Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jeszcze raz dupsko zawrócę ;) Niejaki Pan Bogdanowicz na ul. Księcia Witolda to ten sam o którym tutaj piszecie?

http://forum.vw-passat.pl/threads/32204-Pytania-o-serwis-czesci-uslugi-ceny-w-naszym-regionie?p=1885158&viewfull=1#post1885158

Dostałem o nim taką opinię

Nie jest on najtańszy, ale jeszcze nigdy nie miałem reklamacji na jego pracę którą wykonał i po mieście również chodzą wieści, że jest w tym najlepszy.
Chodzi w tym wypadku tylko o spawanie alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wyzej,prostuje felgi naprawde dobrze I je spawa,problem sie zaczyna gdy ma te felgi odpicowac na " bling,bling"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
felgi odpicowac na " bling,bling"

Bartku nie zgodzę się. Ja nie wymagałem cudów bo i cudów nie było. A paprak naprawił jedno a uszkodził drugie. Fakt to co naspawał/ wyrównał się trzyma ale ślady od uchwytu trzymającego felgi zostały... i to niby nie jego robota (może sobie sam sznuty probiłem wewnątrz felgi...). A po za tym oddać klientowi felgę z miękkim lakierem? Ja nie polecam. Zraził mnie i wk........ bo jak chciałem dokument sprzedaży do kazał dopłacić VAT a nie było mowy o robocie bez dokumentu, to tak jakby w sklepie detalicznym posługiwać się cenami netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po za tym oddać klientowi felgę z miękkim lakierem?

miałem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisze ze wyprostowac i spawac,to on umie ,robi to dobrze ,ale jesli chodzi o malowanie ,polerki rantow itp ,poprostu kaszana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, jestem nowym posiadaczem passka z 99r B5 i trzeba się wziąć za niego trochę;) parę rzeczy muszę zrobić, więc nieraz pewnie tu zapytam o pomoc;) Pierwsze pytanie, otóż klosze reflektorów są bardzo mocno zmatowione, zniszczone - teraz moje pytanie gdzie w Olsztynie lub okolicach mogliby mi dobrze i profesjonalnie zregenerować, ponieważ nie chcę bawić się w żadne zamienniki;) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego papier wodny duzo czasu i jedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak arek mowi. Papier wodny 800-1500- 2500 albo 3000 na koniec pasta polerska i polerka i klosze jak nowka sztuka ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, znalazłem obszerny temat regeneracji reflektorów, więc zrobię według wskazówek na forum tak jak piszecie ;p

papier, pasta, polerka;) zobaczymy efekt...;) podzwoniłem do paru osób, koszt regeneracji to około 200zl...

 

pytanie z innej beki, jaki w Olsztynie polecacie serwis, zakład dot klimatyzacji? Przegląd, sprawdzenie, uzupełnienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona albo dwie wczesniej poruszony temat klimatyzacji w olsztynie byl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mała informacja, byłem dziś u Janczara zostawiłem samochód na diagnozę w celu sprawdzenia stanu klimatyzacji, koszt 50zl

według nich okazało się, że mam wszystko do wymiany co się równa z dużym kosztem...

 

Wycena kosztów naprawy jaką od nich dostałem:

Sprężarka 900-1200 zl (Bo są podobno dwa modele)

Skraplacz - 400 zl

Osuszacz - 90 zl

Rurka (nie wiem o jaką chodzi) - 90 zl

Oringi - 20 zl

Płukanie, odgrzybianie, uzupełnienie - 300 zl

Robota - 400 zl

 

Razme ok: 2460 zl

 

 

Problem podobno polegał na tym, że silnik sprężarki miałem podłączono jakoś bezpośrednio i on chodził cały czas mimo, że była pusta i według nich wszystko jest zapchane, zapieczone, a silnik prawie zatarty :]

 

masakra;( zastanawiam się, czy jeszcze się nie przejechać do innego serwisu w celu ponownego sprawdzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy kopara do podłogi ... jedź do kogoś innego jeszcze ... janczar jest chyba najdroższy ... ja bym to skonsultował z dwa razy jeszcze :) i przede wszystkim odwiedził szrot jakiś za częściami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja reakcja była identyczna:]

jeśli będę musiał kupić sprężarkę to w grę wchodzi raczej tylko szrot;)

 

zastanawiam się czy nie podjechać do Eton'u lub Hajnysza, chyba że jeszcze ktoś coś sprawdzonego poleci, dlatego pytałem?

jeśli diagnoza byłaby inna to Janczar okazałby się niezłym naciągaczem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajedz na PKS'y z ta klima - mi tam kiedys w Carismie robili, drogo nie placilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję speca (Olsztyn-Mrągowo-Szczytno) do naprawy radia fabrycznego z navi. Najprawdopodobniej procek walnął.... polecicie kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję speca (Olsztyn-Mrągowo-Szczytno) do naprawy radia fabrycznego z navi. Najprawdopodobniej procek walnął.... polecicie kogoś?

Kupić drugie bo możesz procka nie dostać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MCD mogę sprzedać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, awaryjnie potrzebuję kogoś w Kętrzynie kto ustawi zbieżność w mim Paszczaku, polecacie kogoś? Zaczęło mi coś stukać w kole, okazało się, że kontra na drążku była odkręcona i końcówka wysunęła się jakieś ponad centymetr ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztat u Reszki kolo stadionu wylot na Mragowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności