Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy orientuje się ktoś gdzie w Lublinie w dobrej cenie dorwałbym jakieś kobyłki, podstawki? w Lidlu mają być do 2T za 50 zł, pasowały by mi ale nie wiem czy nie znalazłbym czegoś lepszego w tej cenie. Mógłbym może od kogoś pożyczyć ale niech będą bo bez dostępu do kanału są pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Juli są ale nie pamiętam ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kupił chyba w tesco albo leclerku takie czerwone nawet niezłe bodaj po 30 zł płacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie juli są takie : http://www.jula.pl/stojak-warsztatowy-2-szt-601024 Fajne są bo można podnosić na nich, tylko trochę za drogie jak do mojego użytku. Przejdę się jeszcze jakoś po marketach o których Józefoo wspomniał. Józefoo twój Ojciec za tą cenę kupił dwie czy jedną? Te z Lidla wyglądają tak : http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-EF94AC76-1427881C/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?action=showDetail&id=10015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Ktoś z grupy lubelskiej ma isofix w swoim pasku (b5fl) i chciałby mi pokazać jak jest zamontowany? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebuję pożyczyć klucz-nasadkę 41 długą. Nie mogę wykręcić czujnika ciśnienia(wyłącznik ciśnieniowy) w pompie abs (TEVES II). Może ktoś miał z tym styczność i podpowie jak to zrobić innym sposobem..... Z góry dziękuję za pomoc......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde Co samochód winny ?

Dokładnie, jak już to kierowcę :krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co samochód winny ?

 

będzie pamiątka to może zrozumie swój błąd i następnym razem się 2 razy zastanowi zanim to zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, jak już to kierowcę

 

 

od razu 2 karna k...aktusy i to tak przed same oczy na przednią szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od razu 2 karna k...aktusy i to tak przed same oczy na przednią szybe.

Karne ku...sy jak najbardziej. Sam wożę w schowku w razie wu :hunter. Lecz klucz to lekka przesada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest tu wielka złość za parkowanie auta na innych blachach, jak tu ktoś wspomniał? A teraz zadajmy pytanie JAK PARKUJĄ TUBYLCY Z TEGO MIASTA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na LC więc... :dupablada Bardzo różnie parkują, na otwarciu FELICITY kobieta z LU zaparkowała na środku drogi na parkingu, zostawiła auto i poszła :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest tu wielka złość za parkowanie auta na innych blachach, jak tu ktoś wspomniał? A teraz zadajmy pytanie JAK PARKUJĄ TUBYLCY Z TEGO MIASTA

Nie chodzi i tablice, jak ktoś ma łeb tylko po to żeby się nie lało do środka jak deszcz pada to nic już nie pomoże....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi i tablice, jak ktoś ma łeb tylko po to żeby się nie lało do środka jak deszcz pada to nic już nie pomoże....

puchaty, ciekawe czy Ty bediesz szczęśliwy jak np twój paździoch będzie miał piękne do blachy rysy, bo np zaparkowałeś Panu Waldkowi na "jego miejscu" ? Albo "za blisko linii "?? Ja mam np drzwi do wymiany tylne prawe, bo jakas pista, prawdopodobnie wyjeżdżając z parkingu pod realem przejechała mi bok zderzakiem... Zgłosiłem sprawę do wydziału i co z tego? Nie ma dowodów masz straty... 150 drzwi + malowanie.. bo trafić w moim kolorze to mało możliwe... A jakby mi skur..syn podrapał samochód kluczem to bym zabijał wszystkich w koło... i tak mi jakiś cwel porysował błotnik tylni... Obstawiam w biłgoraju... niestety zobaczyłem przy myciu dopiero ...Bo bym rozpier..lił wszystkie samochody na parkingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
puchaty, ciekawe czy Ty bediesz szczęśliwy jak np twój paździoch będzie miał piękne do blachy rysy, bo np zaparkowałeś Panu Waldkowi na "jego miejscu" ? Albo "za blisko linii "??

 

Zawsze parkuje na 1 miejscu postojowym, jeśli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe to jadę dalej i szukam innego miejsca, pokazane foto ewidentny przejaw bezmyślności i celowego chamstwa - zajmowania 2 miejsc - a takie coś powinno być karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ,ale rysowanie samochodu komuś to nie jest rozwiązanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności