Skocz do zawartości
Łysy

Elektroniczny papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos jest zainteresowany to moj kumpel zajmuje sie sprzedaza tego wiec moge cos wytargowac z cena pewnie

 

To podpytaj bo mi sie karton fajek kończy i nie wiem co kupić, e-papierosa czy fajki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro sie do niego odezwe i przestawie oferte:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko wiem, udalo mi sie zalatwic po 150 plus wysylka ( normalnie po 199), a kartrize po 3 zlote ( normalnie po 3.90) , papierosy wychodza z tej samej fabryki co mild tylko jest to tzw wersja OEM, jak cos zglaszac sie bezposrednio do mnie jutro postaram sie wstawic foto zestawu

Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img41.imageshack.us/img41/1155/dsc00226yp.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/8389/dsc00227r.jpg

 

zestaw skalda sie z papierosa , drugiej bateri, ladowarki sieciowej, ladowarki usb i 5 kartridzy, dostepne kolory to jak zwykly papieros bialo zolty oraz caly czarny. z tego co zdarzylem sie dowiedziec to sa tylko dwie fabryki produkujace ten sprzet, a niektore firmy po protu przeginaja z marza w polsce;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zestaw skalda sie z papierosa , drugiej bateri,

 

Zestaw Joye 510 to praktycznie dwa papierosy ;-).

 

Wkłady są po 2 PLN - nienasączone, bo kupowanie nasączonych to głupota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zestaw Joye 510 to praktycznie dwa papierosy .

 

No i ku niemu się kieruje bo trzeba mi dwa ;) a jednak ten polecany przez wazziego to 1 szt za prawie takie same pieniądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zestaw Joye 510 to praktycznie dwa papierosy .
No nie bo praktycznie tez dwa No te ode mnei to tez praktycznie dwa bo masz paiperos kompletny czyli z bateria, plus dodatkowa druga a z tego co widze joye 510 ma w zestawie tylko jedna http://www.ecigar.pl/p26,e-papieros-joye-510-z-aku-papierosnica-bialy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z tego co widze joye 510

 

Źle patrzysz - oryginalny Joye 510 to dwa ustniki, dwa atomizery i dwie baterie ;-) Tak jak np. tutaj : http://www.allegro.pl/item810908378_e_papieros_joye_510_2_szt_w_zestawie_lodz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli innymi slowy ile dystrybutorow tyle ofert:) Obadam jeszcze wentualnei ile drugi atomizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie suma sumarum, moze byc 130 za papierosa i po 2,50 kartridze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

tak znalazłem ten temat przez przypadek i chyba Wam muszę coś wyjaśnić odnośnie tych epapierosów :D Palę je już ponad 160 dni (tyle samo nie palę zwykłych fajków:) ) więc mam o nich już pewną wiedzę.

Po 1.

Zapomnijcie o kupowaniu na allegro, ładnie to wygląda i niby tanio jednak w większości przypadków są to fajki kiepskiej jakości.

Po 2.

Jako początkujący epalacze zapomnijcie o innych modelach niż JOYE510 (ALE PRAWDZIWE JOYE510) te są najmniej awaryjne, a nie oszukujmy się to jest sprzęt chiński i jak ktoś pisze że nie jest jego fajek chiński to trzeba go wyśmiać.

Po 3.

o posiadaniu tylko 1 papierosa radzę zapomnieć. co jeśli popsuje Ci się epapieros i nie będziesz miał zapasowego ? wrócisz do zwykłych fajków ? dodatkowo jak się je pali zamiennie to wytrzymują dużo dłużej.

Ja polecam zakup:

http://www.ecigar.pl/p27,e-papieros-joye-510-z-aku-papierosnica-czarny.html jest to 1 epapieros czyli bateria atomizer i 2 wkłady + papierośnico ładowarka czyli to pudełko do którego go wkładacie, w domu ładujecie to pudełko a wychodzicie i możecie sobie po za domem naładować baterię z tej papierośnicy (ona potrafi naładować 4-5 razy baterię)

i polecam do tego zakup:

http://www.ecigar.pl/p25,e-papieros-joye-510-czarny.html czyli kompletnych 2 epapierosów, wtedy starczą Wam na dłużej i będziecie zadowoleni, a jak kupicie 1 fajka i do tego jakiegoś lipnego to nię będziecie się z niego tak cieszyć, po za tym JOYE510 oryginalne mają największy dym więc można się nimi nieźle napalić :)

po 4.

zapomnijcie o dokupowaniu wkładów tzw kartridźy bo na tym zbankrutujecie, taki wkład to może równowartość 2-3 papierosów a nie paczki jak to piszą durni sprzedawcy. Dokupcie do tego co wyżej napisałem płyn do napełniania czyli tzw e-liquid http://www.ecigar.pl/p12,e-liquid-dpg-15-ml-farsee.html, mi najbardziej pasują smaki 555 i Marlboro (Normal) pamiętajcie żeby nie kupować mocy powyżej 18 bo będzie dla Was za mocne i nie dacie rady tego dłużej palić, optymalna moc to medium (14 mg).

Dopiero przy samodzielnym uzupełnianiu jest to opłacalne epalenia.

Jak komuś koleżanka powiedziała że wkład starcza na 400 machów to niech się jej pozbędzie bo kłamie mu w oczy, zresztą sami zobaczycie.

po 5.

Liczcie się z tym że miesięcznie przy mocnym użytkowaniu padnie Wam jedna grzałka czyli tzw atomizer, to normalne.

 

 

Powiem Wam szczerze że dziękuję chińczykom że wynaleźli tak wspaniałą rzecz, nic na mnie nie działało żeby nie palił a stosowałem już wszystko i dopiero ten efajek pozwolił mi nie palić ponad 160 dni. Wiem też że nie ma co oszczędzać i warto na początku kupić to co napisałem wyżej, sam oszczędzałem i kupiłem na początku jakąś lipe i później żałowałem, dopiero jak kupiłem konkretnego fajka jestem zadowolony.

Testowałem już kilka modeli i tylko JOYE510 mi pasuje.

 

Pozdrawiam serdecznie

W razie pytań służę pomocą.

Edytowane przez TheL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Kupiłem sobie dziś ten wynalazek, zestaw mild 201p i powiem że fajne, a najważniejsze że młoda nie wygania mnie pod okap ze szlugiem ,jaram jak panisko na kanapie .Nie śmierdzi,łapy nie capią i z japy nie jedzie,palę normalnie marlboro i nawet zamiennik płyn dostałem pod moje fajki,troszcze słodsze w e papierosie ale git.Po paru dniach opiszę co i jak i na ile uda się ograniczyć zwykłe fajury .Pani gwarantowała ,że oprócz wydatku jednorazowego bedzie oszczedzanie na miesiąc wyjdzie 150 zł więc połowe bedę miał w kieszeni :)mam nadzieje....c.d.n:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

jeśli chcesz ocenić realne oszczędności popatrz na licznik który kiedyś sobie zrobiłem, on oblicza różnice kosztów jakie poniosłem kupując epapieroski, płyny itp i koszty palenia zwykłych fajków których już nie palę wcale.

 

akurat mild mi nie podszedł za delikatne są mildy, ja wolę coś mocniejszego czyli JOYE510 lub DSE901 (DSE901 używałem na początku, później kupiłem JOYE510) mam też PENa ale za duży jest i mało mobilny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

trochę duży narazie bede ćmochał tego milda poleceli mi tez colinsa ale cena juz pake wiecej podziałam trochę na tym sprzęcie może nie bede palił zwykłych dziś rano jednego palnełem marlborasa ale tak jade od 6 na mildzie :)jest róźnica ale gasi pragnienie:)SPRITE heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

Colinssa nie polecam ze względu na awaryjność atomizerów z nimi jest tragedia.

Najmniej awaryjny jest JOYE.

Polecam nie palić zwykłych fajków cały dzień i później zapalić jednego :) powinien pojawić się niesmak:D

co do płynów to polecam płyn o smaku 555 ale tylko ze sklepu który wcześniej opisałem bo oni mają tam płyny firmy FARSEE, płyny o smaku 555 z innych firm są całkiem inne i mi oraz znajomym nie podchodzą. Smak 555 jest dość dobry delikatny ale "ma kopa".

Smak marlboro jest dość mocny i ostry ale na początek dobry.

Polecam też po miesiącu epalenia zejście z mocą płynu o jedną wartość niżej, a po kolejnych 2 miesiącach zejście o kolejną wartość niżej, ja obecnie bardzo często "palę" płyny beznikotynowe i w niedługim czasie planuje na stałe tylko takie "palić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

postaram się stosować do zaleceń ,dziś rano wygrał papieros zwykły i dalej mnie ciągnie ale popykuje e fajana przez miecha bede jarał te później zmniejsze,a moze mentole co ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

Szczerze to próbowałem mentholowych ale one bardziej są miętowe niż mentholowe i strasznie mi nie podchodziły czułem jakbym żuł całą paczkę gum miętowych na raz.

dokup sobie od razu dodatkowy atomizer żebyś nie miał sytuacji że jeden Ci padnie i nie masz zapasowego bo wtedy wrócisz do zwykłych, ja mam zawsze kilka w zapasie, niby spory koszt początkowy ale warto, ja już nie pamiętam nawet jak zwykłe fajki smakują a dym mi strasznie przeszkadza.

Nawet przy piwie nie palę co kiedyś było dla mnie rzeczą niewyobrażalną.

 

Polecam też zobaczyć mój blog epapierosowy :Dhttp://www.elektroniczny-papieros.biz/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 9.11 palę e-fajura i na razie jest ok. Zdarzało mi się już palić w pubie i reakcje spoko, nikt się nie śmiał, więc luz. Paliłem prawie dwie paczki Marlborasów dziennie, a mimo to e-fajek daje radę. Od początku całego przedsięwzięcia nie palę tradycyjnych papierosów, a mimo to nie mam problemu z nadmiernym apetytem, drażliwością i innymi nie przyjemnymi skutkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TheL

Bardzo wiele osób zachwala sobie tego epapierosa, ale ważne aby na początku wybrać dobry model żeby się nie zniechęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności