Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ale softa na benzyne nie ogarniam...Za łatwo wybuchaja

Ja u siebie mam i więcej nie planuję ;) ale nie jeden znajomy jeździ 1.9TDI i może potrzebować odpowiedniej usługi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byleby lutować nie trzeba to damy rade :D bo lutowanie mnie wkur..a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżdzę do innego mechanika,kilka osób mówiło ze nie wymieniają oleju w zimie,i gdzieś na internecie tez pisze zeby poczekac do wiosny..chciałem poznać wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wymianę u siebie za 1500km... myślę że tak góra grudzień, 2 połowa to będzie... i wiesz co?.. nie zamierzam pałować silnika na wodzie i parafinie, bo ktoś jakąś bzdurę napisał, jak chcesz to zalej ceramizerem, potem dodaj moto doctora a finalnie jeździj bez, bo tak też napisali... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat jeżdzę do innego mechanika,kilka osób mówiło ze nie wymieniają oleju w zimie,i gdzieś na internecie tez pisze zeby poczekac do wiosny..chciałem poznać wasze zdanie na ten temat.

 

Przecież w zimie przy dużych mrozach też jeździsz samochodem, więc olej nie może tracić swoich właściwości na niskich temp (bo rozumiem że o to Ci chodzi)

A jak się obawiasz to jedź do kogoś kto ma ogrzewany garaż/warsztat i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto w lublinie dobrze i tani naprawia laptopy? chodzi o wymianę/naprawę dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto w lublinie dobrze i tani naprawia laptopy? chodzi o wymianę/naprawę dysku

Naprawiać to się raczej nie kalkuluje, a co do wymiany to w zasadzie jest to tak banalna sprawa że w każdym sklepie komputerowym handlowiec powinien ci to od ręki zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams, sam sobie poradzisz. W necie pełno filmów z rozbieraniem laptopów, wpisz w gugla markę i model twojego lapka z dodatkiem" dissasembly" i jakiś chińczyk cię nauczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto w lublinie dobrze i tani naprawia laptopy? chodzi o wymianę/naprawę dysku

Jutro pracuje do 14 możesz podrzucić do firmy... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie możemy informować siebie na wzajem o tym że możemy komuś pomóc, coś wymienić, albo wykręcić(nie żądając za to nawet kasy!!) Bo moderator RAINMAN twierdzi że to zbrodnia przeciwko regulaminowi !!!.. więc wiecie.. zero pomocy chu..za pełna gębą, bo fora z ze dwora!! ;-)

 

OD TEJ PORY NIKOMU NIE POMGAM!! NA PRIV TEŻ NIE!!!

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nie możemy informować siebie na wzajem o tym że możemy komuś pomóc, coś wymienić, albo wykręcić(nie żądając za to nawet kasy!!)

 

zrobię to po kosztach w ogrzewanym (farelką) warsztacie!!!

 

Sam sobie zaprzeczasz :) . Napisałem tylko , żebyś nie pisał takich postów bo łamie to regulamin w którym Duży jasno określił zasady :

 

4.1 Jakikolwiek handel na forum jest zabroniony – nie akceptujemy żadnych propozycji sprzedaży, kupna, usług, ogłoszeń, linków do ogłoszeń/aukcji, niezależnie czy będą umieszczone w poście, osobnym wątku, profilowym podpisie czy shout boxie.

 

Jesteś stałym bywalcem forum dlatego grzecznie Ci zwróciłem uwagę nie kasując posta (spokojnie mogłem ci za to krechę postawić) , ale ty wolisz aferę kręcić :(. Pomyśl co będzie jak co drugi Mietek handlarz logując się na forum będzie spamował topiki regionalne warsztatowymi/garażowymi usługami po kosztach ;).

 

P.S. Mój nick pisze się małymi literami ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobię to po kosztach w ogrzewanym (farelką) warsztacie!!!
czyli piwo lub dwa, u was na śląsku za wszystko płaci się PLNami? Zero kolegów, zero zainteresowań zero pomocy? straszne macie życie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli piwo lub dwa, u was na śląsku za wszystko płaci się PLNami? Zero kolegów, zero zainteresowań zero pomocy? straszne macie życie..

U Nas :vw: na śląsku robi się to bezinteresownie jak ktoś będzie chciał to sam piwo postawi :kumple

 

Dobra koniec tematu nie ma sensu dyskutować bo jakiś uszczypliwy jesteś :(.

 

Pozdrawiam :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz handel na forum zszedł do podziemia :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

HAHAH btw czy nie ma ktoś do ODDANIA ;P ładnych szesnastocalowych felg? Wiesz arsen jest takie porzekadło "dać ludziom trochę władzy to im się w głowach poprzewraca". Z resztą niejaki pan Philip Zimbardo (cieszący się wielkim szacunkiem i uznaniem) przeprowadził ongdyś czas eksperyment, który jak najbardziej potwierdził ludzką skłonność do przemocy gdy tylko znajdzie się w posiadaniu niewielkiej ilości władzy. Dla niedomyślnych - prześladowanie, wprowadzanie nielogocznych reguł i utrudnianie życia w każdy możliwy sposób zawiera się w słowie przemoc.

 

Także forum vw-passat.pl przybiera formę "więzienia Zimbardo".

 

"sad but true..."

Edytowane przez kolesku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"więzienia Zimbardo".

widziałem dokument, zaiste zacne to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zima już tuż tuż to mam do was pytanie, gdzie oddać sprzęt narciarski (deskę) do serwisu

 

Tak żeby zrobić ful opcję w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy nie macie moze na zbyciu jakis dobrych oponek zimowych bo juz o maly wlos nie zaliczylem dzwona a w tamtym sezonie moje zimowki sie zutylizowaly a nie udalo mi sie zaoszczedzic nic na oponki przez inne naprawy... :( Jakby ktos mial oponki 15" w miare dobre czy nawet z felgami jestem chetny na rozmowy priv odnosnie ustalenia kosztow wysylki kurierem, badz jezeli sa w super stanie jakiejs oplaty za nie etc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka zimówek na zbyciu ale na 16 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka zimówek na zbyciu ale na 16 cali

 

dzieki ale jednak 15" potrzebuje standardowe najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności