Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik powiadasz? Nic nie obiecuje, ale... ;)

No cóż, szkoda :( Miałam nadzieje, że jakaś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest może jeszcze jakaś kobitka na forum z naszego rejonu? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

 

Jest ale już zajęta :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ale już zajęta :rotfl:

Myslisz i cytrynce? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no mi tez rozpocznie sie walka z dostawca netu bo ostatnio to coraz gorzej to wszystko dziala

 

u mnie dostawca się sam wkopał z netem. Dzwonili czy nie chce przejąć na 2 z 1 no to ok. Przysłali umowe podpisałem i nawet to dobrze chodziło. Po miesiącu dzwoni koles i sie pyta czy nie chce mieć 2 a ja do niego ale juz dzwoniliscie podpisalem umowe. On juz niewiedział co mówic a ja to co macie w systemie,jaką mam predkośc i nagle echo. Wchodze na neta patrze na predkoś a tu stara predkość, rachunki jak w nowej umowie były. Dzwonie do niech i reklamacje przyjeli bez żadnego ale i 80 zł oddali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty sie wkopales ze powiedziales:) on wyszedl z tego cacy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro gdzie ty jestes? co z twoim cycolem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posypalo mu sie niestety i stad wiem ze nie mozna kupywac nowych aut;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MORO wyrazy współczucia, aż przykro było czytać. Szkoda syncia żoneczki no i PASKA.

Ale nie łam się, na pewno wszystko się ułoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ty sie wkopales ze powiedziales on wyszedl z tego cacy..

nie do końca, bo za te miesiące gdzie płaciłem wiecej a miałem mniejszą prędkośc kase oddali. Gdyby koles nie zadzwonił to bym nawet prędkości nie sprawdził i całą umowe miał mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mysle ze sie ulozy dopiero jak kupi co innego jak B6.

Niestety nowe auta sa robione tak ze usza byc awaryjne, bo z czegos wszytskie ASO musza zyc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z morowym pasztetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie do końca, bo za te miesiące gdzie płaciłem wiecej a miałem mniejszą prędkośc kase oddali. Gdyby koles nie zadzwonił to bym nawet prędkości nie sprawdził i całą umowe miał mniejsza.

znowu wroce:) ty bys byl wycyckany gdyby do ciebei nigdy nie zadzwonil...placilbys za wiecej a dostawal jak wczesniej.

 

 

co do nowych aut...dpf...to boli. moro i jego pasek jest przykladem ze raz w roku (tak na oko) cos wypada ale mi sie wydaje ze to bardziej z winy tego egzemplarza bo i dwumas i teraz cos z olejem...to nie jest normalne. szwagra brat ma takiego samego paska i zero awarii...cos jest nie tak i smutne ze vw robi takie brzydkie rzeczy...zycze ci moras szczerze zebys znalazl kogos oblatanego w temacie i zeby po taniosci pojechal a nie ciagnal w gore nie wiadomo jak bardzo i uczyl sie na swoich bledach...a ja i tak chce CC:)

 

---------- Post added at 00:58 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

 

btw rano jade do Terlicka w czechach zobaczyc wake'a po raz drugi:) to jak uczyc sie jezdzic na nartach pierwszy raz w wieku lat dziestu:) oby oby :) jakby ktos byl chetny nawet na sobote to zapraszam....terlicko czechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw rano jade do Terlicka w czechach zobaczyc wake'a po raz drugi

a po polsku to ło co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wake...wakeboard:) deska na wodzie ale nie za lodka tylko wyciag:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie dostawca się sam wkopał z netem. Dzwonili czy nie chce przejąć na 2 z 1 no to ok. Przysłali umowe podpisałem i nawet to dobrze chodziło. Po miesiącu dzwoni koles i sie pyta czy nie chce mieć 2 a ja do niego ale juz dzwoniliscie podpisalem umowe. On juz niewiedział co mówic a ja to co macie w systemie,jaką mam predkośc i nagle echo. Wchodze na neta patrze na predkoś a tu stara predkość, rachunki jak w nowej umowie były. Dzwonie do niech i reklamacje przyjeli bez żadnego ale i 80 zł oddali.

 

nie do końca, bo za te miesiące gdzie płaciłem wiecej a miałem mniejszą prędkośc kase oddali. Gdyby koles nie zadzwonił to bym nawet prędkości nie sprawdził i całą umowe miał mniejsza.

 

znowu wroce ty bys byl wycyckany gdyby do ciebei nigdy nie zadzwonil...placilbys za wiecej a dostawal jak wczesniej.

 

przecież o tym pisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiekacz ma nowy numer kom

531 KRESEK czyli 531 573735

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a byłeś ty może dzisiaj w Legnicy? :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał a byłeś ty może dzisiaj w Legnicy?

Nie byles;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopy. Kogo spotkałem wczoraj tj 9.07 na drodze między Polkowicami i Lubinem ?? Upolował mnie na CB ale nie zapamiętałem nicka :( Wiem że jest od was bo tak sie przedstawił :) Może się przypomnieć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności