Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Forumiaki szukam chętnego do pospawania kilku ubytków w alu felach. Uszkodzenia nie są niby duże ale ranty mają iść w polerkę więc wypadało by aby były bez "szram". Może ten sam ktoś miałby możliwość też wyczyszczenia i pomalowania (najlepiej proszkowo) rotorów? Najchętniej okolice Giżycka, Kętrzyna, Mrągowa. Ale w sumie gdzieś dalej też na upartego da radę (są jeszcze kurierzy na tym świecie). Więc summa summarum jak konkretnie i niezbyt drogo to może być również gdzieś dalej. Zna ktoś kogoś takiego? Lub może ktoś z forumiaków ma takie możliwości?

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegląd niestety z hidem nie przejdzie. Co do nabycia to szukałbym coś w granicach 300-450 PLN i koniecznie żarówka żeby miała metalową oprawkę dafota.2.dwg1364398381f.jpg.smzarnik-h7-metal-600x400.jpg&th=4035 nie plastyk tak jak tu dafota.2.m641364398725o.jpg.smzarnik-ksenon-hid-h7-35w-palnik-zarowka-xenon.jpg&th=8432 zapewne zapytasz dlaczego odpowiedz jest jedna, ten żarnik HID z metalowym pierścieniem ma takie samo mocowanie jak ori żarówka H7 i łatwy jest montaż a z plastykiem już niejeden sypał łaciną podczas montażu a i żywotność jest licha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350-400 zł to o wiele więcej niz zamierzałem wydac:) zostane przy zwykłych lampach zainwestuje tylko w dobra zarówkę h7

dzięki koledzy za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zna ktos jakis dobry warsztat w Olsztynie (okolicy, moze byc Barczewo, o ile jest tu jakis dobry spec) gdzie fachowcy poradza sobie z klekoczacym lancuchem? (wymienilem napinacz, wyczyscilem miske+ssaka, zalalem nowy olej 10w40 castrola... wszystko to pomagalo, ale na chwile - chodz po wymianie napinacza przestal napierdzielac na zimny, moze raz na tydz chwile na zimnym zaklekocze a tak to tylko na cieplym i to tez nie zawsze). Mechanicy u ktorych bylem, rozkladaja rece;/

 

 

ps.

Forumiaki szukam chętnego do pospawania kilku ubytków w alu felach. Uszkodzenia nie są niby duże ale ranty mają iść w polerkę więc wypadało by aby były bez "szram". Może ten sam ktoś miałby możliwość też wyczyszczenia i pomalowania (najlepiej proszkowo) rotorów? Najchętniej okolice Giżycka, Kętrzyna, Mrągowa. Ale w sumie gdzieś dalej też na upartego da radę (są jeszcze kurierzy na tym świecie). Więc summa summarum jak konkretnie i niezbyt drogo to może być również gdzieś dalej. Zna ktoś kogoś takiego? Lub może ktoś z forumiaków ma takie możliwości?

PozdraVWiam

 

W Olsztynie, przy Ksiecia Witolda przyzwoicie chlopaczek robi. Ostatnio swiezo zakupione 17 na lato mi robil (prostowanie + zrobienie ubytkow na rancie, jeden mialem przytarty). A wiem ze tez malowaniem sie zajmuje. Ja z racji rozmiaru zaplacilem 450zl (400 za prostowanie 4szt + 50 za zrobienie ubytków na rancie jednej felgi). A jezeli to drogo, to wiem ze na Lubelskiej przy salonie KIA robia, jest troche taniej, ale nie wiemjak jakosc. A dodam ze, u Walesiaka w Olsztynie - za sztuke liczyli sobie od 130+ a ze jedna byla bardziej zniszczona, to 150 za nia chcieli.

 

pozdr; )

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Olsztynie, przy Ksiecia Witolda przyzwoicie chlopaczek robi. Ostatnio swiezo zakupione 17 na lato mi robil (prostowanie + zrobienie ubytkow na rancie, jeden mialem przytarty). A wiem ze tez malowaniem sie zajmuje. Ja z racji rozmiaru zaplacilem 450zl (400 za prostowanie 4szt + 50 za zrobienie ubytków na rancie jednej felgi).

Gdzieś w temacie chyba są fotki jak mi felgę zrobił. Alus 14 miał uszkodzenie po dziurze, wgnieciony rant, nieduży ale zawsze. Reszta felgi ok. Facet zrobił... ale lakieru nie dobrał i to nie było to, z daleka widać gdzie pryskał, Po zgłoszeniu zastrzeżeń z łaską przyjął felgę bo wg niego jest ok. Na drugi dzień felga miała od środka szramy od maszyny co trzyma felgę... Pobił mnie głupi uśmieszek łysego gościa wg którego jest ok i to nie jego... Nie wytrzymałem i zarządzałem poświadczenia na piśmie, że felga jest ok. Zażądałem paragonu lub f-vat. A on do mnie abym dopłacił VAT... Po "długie i bardzo epickiej rozmowie " dostałem dowód świadczenia usługi. Ja nie polecam bo kawał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś w temacie chyba są fotki jak mi felgę zrobił. Alus 14 miał uszkodzenie po dziurze, wgnieciony rant, nieduży ale zawsze. Reszta felgi ok. Facet zrobił... ale lakieru nie dobrał i to nie było to, z daleka widać gdzie pryskał, Po zgłoszeniu zastrzeżeń z łaską przyjął felgę bo wg niego jest ok. Na drugi dzień felga miała od środka szramy od maszyny co trzyma felgę... Pobił mnie głupi uśmieszek łysego gościa wg którego jest ok i to nie jego... Nie wytrzymałem i zarządzałem poświadczenia na piśmie, że felga jest ok. Zażądałem paragonu lub f-vat. A on do mnie abym dopłacił VAT... Po "długie i bardzo epickiej rozmowie " dostałem dowód świadczenia usługi. Ja nie polecam bo kawał ...

 

miałem doczynienia z tym zakładem powiem krótko NIE POLECAM!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko mi "dobrze" zrobil, albo ... tak mi sie wydaje;)

 

ps. arkady375 / lukisio, znacie moze jakis specow z Olsztyna (okolic) co sie naprawde znaja na silnikach VW (walcze ciagle z brzeczacym lancuchem, a Ci u ktorych bylem rozkladaja rece i mowia bym kolejny napinacz kupil, a ostatni kupilem z koncem stycznia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też kiedys felgi prostowal,zrobił to swietnie,natomiast polerka rantow ktorą miał wykonac ,wykonał fatalnie,,tego polerka nazwac nie mozna,przelecial ranty drobnym papierem i to wszystko,za usluge zaplacilem 600 pln bez malowania czegokolwiek ,prostowac felgi on potrafi,no zeby odpicowac felgi to dla niego czarna magia.

 

Kolejny kpl felg sam sobie odpicowalem:)

IMAG0110.jpg

IMAG0118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Olsztynie w zakładzie DW-AUTO na wylocie z OL w strone Gdańska, wymieniono pasek alternatora i wspomagania + rolka zwrotna. Koszt 158 zł. Drogo?

 

Ogólnie polecam zakładzik, można sobie z mechanikami pogadać i popatrzeć jak robią w spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Koledzy szukam mechanika w Elblagu i okolicach co ogarnia silniki 2,0 16 v 9A . passat .Możecie kogoś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołem!

orientujecie się gdzie w Olsztynie piaskują stalufelgi i z jakim kosztem trzeba się liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikielkowo,widzialem ostatnio reklame na autobusie mpk

 

jest jeszce firma kolster kolo dworca pks ,ale oni maja tylko srotowanie ,cena jakies 30 pln od felgi ,ale slabo to pod lakierem wyglada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tutaj podobno dobrze robia:

 

http://www.piasmal.eu/

 

Kilka km od Olsztyna, a ceny podobno sa lepsze niz w kart-mapie (najlepiej im maila wyslac, to wycenia - mi osobisice za piaskowanie + malowanie 17alu wycenili 550 a w kartmapie ponad 600-650)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

ceny nie powalają :-) w Kart-mapie za 15" liczą od felgi ok 50pln za piaskowanie + 50 malowanie.

Do Piasmalu póki co nie udało mi się dodzwonić.

 

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z firmą DT Tuning i ich działem opon i felg na Artyleryjskiej?

Liczą 100pln za piaskowanie 4 felg + 100pln za malowanie (4x25zł).

Biorą 2 razy mniej niż inni, tylko ciekawe jak wygląda efekt końcowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...

ceny nie powalają :-) w Kart-mapie za 15" liczą od felgi ok 50pln za piaskowanie + 50 malowanie.

Do Piasmalu póki co nie udało mi się dodzwonić.

 

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z firmą DT Tuning i ich działem opon i felg na Artyleryjskiej?

Liczą 100pln za piaskowanie 4 felg + 100pln za malowanie (4x25zł).

Biorą 2 razy mniej niż inni, tylko ciekawe jak wygląda efekt końcowy...

 

ja po niedzieli oddaje do jednej z firm jak zrobia zapodam fotki i ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...

ceny nie powalają :-) w Kart-mapie za 15" liczą od felgi ok 50pln za piaskowanie + 50 malowanie.

Do Piasmalu póki co nie udało mi się dodzwonić.

 

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z firmą DT Tuning i ich działem opon i felg na Artyleryjskiej?

Liczą 100pln za piaskowanie 4 felg + 100pln za malowanie (4x25zł).

Biorą 2 razy mniej niż inni, tylko ciekawe jak wygląda efekt końcowy...

 

Co do Piasmalu, napisz im maila. Mi po kilku minutach odpowiedzieli. (na ich stronie jest formularz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zrobia zapodam fotki
Najlepiej fotki przed i po ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed mam a po będą

 

dafota.2.d2g1366926318e.JPG.smDSC00565.JPG&th=4722

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję w Olsztynie lub okolicach dobrego elektryka, który zrobi mi instalacje elektryczna do podgrzewania foteli.

Kupiłem paska w którym są fotele z matami ale nie ma instalacji.

Możecie kogoś polecić ?

 

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności