Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w Olsztynie ostatnimi czasy auto naprawialem w JKJ na Lubelskiej. Nie maja drogo, a takie rzeczy jak rozrzad bez klopotu zrobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja potrzebowałbym położyć wosk. Jakie koszty i gdzie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zguba79 jeżeli chcesz to możesz do mnie wpaść. Zażyczysz sobie jaki chcesz mieć wosk (a mam m.in. Meguiars #16, Collinite 476, Finish Kare 1000P Hi-Temp- woski typowo zimowe, na lato mam PB Nattys Red i jakiegoś Dodo Juice ), czy użyć cleanera czy odżywkę (tzw glaze) oraz czy tylko czyścimy lakier ze smoły, opiłków metalu i owadów czy jeszcze coś robimy (np właśnie glaze).

 

Jeżeli podjedziesz do mnie do Mrągowa to uwiniemy się w 1 dzień przy niewielkich pracach (usuwanie smoły itp, glinkowanie, cleaner, wosk). Koszt w zasadzie żaden- za robotę nie płaciłbyś a jedynie za zużyte materiały (bez odświeżenia lakieru to 100zł- 150zł), oczywiście pomoc fizyczna wskazana aby poszło to szybciej. Daj na PW info czy ciebie takie rozwiązanie satysfakcjonuje, dogadamy się wtedy co do terminu (dla mnie to tylko soboty i ew. niedziele pasują).

 

A jeżeli mówisz "nie" to jedyne studio godne polecenia to Bling Factory http://blingfactory.pl/ . Fani kosmetyki aut nie polecają za to http://www.s-plus.pl/ a tu info http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=10192&postdays=0&postorder=asc&start=0

Edytowane przez czarekcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć że jest w okolicy ktoś, kto się czymś takim zajmuje :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje serwisu do wymiany dwumasy. czy ktos wie gdzie nie okradna zbytnio za wymiane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawił się ktoś u nas w naprawę zamka? chodzi o słynne mikrostyki/zimne luty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bawił się ktoś u nas w naprawę zamka? chodzi o słynne mikrostyki/zimne luty

 

gadaj z lukisiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadaj z lukisiem

tak zrobię, oby tylko dziś na spocie się pojawił :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy jest ktos z Elbląga lub okolic kto podejmuje sie naprawy 2.8 VR6? a dokładniej wymiana uszczelki? bo nikt z moch mechaniorów nie chce sie podjać ,a sam boje sie tego tykac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie jedno pytanko. moze tym razem znajde kogos kto odpowie. czy wogole jest dwumas w dsg?

bo jeden mechanik podal mi cene wymiany a drugi mowi ze w automatach nie ma ;/ wiec o co chodzi? ten drugi mowie ze takie jakby zechotanie silnika to zapieczona rolka alternatora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie jedno pytanko. moze tym razem znajde kogos kto odpowie. czy wogole jest dwumas w dsg?

bo jeden mechanik podal mi cene wymiany a drugi mowi ze w automatach nie ma ;/ wiec o co chodzi? ten drugi mowie ze takie jakby zechotanie silnika to zapieczona rolka alternatora...

jest dwumas w DSG na 100% :) w klasycznych automatach rzeczywiście go nie ma, ale DSG to już nie jest taki standardowy automat. producent nazywa to przekładnią zautomatyzowaną :P jeśli masz takie charakterystyczne stukanie podczas przełączania wybieraka skrzyni z pozycji P na N lub D to na bank dwumas do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje dobrego mechanika do wymiany łożysk przód w passacie b3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Macie kogoś w Osztynie kto by się zajął konserwacją i ewentualnym łataniem podłogi? Nie chodzi o passka:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w elblagu nie znam ale w olsztynie sa tacy spece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Macie kogoś w Osztynie kto by się zajął konserwacją i ewentualnym łataniem podłogi? Nie chodzi o passka:-)

 

tel 788531574 Gosc z Olsztyna- Lipowa. Robi w garazu, ale solidnie. Zadzwpn popytaj, ja mam dobre doswiadczenia i ceny konkurencyjnie. Mozesz powolac sie na Karola od czerwonego seicento i srebrnego leona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema roqs :)

 

Koledzy, podpowiedzcie gdzie w Olsztynie najlepiej odstawić auto na likwidację szkody z AC? DO Palmowskiego to chyba nie bardzo z tego co słyszałem, a chcę żeby było to wykonane naprawdę profi, bo to moje przyszłe auto :P hehe

Do wymiany będą drzwi pasażera z tyłu i niestety błotnik tylny trochę do podrobienia.. Widziałem, że jest temat o serwisach, ale to taka sprawa nietypowa, bo nie ma być po taniości, tylko na faktury dla PZU, a najlepiej bezgotówkowo i żeby jeszcze auto zastępcze dali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem u Poniewierki na Gutkowie i nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja auto służbowe robiłem w:

- Ford (PZU) na Jagiellończyka za Citroenem (no masakra, nie polecam)

- MIBO (w miarę szybko się uwineli, uwag brak)

- Resma (moim zdaniem lepiej niż w MIBO i zdecydowany faworyt z tych co wymieniłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta Resma najlepsza? Na jakiej ulicy, bo próbuje wygooglować, ale wyskakuje jakiś producent pilarek ;)

Zależy mi żeby było naprawdę profi, bo auto za grube pieniądze i musi być zrobiona naprawdę dobrze..

W każdym bądź razie, potwierdzacie że do Palmowskiego lepiej nie wstawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności