Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mam pioneerka avic f900 bt, dedykowany do vw. Pełne sterowanie z kierownicy itd.. Wygrał z rns 510 ceną i łatwością montażu. Bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja mam pioneerka avic f900 bt, dedykowany do vw. Pełne sterowanie z kierownicy itd.. Wygrał z rns 510 ceną i łatwością montażu. Bardzo polecam.

A czy też wyświetla instukcje navi na wyświetlaczu pomiędzy zegarami?

Znalazłem jeszczed takiego Pioneera http://www.pioneer.co.uk/uk/products/25/111/241/AVIC-F9110BT/index.html

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najważniejsze, że pasuje idealnie do B6

moglbys wrzucic zdjecie jak to wyglada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
???

hehe ... dopiero teraz widze... "Moglabys"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie, mam paska z 2006 i chce zamienic rcd300 na rns510. Piszecie ze moze bedzie potrzeba zmiany gateway'a, czy to konieczne i czy mozna sprawdzic wersje gateway'a bez podlaczania pod kompa? Mam zamiar pobawic sie z tym samemu bo nie posiadam mfa+ ani multi kiery wiec chyba nie bedzie potrzeby kodowania?? Moze lepiej nie szalec (oto navi) http://cgi.ebay.co.uk/VW-MFD3-RNS-510-passat-tiguan-golf-LED-star-C-RNS510-/200480775288?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ead95dc78 i kupic mfd2? Prosze o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszecie ze moze bedzie potrzeba zmiany

ja zmieniłem z RCD 300 na MFD2 bez żadnych problemów, wyjąłem stare radio wsadziłem antenę od GPS'a nad radio tam gdzie są te półeczki w desce ale od środka sygnał jest idealny radio chodzi perfekcyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniłem z RCD 300 na MFD2 bez żadnych problemów

no tak, ale masz nowszy rok co za tym idzie pewnie i nowszy gateway. I jeszcze pytanie czym roznie sie rns510B i C. C jest pewnie nowsze ale czy to ma jakies znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym roznie sie rns510B i C.

może się różnić tym co MFD 2 to znaczy ja mam akurat pakiet GTI C to znaczy że mam gałki, guziki na dole i dwa górne srebrne, pakiet B ma tylko srebrne gałki a A jest cały czarny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem żadnej różnicy, może coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mi chodzi o różnice w MFD3 tj. RNS 510 to ze mfd2 mialo różną że tak powiem kolorystyke to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale mi chodzi o różnice w MFD3 tj. RNS 510

też się musi czymś różnić... skoro są ver B itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, na samym początku zaznaczam że jestem "świeżak" w temacie wiec prosze nie krzyczeć :) Dzisiaj założyłem rns 510 ( wczesniej rcd300). Wszystko ślicznie, gra i buczy, navi dziala ok. Jedyny problem jaki sie pojawił to różnica we wtyczkach FM. W starym rcd300 byly osobne a tutaj mam zespolone. Czytalem że są do tego odpowiednie przejściówki itp ale dręczy mnie inny problem. Po wyłączeniu radia i zamknieciu auta, siedzac w środku słychać jakby dalej pracowało. Ciągnie prąd? Czy wyłączy sie po chwili??? NIe chce sie rozczarować ktoregoś dnia przed pracą nie odpalając auta. Czytalem troche o tym problemie i czy jedynym wyjsciem jest zmiana gatewaya? Moj Pasztet ze stycznia 2006 (nie mam pojecia jaka wersja gatewaya [jak sprawdzić bez vag'a?]) , navi rns 510 ( HW:H03, SW:0900, Part number: 1T0 035 680B)

Edytowane przez carlo55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze chodzi wiatrak z tylu, lub twardy dysk mieli jeszcze przez chwile. Z tego co pamietam to navi chodzi jeszcze do pol godziny po zamknieciu auta dopiero pozniej sie resetuje ( wylacza ). A jedyny sposob zeby sprawdzic to zostawic auto na noc. Zrob to w dzien wolny. Wystarczy nocka i jesli rano nie odpalisz to tylko zmiana gateway'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz wersje 0900 bedzie ok,nie rozladuje akumulatora,na 1100 tez nie bedzie problemu, 2660 moze byc róznie... To ze szumi to normalne, wiatrak chłodzi dysk twardy, po jakichs 10-15 min wyłaczy sie. Do anteny musisz kupic przejsciowke, albo jak rozbierzesz metalowe końcówki anteny z plastiku to powinno pasowac

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro podłącze na spokojnie bo dzisiaj wydygałem i założyłem spowrotem rcd'ka. w kazdym razie dzięki.

 

Zrob to w dzien wolny. Wystarczy nocka i jesli rano nie odpalisz to tylko zmiana gateway'a.

 

jak zamiana to na jakiego, jak to sprawdzić?

 

jak masz wersje 0900 bedzie ok,nie rozladuje akumulatora,na 1100 tez nie bedzie problemu, 2660 moze byc róznienie...

 

z tego co widze po tych numerkach to chyba mam tą 0900 wiec nie powinno być problemu.

Edytowane przez carlo55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jak najnowszego, nalepiej od paska CC juz wtedy bedziesz mial pewnosc. A jesli nie to od B6'ki ale rocznikowo od 2008 w gore, ktos z etka musialby sprawdzic jaki jest numer najnowszego. A te cyferki 0900 to wersja softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie sugerowałbym sie nalepka bo ktos mógł wgrac nowszy soft. Podepnij pod VAGa i zobaczysz wesje softu. Ja osobiscie polecam Ci 1100, jest lepszy, fajniejszy graficznie. Getwaya nie musisz wymieniac, sa takie adaptery po 350 zł na allegro ktore rozwiazuja problem rozladowywania sie akumulatora. Z wymaiana i kodowaniem getwaya bedziesz miał troche zabawy. Ale tak jak powiedziałem do softu 1100 nie beda potrzebne zadne zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności