Skocz do zawartości
Łysy

Elektroniczny papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

No powiem tak jaram tego e wariata z tydzień paląc paczkę dziennie ograniczyłem do 3-5 fajek wiec starcza mi na 4 do 5 dni ramka,dziś jaram od rana samego e fajana może całkiem przeskoczę przynajmniej z japy nie capi ciuchy nie walą elegancko :)jaram ponad 10 lat i to chyba najdłuższa moja przerwa od normalnych fajek, także polecam tego wariata może nie żuci się od razu ale na pewno ograniczycie jaranie normalnych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

zrezygnuj całkiem ze zwykłych fajków zobaczysz dopiero wtedy różnicę po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheL, bo widzę, że troche ogarniasz to wszystko... Powiedz mi co kupić oprócz tego co podałeś kilka postów wcześniej ? Czy dokupować od razu dodatkowe grzałki ? Bo będę chciał kupić narazie zestaw z aku-papierośnicą + eliquid i ewentualnie grzałka - a kolejnego kompletnego dokupic dopiero po nowym roku... Jeszcze pytanie - jaki płyn polecasz ? Ile nikotyny ? ( 6 lat palenia, paczka dziennie, przy imprezie więcej)

Z góry dzięki :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

myślę że dość dobrze już opanowałem temat elektronicznych papierosów :)

jeśli kupisz zestaw z aku papierośnicą dokup od razu dodatkowy atomizer czyli grzałkę i dodatkową baterię, trzeba pamiętać że na baterii popalisz około godziny a bateria ładuje się pi razy oko 40 minut więc na czas ładowania musisz mieć minimum jedną baterię zapasową.

atomizery radzę używać zamiennie wtedy na dłużej wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeny jaki bajer,troche to śmiesznawe dla mnie.nie obrażając nikogo oczywiście.osobiście rzuciłem fajki ponad 6 lat temu od razu miałem takie postanowienie i jakos wytrzymałem choć było ciężko szczegolnie przy kawie albo piwku:)ale dzieki bogu udało mi sie rzucic to świństwo.paliłem raptem 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Ja tam jarałem normalne z 10 wiosen bez przerwy ani dnia nawet ramke dziennie.Od 2 tygodni mam tego wariata i muszę się pochwalić ,ze 4 dni wogóle nie jaram zwykłych fajek. Na początku paliłem zamiennie i ramke miałem na 5 dni i dopykiwałem tym elektroniczym;)Teraz nawet mi przeszkadza jak stanie obok popielniczka ;)szok ale wcześniej ja byłem taką popielnicą eheh.Narazie jaram tego dziada a może kiedyś całkiem odstawię tylko co zrobić z chorobą rąk towarzyszącą jaraniu fajek :)Czas pokaże ;)Życzę wszystkim i sobie wytrwałości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się kupować na allegro te modele ? Czy raczej znajdę tam podróbki które szybko się zepsują ? Np. tutaj: http://www.allegro.pl/item844909430_e_papieros_joye_510_czarny_2_szt_w_zestawie.html

W sklepie poleconym przez Ciebie wychodzi drogo w porównaniu do tych allegrowych... ( No chyba, że to podróbki :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
A opłaca się kupować na allegro te modele ? Czy raczej znajdę tam podróbki które szybko się zepsują ? Np. tutaj: http://www.allegro.pl/item844909430_e_papieros_joye_510_czarny_2_szt_w_zestawie.html

W sklepie poleconym przez Ciebie wychodzi drogo w porównaniu do tych allegrowych... ( No chyba, że to podróbki :D )

a ja kupiłem milda w galerii za 200zł i ćmocham go i dobry jest ale innego nie miałem wiec nie mogę porównać ale mild na allegro kosztuje tyle co w jakiejś galerii a tam dochdzi wysyłka jeszcze wiec po co przepłacać :)lepiej po zakupach podejśc do wystawionych straganów pewnie są w każdym liczącym się sklepie ,tym bardziej przed świętami i spróbować jak to się ćmi e fajana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thel

Dotarl wczoraj do Mnie Joye 510. Mam dwa papierosy, do tego 15 kardridzy i plyn.

Zapytac chcialbym jak to uzytkowac w sensie eksploatacji,masz juz za soba troche dni z epapierosem wiec masz juz pewnie jakąś tanią technike, na co sie nastawic, pale kardridze a pozniej dolewam do nich plyn? Ile kropel na kardridz?

Na razie najwiekszym problemem jest to ze nie wiem kiedy to odstawic, analog sie konczyl a tu nie wiadomo kiedy przerwac.

Na necie wyczytalem rozne techniki palenia tego, jakie wy polecacie? dlugo ciagnac delikatnie,na pograniczu gasniecia diody czy mocno, no sam nie wiem, moze macie jakies porady dla poczatkujacego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Thel

Dotarl wczoraj do Mnie Joye 510. Mam dwa papierosy, do tego 15 kardridzy i plyn.

Zapytac chcialbym jak to uzytkowac w sensie eksploatacji,masz juz za soba troche dni z epapierosem wiec masz juz pewnie jakąś tanią technike, na co sie nastawic, pale kardridze a pozniej dolewam do nich plyn? Ile kropel na kardridz?

Na razie najwiekszym problemem jest to ze nie wiem kiedy to odstawic, analog sie konczyl a tu nie wiadomo kiedy przerwac.

Na necie wyczytalem rozne techniki palenia tego, jakie wy polecacie? dlugo ciagnac delikatnie,na pograniczu gasniecia diody czy mocno, no sam nie wiem, moze macie jakies porady dla poczatkujacego?

 

Jarek co do kropienia ja kropie 10 -12 kropelek na pół dnia i styka ,a jaram pykam kilka razy i przerwa jak poczuje dość raczej zaciągam się mocno kupiłem sobie już wate akwarystyczną zapytaj theR doradzi.Ładuje wate do cardriga i jaram dobrze się kurzy przy wymianie waty nie musisz kupowac co 3 napełnienia nowego bo tyle mniej więcej starczy ,Mam innego fajana ale już nie pale normalnych 10 dni czasem przez ten okres zjarałem może z 5 szugów to i tak dobry rekordzik :)Acha zauważyłem że częściej pytam tego e niż normalne fajury nie wiem dlaczego może źle dobrałem liquid bo 18 ,Zamówiłem sobie teraz 5 liquidów o smaku 555 bo marlboro jakies sodkie jak się jara

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnei czytalem o tej wacie, pewnie zakupie, czyli wywalam wklad z kartridza i wciskam tam wate i nasaczam tak? a te kardridze ktore dostalem w zestawie mozna tez nakropic jak sie wyczerpia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z nadmiaru nikotyny i innych świństw w papierosach nie ogarniam wszystkiego:D. Ktoś z was robił jakieś kalkulacje, jak to wychodzi finansowo? jeśli spala się dziennie 1 paczkę = 10zł x2(bo żona też pali) (miesięcznie ok.600zł), to jak to się ma do kosztów miesięcznych w przypadku e-papierosa?

 

TheL robiłeś jakieś obliczenia? Wiem, że przede wszystkim chodzi o zdrowie, ale oszczędności mogą być dodatkową motywacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udziele Wam sie ludziska i kto mądrzejszy (bez obrazy) to poslucha:)

 

Kolezanka kupila tą fajke i raczej lipnie troche z tym jest, kupa kasy i zamiast palic to wdycha sie inne swinstwo.

 

Osobiscie palilem 9 lat i rzucilem 14 miesiecy temu, paczka dziennie i do tego wiecej przy imprezkach. Tak wiec polecam isc do lekarza i poprosic o tabletki TABEX, dziala i jest zajefajnie bez fajek, mega roznica, forma i smak:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam gadacie - jak nie sprubujesz to nie poczujesz :D

dla mnie giciorek jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

baner.616.3.gif

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzeżeń .

E-papierosa zakupilem na początku listopada .Do końca roku palilem na przemian ze zwykłymi fajkami [ograniczyłem z 6 paczek do 2 tygodniowo].

Od nowego roku palę wyłacznie e-fajkę. Same plusy : -zdecydowana poprawa samopoczucia , szczególnie po całkowitym odstawieniu fajek

-kwestia finansowa , na ''normalne'' fajki wydawałem około 250 zeta miesięcznie , teraz mam nadzieję się zmieścić w 5-ciu dyszkach [2 x płyn,

5 x kartridż ]

Jeżeli ktoś się nie jest jeszcze zdecydowany i ma choć odrobinę samozaparcia , zdecydowanie polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
no wlasnei czytalem o tej wacie, pewnie zakupie, czyli wywalam wklad z kartridza i wciskam tam wate i nasaczam tak? a te kardridze ktore dostalem w zestawie mozna tez nakropic jak sie wyczerpia?

odcinasz Jarek kawałek watki akwarystycznej, ładujesz do środka ,zakrapiasz i ćmochasz ;)a te co masz w zestawie można kropić jakoś z 4 razy później sie wata robi ciulasta i lipa,więc wymianka ,sorka że tak późno ale nie śledziłem tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jak tam coś ruszyło się w temacie e-palenia wśród forumowiczów? ja już ponad roczek nie palę tradycyjnych papierosów. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopujemy :)

 

Się namyśliłem, mam zamiar kupić. Przyznaję, że nie zgłębiłem zbytnio tematu, liczę na opinię doświadczonych. Jaram paczkę dziennie, jestem leniem i lubię palić. Czyli chciałbym urządzenie nie wymagające jakiegoś skomplikowanego rytuału czyszczenia i pielęgnacji, taniego w eksploatacji i dobrze zastępującego tradycyjnego fajka. Cena zakupu sprzętu raczej mało istotna, bardziej eksploatacja.

 

Czy ktoś używa takiego: http://expent.pl/pl/sklep/category,14,products,222.html lub takiego : http://expent.pl/pl/sklep/category,14,products,122.html ?

 

A może coś innego polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie palę, ani normalnych ani elektryka. Ale kupiłem dwa takie zestawy dla kogoś. A właściwie trzy. Wszystkie z grupona/grupera. Cena atrakcyjna. Zestaw pełny (no poza ładowarką do auta) i przyciągający napis paterii 1100 mAh za jedyne 130 zł. Im więcej sztuk kupisz tym taniej.

 

Chciałem przestrzedz przed tymi ofertami. Jest małe oszustwo w tych ofertach. Baterie mają tylko 650mAh. Ale nie chciało mi się już im głowy zawracać.

 

najświeższa oferta

 

http://gruper.pl/x.php/1,22094/Cala-Polska-ABCDeshop.sk-papieros-elektroniczny-eGo-T.html

 

dwie baterie o pojemności 1100 mAh,
OSZUSTWO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności