Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tą słynną już usterkę związaną z blokadą kolumny usunął gość z okolic Myślenic (małopolska) Koszt 150zł. 607 920 594. Polecam go z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam kogoś kto mi to naprawi na Śląsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

szukam kogoś kto mi to naprawi na Śląsku

 

Jest namiar na kolegę z Rybnika jak dobrze pamiętam w tym temacie wystarczy przeszukać wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam okolice Oxford pomogę wymiana mikrosyków zawsze działa 07738611716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usterka dzisiaj usunięta, gorąco polecam kolegę z Rybnika, zna się na rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy znają może koledzy kogoś z okolic Warszawy, kto potrafi ogarnąć ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy znają może koledzy kogoś z okolic Warszawy, kto potrafi ogarnąć ten temat?

 

Mogę polecić kolegę "Romanka" z Warszawy. Byłem w zeszłym tygodniu na naprawie tej blokady, jak na razie wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktos moze polecic kogos z Wroclawia w sprawie blokady kierownicy.

 

Dodatkowo zauwazylem dziwna przypadlosc, jak zrobilo sie zimniej to stacyjka reaguje dopiero po ok 2 sek. po wlozeniu kluczyka. Czy to tez kolejny etap tej przypadlosci z blokadą, czy wina np slabszej bateri w kluczyku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy wina np slabszej bateri w kluczyku

 

W moim przypadku kiedy bateria padla , na szczescie okazalo sie to nie przy zamknietym aucie tylko odwrotnie . Wtedy jak chcialem zamknac auto to brak reakcji ,natomiast mimo padnietej baterii w kluczu auto normalnie mozna odpalic .

 

W jakiej pozycji 2 sek. pierwszy poziom ,odblokowanie kiery czy kolejny ,wszystkie lampki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakiej pozycji 2 sek. pierwszy poziom ,odblokowanie kiery czy kolejny ,wszystkie lampki ?

 

wlozenie kluczyka ------ 2 sek. -----> lampa kiery (zolta) ---> (czerwona) ---- 1 sek. ----> Wszystkie lampki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlozenie kluczyka ------ 2 sek. -----> lampa kiery (zolta) ---> (czerwona) ---- 1 sek. ----> Wszystkie lampki

 

Jesli chodzi o lampki to reaguja odrazu ,a co do kiery i jej odblokowywania to umnie jest podobnie .

Czyli pierwsza pozycja klucza wolniejsza reakcja blokady kiery , kolejna pozycja klucza szybsza reakcja .

O ile o to tu chodzi i jak dobrze rozumiem ,ale wydaje mi sie ze te 2 sek. to jest nic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o lampki to reaguja odrazu ,a co do kiery i jej odblokowywania to umnie jest podobnie .

Czyli pierwsza pozycja klucza wolniejsza reakcja blokady kiery , kolejna pozycja klucza szybsza reakcja .

O ile o to tu chodzi i jak dobrze rozumiem ,ale wydaje mi sie ze te 2 sek. to jest nic .

 

Auto powinno bez problemu odrazu przechodzic w 2-gi stopien ...

 

Jesli masz cos takiego to juz mozesz sie przygotowac na blad immobilaisera w niedlugim czasie ... tez tak myslalem ze nic sie nie stanie... Pewnego dnia juz nie bylo tak fajnie ... auto nie chcialo wogole wskoczyc na pozycje zaplon ... po kilkunastu razach udawalo sie zapalic ... na drugi dzien wybralem sie do mechanika ... nie dojechalem o wlasnych silach ... podczas jazdy auto zgaslo a co najgorsze zablokowala sie kierownica zatrzymalem sie na srodku ulicy ... auta nie bylo nawet szans zepchnac... laweta i do mechanika ... Obylo sie bez wymiany modolow ktora normalnie kosztowala by w uk ok 1500 F. skonczylo sie na naprawie modulu i koszt 400 F. Jesli ktos z Uk chcialby namiar to moge polecic bo chlopak naprawde zna sie na grupie VW i tylko to robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek74

Witam,

U mnie też wystąpił problem z blokadą i odpalaniem. Mam zablokowaną kierownicę i na dodatek hamulec postojowy, nie mogę wypchnąć samochodu z garażu, by go odholować. Jak wkładam kluczyk do stacyjki, to nic się nie świeci poza pomarańczową kierownicą oraz wyświetlaczem otwarcia drzwi. Poza tym działają: światła pozycyjne, długie oświetlenie wnętrza, radio, otwieranie bagażnika i wlewu paliwa. Próbowałem drugi fabryczny kluczyk i nic. Ta przypadłość wyskoczyła nagle, wcześniej nie miałem żadnych oznak, że ta usterka może wystąpić. Nigdy problem blokady i zapłonu nie występował. Do tej pory odkręciłem osłonę nad pedałami, osłonę za pedałami oraz górną osłonę kolumny kierowniczej i stanąłem. Nie mogę odkręcić dolnej, ponieważ nie mogę obrócić kierownicy, by odkręcić te dwie śruby trzymające osłonę, kierownicy też nie zdejmę, nie odkręcę poduszki. Macie może jakieś propozycje, co dalej zrobić, by wyciągnąć kolumnę z modułem. Czy da się jakoś odblokować blokadę przed wyciągnięciem całej kolumny? W końcu serwis VW skoro to wymienia, to chyba ma na to jakiś sposób, ale oni nic nie powiedzą, normalka.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

U mnie też wystąpił problem z blokadą i odpalaniem. Mam zablokowaną kierownicę i na dodatek hamulec postojowy, nie mogę wypchnąć samochodu z garażu, by go odholować.

 

Masz VCDS? albo kogoś z regionu kto ma? to podepnij się i przeprowadź procedurę otawrcia zacisków (jak do wymiany klocków) i wypychaj auto z garażu :) potem laweta (najlepiej jak masz premium assistance-bo za darmo) i wio do fachowca lub serwisu passacinę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasy

hej mozesz podac namiar mieszkam blisko Cardiff ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos z forumowiczow ma problem z blokada w Passacie w UK zapraszam czas naprawy to 3-4 godz z gwarancja, wiecej info 00447742835959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Rano wkladam kluczyk wyskakuje żółta kontrola kierownica i informacja " immobilaiser active". Odlaczylem akumluator na 10 min, podlaczylem spowrotem, wkladam kluczyk i nic sie nie dzieje zadna kontrola sie nie wlacza ( wogule nie reaguje na kluczyk ), radio dziala swiatla chyba tez ?

Edytowane przez TrojkaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest ktos na podlasiu od naprawy tego badziewia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a kto poleci kogoś z Wrocławia lub okolic, kto zajmie się tą usterką za ludzkie pieniądze?

 

Dzisiaj musiałem żonę z pracy drugim autem przywieźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności