Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie najlepiej wymienić tłumik? Słyszałem, że bimot przy rolniku się pogorszył jakiś czas temu. W sumie to i prawda bo wieszaków nie potrafili ostatnio dobrać odpowiednio i przy okazji poprawiania jednego spieprzyli co innego:-)

Ktoś kojarzy może te firmy:

- http://www.auto-makler.w8w.pl/ na Piłsudskiego?

- http://klinikatlumika.eu/index.php na metalowej?

 

Gdzie jeszcze ewentualnie?

Edytowane przez pioters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obok michelina .... obok działek za jasamem masz tam warsztat który tym się tylko zajmuje mają"dość neutralne ceny) robiłem tam u siebie ale tylko mi zakładali bo za częsci liczyli dość słono .... tłumik opel vectra b końcowy krzyczęli 280 a ja za 190 kupiłem w gordonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam lepszy pomysł ..

kup tłumik w gordonie do tego kup 2 x 4 paka browarka ,weź małżonkę co by kierowca był :) i zapraszam do garażu , wymienimy razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam lepszy pomysł ..

kup tłumik w gordonie do tego kup 2 x 4 paka browarka ,weź małżonkę co by kierowca był i zapraszam do garażu , wymienimy razem

 

coś czuje ze spawarka potrzebna bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są złączki do wydechu specjalne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa dzieki ale musialem to wczoraj na szybko ogarnac bo malzonka byla przerazona, ze mikrorakieta odleci przy tych odglosach. Zrobione w automaklerze na pilsudskiego kolo dzialek. jakosc i cena bez zastrzezen a i termin od reki praktuycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie podpowiedzcie proszę kto w Olsztynie najlepiej ogarnia temat Passata B6?

 

Pzdr

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie podpowiedzcie proszę kto w Olsztynie najlepiej ogarnia temat Passata B6?

 

Rozwiń pytanie co dokładnie chcesz zrobić w tym aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 TFSI :hmm trzeba się na kreskę ustawić , z czystej ciekawości czy mocno w dupę dostanę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiń pytanie co dokładnie chcesz zrobić w tym aucie

 

Chodzi mi o zdiagnozowanie "chrobotania". Osobiście stawiam na przegub, ale sęk w tym, że mechanik twierdzi że jest dobry. Chciałbym aby ktoś na to zerknął co ogarnia temat B6 bo chyba nie ja jeden mam ten problem.

 

Inna kwestia to sprawa turba bo powoli sie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleżanki i koledzy doradźcie jakich kosmetyków użyć żeby zabezpieczyć lakier przed zimą:)

myslałem o porządnym umyciu, usunięciu pozostałości po myciu (asfalt, jakieś tluste ślady z piaskiem) jakimś preparatem a następnie wosk.

na rynku jest wiele kosmetyków od kilku do kilkuset zł ale może są takie które nasze passaty lubią najbardziej:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyj auto, wyglinkuj, umyj jeszcze raz, później wosk i będzie OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup sobie wosk Collinite no. 915 kosztuje ok 130zł ale naprawdę będziesz zadowolony jest bardzo wydajny oraz niema problemu przy nakładaniu:) Daje dobry efekt i długo się trzyma:) A ta puszka przy jednym aucie spokojnie starczy Ci na kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koleżanki i koledzy doradźcie jakich kosmetyków użyć żeby zabezpieczyć lakier przed zimą

myslałem o porządnym umyciu, usunięciu pozostałości po myciu (asfalt, jakieś tluste ślady z piaskiem) jakimś preparatem a następnie wosk.

na rynku jest wiele kosmetyków od kilku do kilkuset zł ale może są takie które nasze passaty lubią najbardziej

Usuwanie smoły- Prickbort

Usuwanie zanieczyszczeń metalicznych- Tenzi Prix

Glinka- ja jadę na Meguiars ale są też inne zacne (np żółta ValetPRO)

Cleaner (bez tego wosk będzie słabo się trzymał)- np Dodo Juice Lime Prime

Wosk- ja tu polecam Collinite 476 , ew. Finish Kare Hi Temp lub Meguiars 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew koledzy

zbieram opinie analizuje i jak dojdzie do fazy zakupów i pracy przy aucie dam znac:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie masz Bling Shop (ul. Lubelska 43i), możesz tam podskoczyć (byłem 2 razy i asortyment na dobrym poziomie)

http://www.blingshop.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wosk- ja tu polecam Collinite 476

Też polecam ten wosk gorąco, bardzo trwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, panowie potrzebuje paru czesci z b5fl typu przelacznik lusterek i dwa podnosniki szyb, macie moze namiar na jakiegos passka przeznaczonego do rozszabrowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

poszukuje lewego przedniego błotnika do paska 2004 kolor srebrny

pytam bo moze ktos ma na zbyciu lub wie kto moze miec:)

oczywiscie w stanie dobrym bez

niestety w mion aucie ten nieszczesny element odpowiedzialny za korozje błotnikow przednich dokonał dzieła ziszczenia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności