Skocz do zawartości
Łysy

Elektroniczny papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Damian masz pomysly hahahahaha :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w pracy zakupił i właśnie spróbowałem :D Nawet nawet :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche drogi to interes ale moze wyjdzie na zdrowie nalogowm palaczom. Tylko ze polska mentalnosc nie pozwala na wyjscie z czyms takim do baru bo tam wszyscy by Cie wysmiali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nie złe, ale ja używam tego

92654592cx0.th.pngthpix.gif

jest świetne, mniej szkodliwe, ma prawdziwy smak i jest tańsze od papierosów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Snus is the best ale tylko porcjowany i najlepiej smakuje w Norge.

P/S Raz zamówiłem sobie z Alledrogo i to już nie było to :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już używał ???

Odkopuję -minoł roczek , może jednak ktoś stosował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motomysz testował i chyba mu pomogło ;) Ćmilismy tego fajana na jednym ze spotów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
motomysz testował i chyba mu pomogło

 

No, no ;-) Teraz palę "normalne" papierosy tylko przy alkoholu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:

No, no Teraz palę "normalne" papierosy tylko przy alkoholu

Jakieś odczucia , sugestie , spostrzeżenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasanawiałem sie nad tym, lecz dzis mija drugi dzien jak nie pale skutki to zawroty głowy, zero koncetracji, ogromny apetyy i ogolem staram sie nie wdawac w glupie dyskusje..

a wracajac do e-papierosow to raczej takie mydlenie oczu palacza jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel z pracy coś podobnego kupił, jara to już ponad 2 miesiace i jest zadowolony. Zero fajek, oprócz tego elektrycznego :D I mówi, że normalnie czuć, jak się organizm oczyszcza. Wiec to jednak działa. Warto raz wydać ponad 200 zzeta bo w perspektywie i tak się zaoszczędzi : ok: No i na zdrowie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto raz wydać ponad 200 zzeta bo w perspektywie i tak się zaoszczędzi

tylko ile taki e-papieros pochodzi? pozniej znow wydajesz 200 zł i jestes na minusie, juz chyba lepiej rzucic fajki meczac sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś odczucia , sugestie , spostrzeżenia

 

Działa. Może nie tak jak życzyliby sobie spece od marketingu, ale działa. Dym leci ( choć trochę mniej niż w normalnym papierosie ), nikotyny dostarcza ... ręce masz czym zająć.

 

Co do samego sprzętu - nie warto kusić się na tańsze wersje - często psują się w nich atomizery lub same baterie. Ja mam wersję Joye 510, ma prawie takie same gabaryty jak normalny papieros ( co niejako implikuje krótszy czas działania baterii, ale jest OK ). Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów.

 

Aha - są dwa podstawowe rodzaje "zapłonu" - podciśnieniowy i akustyczny. Przy akustycznym nie trzeba się tak naciągać, ale z kolei potrafi się sam aktywować przy np. niezbyt delikatnym odłożeniu.

 

lecz dzis mija drugi dzien jak nie pale skutki to zawroty głowy, zero koncetracji, ogromny apetyy i ogolem staram sie nie wdawac w glupie dyskusje..

 

Brak nikotyny i objawy "głodu" - czyli właśnie potrzebujesz e-papierosa - dostarczasz organizmowi samą nikotynę, bez substancji smolistych i innych świństw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak nikotyny i objawy "głodu" - czyli właśnie potrzebujesz e-papierosa - dostarczasz organizmowi samą nikotynę, bez substancji smolistych i innych świństw

po jakims czasie organizm nie bedzie potrzebowal juz nikotyny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glod to normalne zachowanie po rzuceniu palenia. Chodzi sie do lodowki itp. bo niewiadomo co ze soba zrobic a nie idzie sie palic wiec gdzie do lodowki. Tak u mnie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po jakims czasie organizm nie bedzie potrzebowal juz nikotyny..

 

Jasne - można to zrobić na dwa sposoby :

 

1. Odciąć się całkowicie i przez 3-4 tyg. przytyć 10 kg. męcząc przy tym siebie i otoczenie ;-)

2. Spróbować e-papierosa i ich "kuracji" - od 4-8 tyg. stopniowo zmniejszając dawkę nikotyny zawartą w płynie. ( są cztery "poziomy" - high, medium, low i free - ostatni ma tylko substancje zapachowe, bez nikotyny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ile taki e-papieros pochodzi? pozniej znow wydajesz 200 zł i jestes na minusie, juz chyba lepiej rzucic fajki meczac sie...

Nie nie nie. Dokupujesz jedynie tą esencję - jeśli ci zabrakło, wymieniasz bateryjkę jak padnie i jarasz dalej. No i po pewnym czasie w ogóle odstawiasz i po problemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to są sposoby. 20 lat wstecz też to przechodziłem i bez pomocy odpowiednika dzisiejszego e-papierosa nie dawałem rady,miałem objawy,jak opisane przez was(paliłem ok.40/dzień).Wtedy pomogły mi specjalne "fifki" kupione w aptece,w komplecie 4 szt.,każda kolejna przepuszczała coraz mniej nikotyny,smoły, ale bez chęci pozbycia się nałogu oraz silnej woli nie pomoże NIC,nawet najnowocześniejsza technika.Powodzenia,mi się udało.Pozdrawiam.

Ps.Tego e-papierosa widziałem u syna, synowa kupiła,jak wrócił teraz z wojenki, bo tam znowu zaczął palić.

Edytowane przez Andrzej70GK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam wersję Joye 510

Mam kilka pytań ''technicznych''

- ile godzin [ fajek ] wytrzymuje aku ?

-na jak długo ci starcza jeden kardridż ?

-czy odrazu odstawiłeś ''normalne'' fajki , czy też paliłeś e i zwykłe ?

No i na końcu spytam jak ''baba '' ile przybrałeś kilo , bo jak 15 lat temu rzucałem to przybrałem 10 kilo i tak mi qrw... zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności