Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

opcja jest prosta albo na gwarancji auto ,albo dziadka co się nie ma co psuć :)a ujj tam teraz się pije ,muszę odreagować ,szkoda mi tylko młodej i synka ,bo się namordowali strasznie dziś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez tego Passka miesiąca nie będę miał wakacji :(Laweta 200 km do domu 900 zł ,brak ciśnienia oleju w aucie pewnie pompa lub moduł przy niej około 5 koła +robota ,no chyba że Chudyk wymyśli coś po rozłożeniu auta ,a za auto zastępcze chcieli mi dać corese ujjje ,

koczowałem 7 h na serwisie jak rumun z małym dzieckiem i młodą ,zobaczyć minę synka i młodej po diagnozie BEZCENNE :( jestem zdołowany wczasy poszły

 

Macie passka miesiąca w dupe mać ,zostaje mi zatopić smutki w butelce wódki :(:(:(

 

p7054998.jpg

O w morde.... Tego Pafcio sie nie podziealem wchodzac na forum dzisiaj... :/ Baaardzo niedobrze. Szkoda mi Ciebie i calej Twojej rodzinki! :( Smutny widok. Przypomnialy mi sie czasy Audi A6 mojego ojca jak zostala scholowana z Niemiec przez lawete. Moros glowa do gory. Moze nie warto robic tego w ASO bo wiemy jak zdzieraja z nic kase.

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z 10 B6ek laweta przywiozła przez caly dzien.

A jakąś B2 przywieźli ? ;)

Dlatego trzeba jezdzic B4...

... lub ew. B2 albo B3 ;) One się nie psują. Żarty żartami ale Ci współczuję MORO . Wpadnij do mnie na krzywa z grilla to humor Ci się poprawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą (przed 7 rano) jechałem za jakimś kumplem w zielonym pasku B5 Variant z wlepą pod znaczkiem :) kierował się na bielany a potem chyba na Kudowe troszkę mulił na drodzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą (przed 7 rano) jechałem za jakimś kumplem w zielonym pasku B5 Variant z wlepą pod znaczkiem kierował się na bielany a potem chyba na Kudowe troszkę mulił na drodzę

 

o kurde, to chyba ja :) . Jechałem do roboty do Slęzy. Fakt muliłem, trochę zaspany byłem. Trzeba było trąbić i mnie rozbudzić hehe :)

 

p.s. Współczuję Moro, niezły kwas wyszedł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta trąbił :D paska nie używam w tygodniu ... jechałem francuzem, więc podejrzewam, że trąbienie by Cię tylko podqrwiło - a anteny CB nie widziałem nie interweniowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta trąbił paska nie używam w tygodniu ... jechałem francuzem, więc podejrzewam, że trąbienie by Cię tylko podqrwiło - a anteny CB nie widziałem nie interweniowałem

 

To zwracam honor, jakbyś zatrąbił to bym dał po heblach i inaczej byśmy się zapoznali :D.

Fakt CB nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro wielka szkoda :(

 

Ja dzisiaj odbieram auto po totalnym remoncie zawiechy , wszystkie wahacze no i osłony z tyłu na sprężyny bo mi sparciały a do tego coś z hamulcami było ale dowiem się jak przyjadę po auto , jeszcze nie wiem ile popłyne ale koło 2000 na bank . :(

Jak nie urok to sraczka !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wspolczuje...zycie.

co do turbo w afn to wlasnie bang bang masz juz ktores i dolot od turbo wydech robiony a potem program moze to pomoglo a samo wywalenia kata bez programu nie pomoze turbinie...nie mam pewnosci dlatego nie ryzykowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro1981 głowa do góry poprawi sie paszczakowi i będzie hulał

a tak na marginesie to wszyscy znajomi mówią mi kup sobie nowsze auto to nie będzie się w nim nic psuło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie jak mam sprawdza na forum swoje posty czy ktos odpisał bo nie wiem?? Troche inne to forum jest od innych :PP. Bo mam passata B3 kombi na czesci jak ktos by cos potrzebował to gg 9489339

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto mi powie jak mam sprawdza na forum swoje posty czy ktos odpisał bo nie wiem??

 

w pasku masz szybkie menu klikasz i tam masz swoje posty i wątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro1981, współczuję.....powiedz jaka diagnoza? I jak koszta?

 

Ja w swoim też troche już sie wkurzam, wyobraźcie sobie ze zaczyna mi nadkole wpierdzielać rdza:/ No szok! Auto nie bite (od dalekiej rodziny z niemiec) i ma juz niedługo 6 lat, 205 kk przejechane i w lewym nadkolu pod lakierem burchiel 1 cm x 2 cm, oraz czarna ramka w prawych drzwiach dwa burchle rdzy do zrobienia na gwałt (jeszcze nie wyszły ale juz lakier wypycha powolutku... Ehhhhh

 

Ktoś z Was ma może podobne problemy? Może się orientujecie jaki jest koszt mniej wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki watek rdza w passacie... nie tylko ty masz w b5 rdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, mam jakies drobne pojecie o mechanice(wszystkie moje auta naprawialem sam) ale na temat tuningu...no tu jest gorzej, a mam w glowie projekt, w sobote jade odebrac blizniacze serducho 1.8t apu jak w moim pasku, mazy mi sie 300 albo wiecej hp na wydechu w8 i skrzyni 6 stopniowej 1.9tdi.

Marwia mnie takie rzeczy jak wy3malosc i zywotnosc projektu (nowego nabytku),chcialbym wyremontowac silnik zakupiony przy tym go przerabiajac.

Myslalem o turbince garett jakiejs wiekszej, wiekszej listwie paliwowej, wiekszych wtryskiwaczach, zplanowaniu glowicy by osiagnac wiekszy moment (i tu pytanie czy moment sie od tego zwiekszy i jakie sa wady takiego zabiegu i o ile mozna ja zplanowac), programik, chlodnica oleju na front, wielki intercooler, kolo zamachowe pelne i sprzeglo ktore wy3ma to wszystko( nie mam zielonego pojecia jakie i z kad i za ile).

Zastanawielem sie rowniez nad frezowaniem dna tlokow zeby je odciazyc. ciekaw jestem jak wszystko zniesie np wal korbowy, jego lozyska, korby, panewki... czy konieczna jest ich wymiana?

No i co na to pierscienie, nie stosuje sie jakichs innych?

sorka za maslo maslane, ale po3ebyje jakiegos przewodnika, jak mam pomysl, po3ebyje kogos kto potrafi pomuc w jego zobrazowaniu praktycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj TU & TU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wypowiadam regularna wojne netii.

1 czerwca dostalem zamowione 20mbit internetu - bylo super, transfery po 2.5MiB/s

okolo 12 czerwca pomimo tego, ze modem lapal 20mbit mialem juz 1.5mbit transferu (okolo 180KiB/s)

od wczoraj miarka sie przebrala. 169kbit i transfer 20KiB/s.

 

Tego juz kuda za wiele, reklamacja pisemna poszla, potem startuje do UOKiK oraz UKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcz wlacz....ja mam 4mb w netii i daje rade poza chwilami kiedy musze resetowac router albo co im sie ostatnio zdaza nie ma wogole netu i tel przez...12 godzin...jak cos wykombinujesz to daj znac jak ci to leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki:) Coś nudno tu u Was ;)

Czy jest może jeszcze jakaś kobitka na forum z naszego rejonu? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tez rozpocznie sie walka z dostawca netu bo ostatnio to coraz gorzej to wszystko dziala wiecej netu nie mam jak mam, a co do twojego pytania Malwinko chyba tutaj to raczej nie ale milo by bylo cie zobaczyc na jakims spocie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności