Skocz do zawartości
Magda

FELGI / OPONY - oznaczenia, parametry montażowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem niedawno pastucha b5 i gość dorzucił mi oto taki opony i teraz pytanie czy one z takimi uszkodzeniami nadają sie do jazdy? bo niewiem czy zakładać czy kupić nowe IMG_20141024_144239.jpg

IMG_20141024_144207.jpg

IMG_20141024_144215.jpg

IMG_20141024_144222.jpg

IMG_20141024_144231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szrot totalny! Spuść powietrze żeby nie kusiło ich założyć nawet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda było to wieźć. Trzeba było właścicielowi to zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kupiłem niedawno pastucha b5 i gość dorzucił mi oto taki opony i teraz pytanie czy one z takimi uszkodzeniami nadają sie do jazdy? bo niewiem czy zakładać czy kupić nowe [ATTACH=CONFIG]124533[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]124534[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]124535[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]124536[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]124537[/ATTACH]

 

Opony faktycznie tragedia ale z tego co widzę to felgi też nie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka felge 16 na zime stalowa najlepiej podejdzie do 3bg, chodzi mi o oznaczenia , jaka jest w oryginale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felgi.jpg

 

Wg ETKI dla Twojego auta.

Ciebie powinna interesować poz. 1 i 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy et47 w felgach stalowych podejdzie do VW Passata B5 FL? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam opon na zimę i w sklepach wszyscy mówią że: Nie ma podstaw aby zakładać opony o innym rozmiarze skoro takie zaleca producent auta czyli 235/45/R17. Na zimę chyba powininno zakładać się węższe tym bardziej, że nie mieszkam w mieście więc często u nas jest śnieg na ulicy ;) Mogę smiało kupić 225/50/R17 ? Samochód Passat CC 2.0tdi 170KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam zimówki 235/45/17 i idzie jak burza. Teraz przy obecnych oponach (ilość i ułożenie lameli) dla mnie, że węższe na zimę to mit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy masz opony ? Bo taki wymiar Continental czy Dunlop to wydatek ok 3tys ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vredestiny xtreme. 550 jedna a to tez klasa premium wiec troche taniej niz 3 kola ;)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko te Vredestiny zastanawiam się jeszcze nad Nokian WR A3 ? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz twoja decyzja. Ja polecam te bo uzytkuje. Dobra bo to nie temat o tym, nie robimy OT ;) O oponach przejrzyj inne watki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybka kalkulacja- 215/50/17 et 35 7j przy springach -35 w b5

bedzie trzec na wybojach? (springi vogtland dedykowane do modelu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam Passata CC 2008r. 2.0 tdi na letnich kolach 235/45/r18 et chyba 45 ale nie jestem pewien i teraz pytanie...

chce kupic kola zimowe z tym ze stalowki i chodzi o to jaki rozmiar bedzie optymalny jakie musi byc ET tej stalowki zeby pasowala bo ona alegro widzialem mialy ET42 bedzie pasowalo? czy wazna jest srednica otworu czy tylko rozstaw 5x112??

Prosze o optymalne wymiary na felge 16 i 17 cali z et i srednica serdeczne dzieki za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stalowki
przemyśl to 5 razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności