Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam przykrą nowine Passat idzie od kasacji o 4:40 miałem wypadek we wro skrzyżowanie Św.Wincentego - Trzebnicka gościu mi wyjechał z wincentego ja leciałem trzebnicką nie miałm szans bo wytoczył mi sie jak byłem 30m od skrzyżowania i uderzyłem mu w bok tyłu mi na szczeście nic sie nie stało prócz odczówanego bólu po pasach a koleś ma rozwaloną głowe. W pasacie poszedł cały przód totalnie wszystko z reszą zaraz wrzuce zdjęcie na Czerwonego Sczupaka to zobaczycie w akżdym razie wina nie moja.

Edytowane przez Smolli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puczek, Smolli, współczuję wam cholernie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie mam przykrą nowine Passat idzie od kasacji o 4:40 miałem wypadek we wro skrzyżowanie Św.Wincentego - Trzebnicka gościu mi wyjechał z wincentego ja leciałem trzebnicką nie miałm szans bo wytoczył mi sie jak byłem 30m od skrzyżowania i uderzyłem mu w bok tyłu mi na szczeście nic sie nie stało prócz odczówanego bólu po pasach a koleś ma rozwaloną głowe. W pasacie poszedł cały przód totalnie wszystko z reszą zaraz wrzuce zdjęcie na Czerwonego Sczupaka to zobaczycie w akżdym razie wina nie moja.

 

Ja pierd%#e!! Co sie dzieje?! :confused: Ogromnie wspolczuje i naprawde nie zazdroszcze!! Najwazniejsze ze jestes caly i zdrowy!! Przykre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się porobiło współczuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło... Rownież współczuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z szanownych kolegów jest z Legnicy i posiada interfejs VAG ? W serwisie chcą 150 zł za diagnostyke a wiadomo z kaska cienko, mam problem z zapalaniem rano i a nuz moze vag cos wykryje.

 

Prosze ew. pisac na pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gatess spróbuj poprosic: krecikwzt :) mieszka w legnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam passata b3 najlepiej rocznik 93 z klimą abs wspomaganie 2 poduchy 2000ccm. jak cos macie to piszcie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś z szanownych kolegów jest z Legnicy i posiada interfejs VAG ? W serwisie chcą 150 zł za diagnostyke a wiadomo z kaska cienko, mam problem z zapalaniem rano i a nuz moze vag cos wykryje.

 

mam vaga więc w miare moich możliwości moge pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyrazy współczucia. Tak bardzo szkoda ukochanego paska ale najważniejsze że tobie nic się nie stało.

Co do AUDIO to musiało być już dłuższą chwilę obserwowane, może kojarzysz kogoś obcego kto się blisko kręcił lub dziwnie przyglądał? Fakty możesz połapać nawet po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chlopaki jestem juz po przeszczepie maglownicy i po wymiane obu gornych wahaczy z jednej jak i z drugiej strony zawieszenia. :/ No trudno znacznie bardziej uszczuplilo moj portfel jednak przynajmniej mam cisze w aucie taka jaka chcialem :)

Przy okazji zakupilem nowe zarniki xenonowe D2S Philips 4300K, spryskiwacz reflektorow i postojowki W5W ala xenon :) Reasumujac.... jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to chlopaki jestem juz po przeszczepie maglownicy i po wymiane obu gornych wahaczy z jednej jak i z drugiej strony zawieszenia. :/ No trudno znacznie bardziej uszczuplilo moj portfel jednak przynajmniej mam cisze w aucie taka jaka chcialem

Przy okazji zakupilem nowe zarniki xenonowe D2S Philips 4300K, spryskiwacz reflektorow i postojowki W5W ala xenon Reasumujac.... jestem zadowolony

 

 

No to zaszalałeś sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ma ktoś tanio sprzedać mechanizm od tylnej wycieraczki B5FL? :P Kombi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smoli przykre...dobrze ze jestes caly!! powodzenia w poszukiwaniach...moze klapek ci opchnie:) czyz on nie ma identycznego jak szukasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest nowy na forum... szukam ludzi z Legnicy w wyszukiwarce nie można ustawic (polskie c z kreseczką mi nie działa sorry) szukania według miast pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jest nowy na forum... szukam ludzi z Legnicy w wyszukiwarce nie można ustawic (polskie c z kreseczką mi nie działa sorry) szukania według miast pozdrawiam ;)

 

Dziala.

Wyszukiwanie zaawansowane i wyrzuci Ci troche wynikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Przemas dawono ciebie tu nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wszystkim jestem nowy i z okolic Legnicy ;) z Lubina.

 

Kupiłem niedawno passka kombi 2001r 1,9 TDI i mam problemik.

 

Myślałem, że klima jest bez gazu a tu psikus odpadło sprzęgiełko od sprężarki klimy a samego sprzęgiełka nie mogę dostać - może ktoś z Was ma - dajcie znać.

 

Ps.: sprężarka raczej sprawna tylko kikucik po śrubce został ale to nie problem ;) i gaz w układzie jest.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka Wszystkim jestem nowy i z okolic Legnicy z Lubina.

 

Kupiłem niedawno passka kombi 2001r 1,9 TDI i mam problemik.

 

Myślałem, że klima jest bez gazu a tu psikus odpadło sprzęgiełko od sprężarki klimy a samego sprzęgiełka nie mogę dostać - może ktoś z Was ma - dajcie znać.

 

Ps.: sprężarka raczej sprawna tylko kikucik po śrubce został ale to nie problem i gaz w układzie jest.

 

Pozdrawiam.

 

Na ogólnym się popytaj bo tutaj nie każdy zagląda

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof za podpowiedź :D

 

Dodałem na giełde i w ogólnym - może to pomoże.

 

Jestem zrozpaczony no może mi się uda do wiosny kupić i założyć :D

 

Mam jeszcze golfika III 1.6 benz/gaz passka będę oszczędzał :D

Edytowane przez toman70
Poprawki i dodanie co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności