Skocz do zawartości
Łysy

Elektroniczny papieros

Rekomendowane odpowiedzi

kumpela pracowała w wakacje na stoisku z e-cigaretami na pasażu w M1 w Zabrzu i opowiadała nam o nich;) taki jeden wkład starcza chyba na jakieś 400 machów (nie jestem pewien czy dobrze pamiętam liczbę) i przed wakacjami kurzyła paczkę dziennie, teraz czasem 5-7 na dzień ale równocześnei jedzie z tym e-papierosem , nie wiem jak u innych ale po niej widzę, że jej to pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

gdzieś czytałem kiedyś że palpitacji można dostać bo brak kontroli fajke palisz 3 min a tu pykasz i się nie kończy,dziady jakąś szczepionkę by wymyślili na niepalenie chętnie się zaszczepię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- ile godzin [ fajek ] wytrzymuje aku ?

 

Rano zaczynam, popykuję sobie w biurze przez 8h, jak wracam do domu to przeważnie już zmieniam baterię.

 

-na jak długo ci starcza jeden kardridż ?

 

Sam plastik wymieniam co tydzień. Jeśli chodzi o liquid to buteleczka wystarcza mi na 10-14 dni.

 

-czy odrazu odstawiłeś ''normalne'' fajki , czy też paliłeś e i zwykłe ?

 

Na początku tylko "e". Po jakiś 2 tyg. stwierdziłem, że przy piwku/wódeczce lepiej smakuje zwykły ;-). I w zasadzie tylko w takich sytuacjach palę zwykłego.

 

ile przybrałeś kilo

 

Nic ;-)

 

gdzieś czytałem kiedyś że palpitacji można dostać bo brak kontroli fajke palisz 3 min a tu pykasz i się nie kończy,

 

Jest zabezpieczenie - atomizer podgrzewa płyn maksymalnie przez 5 sek. i po 15 ( chyba, musiałbym sprawdzić w instrukcji ) pociągnięciach w ciągu minuty się wyłącza.

 

Poza tym - jeśli dostarczysz za dużo nikotyny w ciągu krótkiego czasu to masz mdłości ;-) - później już się pilnujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jaka jest zasada w sensie kosztow.

 

Chce wedziec jak to wyglada:

np.

Papieros - koszt ...zl, wiadomo raz

Plastik jak to piszesz - koszt ... /tydzien

Liquid - koszt .../10-14 dni

 

I co tam jeszcze trzeba wymieniac i co ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik coś koło 1,5 PLN, liquid koło 15-20 PLN.

 

Nic innego nie wymieniasz, bo na resztę masz 12 m-cy gwarancji. A jak popsuje Ci się bateria/atomizer po tym czasie to koszt ok. 40 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to sa te cartridge? I ten liquid z nazwy plyn to sie go gdzies wlewa czy jak?

Jak ogolnie wyglada procedura palenia, wymiany czego trzeba, jak sie go gasi itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem tego e-papierosa i dalej pale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

czyli to taki bajer który i tak nie ogranicza ani zmniejsza nałogu ,wole swoje marlboro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to sa te cartridge?

 

To ten plastik ;-) Czyli ustnik z wkładem do nasączania w środku.

 

I ten liquid z nazwy plyn to sie go gdzies wlewa czy jak?

 

Liquid, czyli płyn wkraplasz ( jakieś 5-10 kropli ) do tego ustnika.

 

Jak ogolnie wyglada procedura palenia, wymiany czego trzeba, jak sie go gasi itd

 

Baterię zakręcasz do atomizera, do niego wkładasz ustnik/cartridge i ciągniesz. Nie gasi się, bo się nic nie pali. Atomizer ( czyli tak na prawdę grzałka ) działa tylko wtedy kiedy ciągniesz, czasem się lekko nagrzewa. Jak bateria się wyczerpie to wkręcasz naładowaną i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

O matko i córko jaka świetna zabawka ;) Może żebym wcześniej wiedział to bym zakupił a tak poszedłem na żywioł= nic nie biorę i nie palę 6 dzień. Częste picie małych porcji niegazowanej wody załatwia wszystkie pokusy :P

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wtorku, przedtem paliem paczke na dzien, a teraz nawet mnie nie ciagnie do palenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tego polecisz ?

 

Dokładnie ten model posiadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ten model posiadam

 

To powiedź mi jeszcze co trzeba do niego dokupić, do tego z aukcji. A jak z ceną ? Za 2 sztuki może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To powiedź mi jeszcze co trzeba do niego dokupić, do tego z aukcji.

 

Ja bym sobie dokupił ładowarkę do samochodu/USB ( a w zasadzie sam kabel ) + jakieś etui do noszenia.

 

Jedne co na pewno musisz dokupić to liquid - smak obojętny, wg. własnych preferencji. A co do zawartości nikotyny - na początek proponuję Med - jak będzie Ci mało to następny kupisz High :)

 

A jak z ceną ?

 

Bardzo ok - ja za swojego w czerwcu zapłaciłem 210 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na początek proponuję Med - jak będzie Ci mało to następny kupisz High

 

Myślę że od razu wezmę high ;) a to dlatego ze palę dwie paczki czerwonych ;)

 

Ja bym sobie dokupił ładowarkę do samochodu/USB ( a w zasadzie sam kabel ) + jakieś etui do noszenia.

 

etiu może i tak ale ładowarka mi raczej nie potrzebna ;) mało jeżdżę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że od razu wezmę high

 

Może i tak będzie lepiej :)

 

mało jeżdżę

 

No to nie kupuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jak palisz dużo to wez high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jest zainteresowany to moj kumpel zajmuje sie sprzedaza tego wiec moge cos wytargowac z cena pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności