Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Trzeba dołożyć antenę i zakodować.

Robiłem zmianę z RCD300 na MFD2 DVD

 

antenę mam w komplecie z navi ale co do kodowania, trzeba go pod komputer podpiąć czy jak ?, też właśnie chce zrobić zmianę z RCD300 na MFD2 DVD i właśnie czekam na nią ale boję się tego że nie będzie działać tak jak powinna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, trzeba podpiąć komputer.

a co może nie działać ? jeśli nie podepnę pod komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dźwięk z radia był taki stłumiony i cichy mimo ustawienia głośności prawie na maxa. Właściwie nie było różnicy między starym a nowym radiem. Dopiero po kodowaniu czuć różnicę w jakości dźwięku. Poza tym komp pokazywał błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dźwięk z radia był taki stłumiony i cichy mimo ustawienia głośności prawie na maxa. Właściwie nie było różnicy między starym a nowym radiem. Dopiero po kodowaniu czuć różnicę w jakości dźwięku. Poza tym komp pokazywał błędy.

yhy i ty to sam robiłeś, czy w ASO ? a co do anteny gdzie ją dałeś ? bo też mówiłeś że zmieniałeś z RCD300 na MFS2 DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam montowałem navi i przeciągałem przedłużkę (fakra-fakra) do anteny, którą mam na dachu (kombi). Kodował kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeśli z normalnego radia wymienię na MFD2 będzie normalnie wszystko działało ?

 

a co może nie działać ? jeśli nie podepnę pod komputer

Marcin, jak widzę nie chce Ci sie czytać od początku :). Może ale nie musi nie działać kierownica multufunkcyjna lub/i wyświetlanie informacji z radia i nawigacji na wyświetlaczu komputera pokładowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin, jak widzę nie chce Ci sie czytać od początku . Może ale nie musi nie działać kierownica multufunkcyjna lub/i wyświetlanie informacji z radia i nawigacji na wyświetlaczu komputera pokładowego.

 

a jeśli nie mam kierownicy multifunkcyjnej ani komputera MFA+ tylko sam MFA i mam wersie auta comfort ? to co może nie działać w mojej nawigacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może *ujowo brzmieć. Starczy.

Kolego Ty jesteś jakimś botem, co zadaje pytania, byle zadawać? Zamontuj navi i jak pasuje, to nic nie rób.

 

NMSP, bo widzę, że rozmowa jak ze ślepym o kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może *ujowo brzmieć. Starczy.

Kolego Ty jesteś jakimś botem, co zadaje pytania, byle zadawać? Zamontuj navi i jak pasuje, to nic nie rób.

 

NMSP, bo widzę, że rozmowa jak ze ślepym o kolorach.

ja się ciebie nie pytałem tylko się pytałem innego użytkownika, a dlatego zadaje tyle Pytań bo robię to pierwszy raz !!! i nie jestem pewny czy to wszystko będzie działać tak jak powinno !!! a zresztą jestem na forum i mogę zadawać pytania bo od tego to jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie mam kierownicy multifunkcyjnej ani komputera MFA+ tylko sam MFA i mam wersie auta comfort ? to co może nie działać w mojej nawigacji ?

Radio i nawigacja powinny działać, po odpięciu akumulatora będziesz musiał od nowa wpisywać kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radio i nawigacja powinny działać, po odpięciu akumulatora będziesz musiał od nowa wpisywać kod.

muszę odpinać akumulator żeby podpiąć navi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę odpinać akumulator żeby podpiąć navi ?

Od pewnego momentu zadajesz pytania poniżej pasa i zastanawiam się czy to nie trollowanie z premedytacją.

 

P.S. A mówi się, że to inteligencja wyjechała na zachód - sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od pewnego momentu zadajesz pytania poniżej pasa i zastanawiam się czy to nie trollowanie z premedytacją.

 

chłopie skąd ja to mogę wiedzieć jak takich żeczy nigdy nie robiłem!!! kolejny mądrala się znalazł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie skąd ja to mogę wiedzieć jak takich żeczy nigdy nie robiłem!!! kolejny mądrala się znalazł :/

To nie rób, bo zrobisz krzywdę autu i co gorsza sobie. Lepiej to komuś zlecić a nie zaśmiecać forum bzdurmymi pytaniami na które padła odpowiedź kilkukrotnie. Trzeba czytać od początku ze zrozumieniem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie rób, bo zrobisz krzywdę autu i co gorsza sobie. Lepiej to komuś zlecić a nie zaśmiecać forum bzdurmymi pytaniami na które padła odpowiedź kilkukrotnie. Trzeba czytać od początku ze zrozumieniem!!!

 

co do odpięcia akumulatora to nić tam nie pisało ;]

P.S. A mówi się, że to inteligencja wyjechała na zachód - sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.

 

ja jestem inteligentny, ale nigdy nie wyjmowałem radia z auta bo nie miałem takiej potrzeby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam jeszcze jedno pytanie a może problem, zamontowałem Navi do Paska i mam problem bo nie moge do niego wsadzić żadnej płyty ani DVD ani CD jest jakaś blaszka na i mi to nie umożliwia wsadzenia płyty :/

dodałem zdjęcie na którym to widać

aaa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do odpięcia akumulatora to nić tam nie pisało ;]

A jakby ktoś napisał, że trzeba mieć zdjęte prawe koło to też byś zapytał?

 

nie moge do niego wsadzić żadnej płyty ani DVD ani CD jest jakaś blaszka na i mi to nie umożliwia wsadzenia płyty :/

Był już kiedyś opisywany taki problem, sprawdź czy w czytniku nie ma płyty, która po prostu "nie chce wyjść".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy - szybkie pytanko mam ...

mam do kupienia RCD510 i chce wstawic je w miejsce oryginalnego RCD300 ...

Pytanie: Gdzies slyszalem ze RCD510/RNS510 rozladowywuja akumulator ... to prawda? czy wystarczy ze zamienie tylko radia i powinno wszystko grac i spiewac?

 

Kiedys czytalem cos ze trzeba jakies czesci jeszcze w aucie wymieniac jak sie wklada ten nowszy sprzet (moje auto rocznik 2006) ale zabijcie mnie to nie wiem co to bylo ...

 

Dzieki za pomoc - zycze milego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak go odpowiednio zakodujesz do Can to sterownik radia po 10 minutach powinien przejść w stan uśpienia i nie powinien rozładowywać aku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności