Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

JA dzisiaj w ASO VW za 100 nabiłem klimę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mały Ranking Serwisów w Olsztynie ??

Przyda się na przyszłość jak ktoś będzie coś szukał ( np ja zaszukałem się dzisiaj czegoś do wymiany szklanek i dalej nie znalazłem )

 

Każdy niech wpisze NAZWĘ i czym się zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku a U Jana byłeś ? dość tanio to robi , tylko nie wie mdo końca czy pompki się wyjmuje do wymiany szklanek jak tak , to może być średnio. bo wg mnie Jan kiepsko ustwia pompki .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mały Ranking Serwisów w Olsztynie ??

Przyda się na przyszłość jak ktoś będzie coś szukał ( np ja zaszukałem się dzisiaj czegoś do wymiany szklanek i dalej nie znalazłem )

 

Każdy niech wpisze NAZWĘ i czym się zajmują.

 

SERO i HENIO razem ogarniaja auta na Tracku w Olsztynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA dzisiaj w ASO VW za 100 nabiłem klimę

Co dokładnie ci zrobili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak robią "dobrze" za 100 pln hmmm to stawka bardzo niska jak na olsztyńskie warunki :D średnio liczą sobie 150-200 :D i obsługa też czasem zostawia wiele do życzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze

Te żartowniś , pytam poważnie bo jak ktoś mówi że klimę mu NABILI to przypominają mi się słowa gościa który serwisuje klimatyzatory u nas w firmie i na pytanie czy nabije mi klimę odpowiedział czy nie chłodzi , ja odpowiedziałem że chłodzi ale możne dobić trzeba po czym on odpowiedział czy lodówkę w domu tez nabijam co rok czy dwa.Nie ma czegoś takiego jak dobijanie klimy. Ewentualnie tylko wtedy gdy jest nieszczelna ale samo dobicie i tak nic nie da. Tak więc w moim pytaniu chodziło czy odgrzybiali i ozonowali panie żartowniś a to czy ktoś robi ci dobrze i że musisz jeszcze za to płacić to chyba twoja tajemnica .

 

---------- Dodano o 17:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:27 ----------

 

kurcze jak robią "dobrze" za 100 pln hmmm to stawka bardzo niska jak na olsztyńskie warunki średnio liczą sobie 150-200 i obsługa też czasem zostawia wiele do życzenia

Tak wiec Piotr rozumiesz , tak jak w Taxi wystarczy drzwi zamknąć i otworzyć i kasa leci

PS. A co z naszym tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie np słabo dmuchała i po 3 latach od ostatniego nabicia miałem 270g, po nabicu klima dmucha o wiele lepiej więc jest raczej coś takiego jak nabijanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem felgi K.....a masakra zdjęć nie zapodam bu wkur...ie jeszcze nie minęło jutro robię dym i szukam porządnego zakładu co mi ogarnie temat malowania felg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć i napisz dokładnie co to za warsztat to będziemy tego unikać.

 

Mam w Mrągowie też kolegę co spawa sporo różnych rzeczy i maluje też. Widziałem jak pomalował felgi jedne ale nie przyglądałem się za dużo im i były ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam w Mrągowie też kolegę co spawa sporo różnych rzeczy i maluje też. Widziałem jak pomalował felgi jedne ale nie przyglądałem się za dużo im i były ładne.
A mógłbyś coś więcej podpatrzeć, podpytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w Mrągowie to tak ale za szybko się nie zapowiada narazie :P

Te felgi co widziałem to ładnie były pomalowane. Komory do malowania miał, piec do wygrzania też więc raczej powinien dobrą robotę robić. To jest strona firmy kolesia: http://www.blokadyparkingowe.eu/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję osób które pracują w ASO Audi u Palmowskiego i naprawiają auta po pracy. Potrzeba mi konsultacji w zakresie silnika 5.2 TFSI. Bo raczej w ASO takiej konsultacji nie otrzymam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest strona firmy kolesia: http://www.blokadyparkingowe.eu/index.html
No i dostałem odpowiedź na maila. Koszt reanimacji rantu (spawanie i szlifowanie) 30 zł + piaskowanie 60 zł + malowanie 80 zł = 170 zł /szt :dupablada Trochę nie mało. Pod Olsztynem jest firma co piaskuje za 50 zł i maluje za 50 zł. Reanimację rantu mają wliczoną w cenie usługi. Czyli wychodzi 70 zł za sztukę taniej. Tylko nie dostałem jeszcze odpowiedzi w jaki sposób reanimują podrapane ranty, bo jeśli spaw to oki ale jeśli szpachla to później będzie lipa z polerowaniem. A niestety ani jeden ani drugi nie zajmuje sie polerką rantów :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niestety ani jeden ani drugi nie zajmuje sie polerką rantów

 

pasta + szmatka + piwko i polerować samemu :) bierz przykład , np. z Asi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko kto z Olsztyna posiada coś lepszego od ( polski vag 4.9 ) bo wymieniałem pompowtryski i niby pokasowałem wszystkie błędy i nic nie wraca ale kontrolki od esp i abs ciongle świeco nie gasną nawet na chwile i na forum powiedzieli ze posiadam jakieś błędy i trzeba je pokasować więc zwracam się z prośbo do kogoś z Olsztyna czy mógł by pomoc w twej sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij w poniedziałek na spota to ktoś się z kompem znajdzie :) Poniedziałek godz 20 parking REAL przy stacji NESTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kto w okolicy naprawia baki motocyklowe - wgnieciona blacha + troche lakierowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności