogą być ? nie popalą się, czy lepiej kupić te 12V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem na tym etapie i nie wiem za ch..... jak się teraz dostać do zdjęcia tego czarnego plastiku z żarówką, czy najpierw jakoś zdjąć cały światłowód ?

 

1.jpg

 

 

Udało się. Najważniejsze, żeby włożyć od drugiej strony igłe żeby odgiąć zaczep i wtedy śrubokrętem zrobić dźwignię i wysuwać tą żarówkę.

Tego niemca, który to wymyślił to bym chyba ....:wsciekly musiał mieć trudne dzieciństwo, żeby wymyśleć takie coś :)

Edytowane przez marasec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po testach zmiany środkowego nawiewu na diody w kolorze zielonym - oryginalny kolor w roczniku 97'

Nie wiem, czy ktoś też zmieniał w tym roczniku i kolorze, pewnie większość na forum ma już niebiesko-czerwone.

Ale, co mi się nie podoba ?

- Kolor zielony diody nie jest taki jak oryginalne podświetlenie i wchodzi trochę w kolor żółtawy

- za cholerkę nie mogę ustawić diody tak, aby oświetlała cały piktogram równocześnie, tylko jest oświetlone 3/4 zera a ludzik na dole jest oświetlony a ta strzałka przy ludziku już nie bardzo. I kombinuje, przechylam tą diodę, naginam, i chcę teraz przymocować jeszcze dalej niż mam (więcej niż 1cm) może oświetli równomiernie cały piktogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dość banalne pytanie ,ale padł mi miernik i nie mogę określić .

Który z przewodów Brązowy czy Szary wtyczki do podświetlenia nawiewów jest masą a który zasilaniem??:sciana

pozdr Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności