Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angel

Witam chciałbym wymienić oryginalne radio w Passacie B6 z 2006 roku na ALPINE CDA-9886R. Proszę mi powiedzieć czy da się wymienić oryginalne radio na dowolne wybrane przez siebie w moim przypadku jest to ALPINE. Czy jestem w stanie to zrobić sam czy muszę się udać do serwisu lub do kogoś kto ma na ten temat pojęcie i jakie rzeczy będą mi potrzebne do wymiany radia jakieś kostki, przejściówki itd..., tak aby wszystko działało jak należy.

 

Bardzo proszę o odpowiedz z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz kosz na 1din o ile masz radio 2din, maskownice, przerobić podłączenie i zalata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam taki problem zmieniłem radio rcd500 mp3 na rns510.

 

Mam wersje highline na dachu mam płetwę zakończoną dwoma wtykami Fakra.(jedno złącze białe drugie brązowe z opisem 50 Ohm) oba wtyki mam podłączone do radia biała w białe gniazdo brązowa w brązowe z opisem 50 OHM Pytanie czy muszę dokupić antenę GPS do rns 510 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz. W GPS jest niebieska fakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi pomoze - odnosnie mojego pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm koledzy gdzie ten getway znajduje sie? ...

nad pedałami pod kolumną kierowniczą.

czy wystarczy tylko zmienic go i podmienic radia? czy musze cos jeszcze robic? typu bawienie sie VAGiem? programowanie ... cudowanie ...

Musisz poczarować VAGiem :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz poczarować VAGiem
no to leze i kwicze ... w reku vaga nigdy nie mialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zamienial ktos RCD300 na RCD510?? Trzeba cos jeszcze zmieniac? czy wystarczy wymiana radia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zamienial ktos RCD300 na RCD510?? Trzeba cos jeszcze zmieniac? czy wystarczy wymiana radia??

 

przeczytaj kilka postow wyzej zadalem dokladnie takie samo pytanie ...

potrzebna jest wymiana getwaya (czy jak to sie pisze) oraz programowanie VAGiem.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze nie koniecznie ja mam auto z 2006 i nic nie wymienialem i nie kodowalem. Zalezy jakiego ma kolega gateway'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec zabawy :D dzis wyciagam ta "zakichana" puszke / masz moze jakies dokladniejsze foto jak to wyglada? / czy duzo odkrecania jest ? ... i zrobie foto - ewntualnie przepisze co mam napisane ... dojedziemy wtedy czy musze wymieniac to ustrojstwo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli musze rozkrecic obudowe kolumny kierownicy ... dziwne bo ostatnio ja cala wyjmowalem i nie wiedzialem takiego cuda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to gateway jest pod konsola srodkowa nie pod kolunma kierownicy. Tak jakbys dokladnie pod radio spojrzal. Zdejmij te plastiki boczne od tunelu i zerknij. Ale reki nie dam za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzisiaj po długich przymiarkach zmieniłem radio z rcd500 mp3 na rns510 wersja B okazało sie ze wszystko działa sterowanie w kierownicy system do nokii bezprzewodowy informacje o nawigacji wyświetlane są na fisie klasa światowa. Niestety zawsze muszą pojawić się jakieś problemy i tak było tym razem niestety po wyłączeniu radia cały czas pobiera prąd.Słyszałem ze ktos proponuje zmianę gatewaya ale dziś elektryk powiedział mi ze trzeba bedzie kodowac wszystkie urządzenia w aucie 25 sztuk na nowo . Czy ktoś już przerabiał ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś elektryk powiedział mi ze trzeba bedzie kodowac wszystkie urządzenia w aucie 25 sztuk na nowo

 

Tak pewnie po 30pln za sztukę.

 

No większej głupoty dawno nie słyszałem.

 

Jeżeli masz rocznikowo 2007 to powinieneś mieć co najmniej gatewaya C lub więcej.

Najlepiej jak byś to ustalił VAGiem będzie prościej w dalszych rozgrywkach.

 

 

Z tego co kojarze to gateway jest pod konsola srodkowa nie pod kolunma kierownicy. Tak jakbys dokladnie pod radio spojrzal. Zdejmij te plastiki boczne od tunelu i zerknij. Ale reki nie dam za to.

 

Mówisz o ESP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel, to gdzie tego gowienka szukac? (getwaya?)

dzieki za odp. / pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał VALDI Zobacz post

hm koledzy gdzie ten getway znajduje sie? ...

nad pedałami pod kolumną kierowniczą.

 

Dokładniej się nie da tego opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie testuję świeżo zainstalowanego Pioneera Avic'a !

Instalacja okazała się bardzo prosta, cały problem polegał w dobraniu odpowiednich przejściówek i kabelka LAN za pomocą którego uzyskałam sterowanie przyciskami w kierownicy!

Dźwięk niepowtarzalny - poprostu PIONEER

A najważniejsze, że pasuje idealnie do B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności