Skocz do zawartości
Magda

FELGI / OPONY - oznaczenia, parametry montażowe

Rekomendowane odpowiedzi

B6 i B7 to takie samo auto, felgi też mają takie same parametry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam alufelgi ktore maja rozstaw 5x100 zdjete z bory. Mam passata o rozstawie srub 5x112. Jakie dystanse mozecie mi polecic? prosze o jakies linki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tutaj nowy.Pisze już o tym wiele ale ja już zgłupiałem...Posiadam felgi stalowe 15 cali 6j rozstaw śrub 5x112 z poprzedniego auta.Chcę je założyć do passata B6 jako zimówki.Piszecie że tylko 16 cali,a mój znajomy założył na swoje auto takie 15 jak ja posiadam w rozmiarze opon 195/65/15 i jakoś jeżdzi. Więc moje pytanie jest takie...

 

Można takie założyć ? czy też nie ?

 

B6 170 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprzesz to i maskę od dużego fiata też założysz do B6, chociaż producent twierdzi, że nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jako że zima za pasem chce wymienić opony na zimowe, ale nie chcę sobie zrujnować świąt więc nie chce za dużo na nie wydać. Znalazłem 2 rodzaje, ale nie wiem na który się zdecydować. Jedne to Star Performer SPTS AS 205/55 R16 91H a drugie to 205/55R16 94H XL Kormoran SNOWPRO B2. Cenowo mniej więcej tak samo, ale nie wiem jak wygląda sprawa ich jakości. Czy ktoś z was używa takich lub miał z nimi do czynienia i jakie sam by wybrał?

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

 

---------- Dodano o 20:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:08 ----------

 

Witam

 

Jestem tutaj nowy.Pisze już o tym wiele ale ja już zgłupiałem...Posiadam felgi stalowe 15 cali 6j rozstaw śrub 5x112 z poprzedniego auta.Chcę je założyć do passata B6 jako zimówki.Piszecie że tylko 16 cali,a mój znajomy założył na swoje auto takie 15 jak ja posiadam w rozmiarze opon 195/65/15 i jakoś jeżdzi. Więc moje pytanie jest takie...

 

 

Można takie założyć ? czy też nie ?

 

B6 170 km

 

no skoro twój znajomy wg Ciebie założył takie i jeździ to widocznie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Male pytanie co do rozmiaru alufelg : w moim passku przy zakupie mialem dwa komplety felg - oryginalne stalowe na zime oraz 15ki alu tez oryginal na letnich oponach. Jako ze chorowlem na 3BG od dawna zachorowalem na wieksze kola i bez wiekszego namyslu kupilem 18-ki ktore jak dopiero zauwazylem po roku (po wczytaniu sie w nasze forum ) maja rozstaw srub 5x110. Jak do tej pory zadnych problemow nie miałem ale CZY POWINIENEM SIE PROBLEMOW SPODZIEWAC??? Zgory dzieki za komentaże oraz zycze wszystkim forumowiczom Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdzie tylko jeszcze musisz sobie dystanse do tego pewnie załatwić bo z tym et to chyba o zaciski będzie ci trzeć felga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

czy ktoś wie co to za felga? kupiłem już tak mojego paska i była, oznaczeń nie ma za bardzo tylko jakiś dziwny zawijas

będe wdzięczny jak ktoś poda mi jakieś info o tej feldze, ostatnio przejrzałem CAŁE alledrogo i nie znalazłem takich

pozdro!

passek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo.tdi

Witam, znalazłem na ulicy kołpak bo passata b6. Oznaczenia z kołpaka to 3C0 601 147 B PA 6,6 M15 CZ VJ6. Średnia drutu mocującego wynosi 37.5cm. Ilu calowy jest to kołpak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do B6 kołpaki były tylko 16 calowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wyczytałem ostatnio na wlepce że mój pasio miał w oryginale alu 15 calowe ---> C5E Felgi aluminiowe 7J15H2 ET37 <--- Tak szukam i szukam z czystej ciekawości chciałbym sprawdzić co by to mogły konkretnie za felgi być? Mam prawie nowe opony letnie goodyeara i może bym takie właśnie felgi sobie sprawił... myślałem nad 16 cala, ale drogi w okolicy kieeepskiee i wolałbym chyba 15.

JAk by ktoś z Was miał info na temat tych alu bardzo bym był wdzięczny :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem tu pierwszy raz i mam takie pytanie...org ET w passacie to 45 czy moge mieć np ET 40 i nie zakladac dystansów? jaki jest przedział ET od..do.. zeby tych dystansów nie zakladac? Czy mógłby mi ktoś na to odpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło z et 40 względem et 45 jest bardziej wystawione, a jak założysz dystans to będzie jeszcze bardziej wystawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie musze go zakladac czy nie? jak to jest z tym..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko mam passta b5 o rozstawie 15 5x112 i et 45 57.1 chce kupic felgi aluminiowe i znalazlem 16 7Jx16H2, ET42, 5x112, średnica otworu centrującego 57,1mm. i chcialem sie zapytac czy beda mi pasowac czy bede musial kupowac pierscienie centrujace??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności