Skocz do zawartości
Kuczi

Dyskusje na temat wyboru TV (Plazma, LCD, OLED, CRT)

Rekomendowane odpowiedzi

po kilku dniach przyzwyczaisz się i stwierdzisz że mógłby być nawet większy.

Michał kup tańsza zmywarke, tańsza pralkę a dołóż do cali w tv :) z 42 na 46 to moim zdaniem słaba przesiadka. Mnie żonka z domu chciała pogonić jak zobaczyła jak powiesiłem 50 a ostatnio mówiła że mogło być 60 :) Jak się ogląda film w HD to normalnie na całą ścianę chciałbym mieć telewizor i takie opinie są najczęściej widziane, najpierw szok a później mało mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja szukałem rok temu to wybór padł na plasme panasonica, tez ludzie chwalą na forum , ponoć jak plasma to tylko panasonic, ja swojej nie mam nic do zarzucenia i też polecam.
tylko plazma i tylko panasonic
Potwierdzam :)

Teraz plazmy Samsunga podobno dorównują a niektórzy mówią, że przewyższają, chociaż kiedyś faktycznie tylko panasonic.

Na razie testuję 51' E8000 i jest git :) kolorki oprócz białego (widadomo) są śliczne, ale bezwzględnie po kalibracji a czarny jest jak smoła!

Nie zamieniłbym na żadne LCD!

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował już ktoś TV z tunerem DVB-C? Czy gniazda obsługują karty do kanałów płatnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy który z tych telewizorów jest godny uwagi;LG 42LM620S ,SAMSUNG UE40EH6030,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG ma wbudowany dekoder satelitarny ale bardziej bym polecał model 42lm640s

on ma wbudowane wi-fi i 400HZ a 42lm620 nie ma wi-fi i 200Hz

jak będziesz konkretnie zainteresowany to odezwij się na pw to może załatwię Ci w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie przed chwilunia moj stary tv marki daewoo odmowil posluszenstwa cos strzelilo w srodku i obraz znikl i zadnej reakcji nie ma.

 

Chcialbym sie dowiedziec jaki TV polecacie tak gdzies do 1200zl

 

TV okolo 32cale, bedzie umieszczony na komodzie a w niedalekiej przyszlosci na scianie , podlacznie do kina domowego oraz do telewizji cyfrowej poprzez HDMI.

Przewaznie bede ogladal na nim mecze oraz filmy.

Co byscie mi zaproponowali w takich pieniadzach??

 

jeszcze jutro pojade do lektronika z tym tv moze po kosztach uda sie go odzyskac, ale chcialbym poznac Wasze opinie zebym juz w razie czego byl przygotowany na wybor TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz za 1200 zł to jest zatrzesienie sprzętu. Zdecyduj sie co do marki i każda w tych pieniądzach coś sprzedaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sharp-lc32le350v-fhd-100hz-usb-aquos-net-i3570982764.html

 

myslale nad tym modelem mozecie mi powiedziec czy to bedzie dobry wybor ??

 

lub ewentualnie taki samsung http://allegro.pl/samsung-ue32f5300-led-smarttv-100hz-2rdzeniekrakow-i3560713670.html

chodzi o taki tv zebym sie nie denerwowal ze obraz sie przycina .

 

po prostu ma plynnie chodzic i z jak najmniejszoscia usterkowoscia

 

 

http://allegro.pl/samsung-ue32f5000-led-tv-fullhd-100hz-mpeg4-krakow-i3580022621.html

 

taki tez by mogl byc

Edytowane przez max8810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1200 rewelacji nie kupisz dołóż 500 i kup coś lepszego i większego jest taka złota zasada ze nie ma za dużych telewizorów tylko za małe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 1200 rewelacji nie kupisz dołóż 500 i kup coś lepszego i większego jest taka złota zasada ze nie ma za dużych telewizorów tylko za małe ;-)

 

nie potrzebuje wiekszego do pokoju ktory mam 4x2,5 a tv bede mial w odleglosci od oczu okolo 2,5-3metrow wystarczy mi 32 bo 40 po drugie nie bede mial gdzie wlozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1200 zł można faktycznie teraz poprzebierać, ale fajerwerków bym się nie spodziewał. Myślę że z obrazem w porównaniu do Twojego starego Daewoo to większość będzie lepsza, jednak z usterkami to już nie masz żadnej pewności nawet w TV za kilka tys ;) W związku z tym możesz wybrać po prostu to co Ci się podoba.

A co do przekątnej matrycy to istotnie 32" to teraz taki trochę większy monitor ;) Jak nie masz faktycznie miejsca na 40" to mierz chociaż w 37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co bys doradzil z ta 37 ewentualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebuje wiekszego do pokoju ktory mam 4x2,5 a tv bede mial w odleglosci od oczu okolo 2,5-3metrow wystarczy mi 32 bo 40 po drugie nie bede mial gdzie wlozyc

 

Ja mam 47 cali a oglądam z nie całych 3 metrów i żałuję że nie kupiłem 55-60 cali teraz już nie robią 37 cali tylko 39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co bys doradzil z ta 37 ewentualnie

 

Coś co zużywa najmniej energii ;) Reszta praktycznie nie ważna bo wszystkie TV to jeden motłoch :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co bys doradzil z ta 37 ewentualnie

 

Na pewno musisz dołożyć ok. 300-400 zł żeby to było coś względnie sensownego, a nie marketowego. Matryce 37" robi już tylko LG i jeśli chodzi o ten rozmiar to pozostają na rynku praktycznie tylko oni. Ale weź też po uwagę, że stare TV miały znacznie większe obudowy / ramy wokół samego ekranu i może jak wspomina Ziewal zmieścisz też 39", które są w niemal w tych samych przedziałach cenowych, a wybór producentów i modeli będzie szerszy.

Przykłady na szybko: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,d3,i4,do1700.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc jak narazie nieaktualne bo naprawa wyniosa 50zl wiec jeszcze naprawa nie przerosla wartosci TV :)

 

jak sie cos zepsuje kolejny raz to nie bede myslal tylko odrazu kupuje nowke i to gdzies w okolicach 40"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, waham sie miedzy LG 42LA640S, LG 42LA660S (nieco przekracza budżet) a Philipsem 42PFL5008H, co myślicie co byście polecali? W tej chwili jestem najbardziej skłonny kupić Philipsa ale wolałbym potwierdzić wybór u kogoś kto zna się na tym lepiej niż zwykły laik. No chyba że macie jakieś inne fajne propozycje - jestem otwarty. Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakos nie mam przekonania do Philipsow mialem z nimi duzo usterek Potem mialem Sony i uwazalem ze sa nie do zdarcia Jak kupilel 40" i w ciagu dwu letniej gwarancji byl dwa razy w serwisie Rok temu kupilem Samsunga 46" 400 hrz Led 3D Jak narazie wszystko ladnie "chodzi" Bajki w 3D wymiataja i fakt ze po kilku tygodniach zaczal wydawac sie juz maly i juz bym zmienil na min 55 :) Ale na co trzeba zwracac uwage to raczej na ilosc "herzow" im wiecej tym lepiej Wygodne tez jest Wi Fi Ja polecam Samsunga ale wiesz kazdy chwali swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam za to Sharpa Aquos LED. Niedawno kupiłem drugiego - córce do pokoju :D A pierwszy zakup chodzi juz (odpukać) 3 lata bez żadnej usterki :D Tylko ze taki Sharp kosztuje prawie dwa razy tyle, co zwykły Samsung bądź Philips.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski, ludzkie oko powyżej 100 Hz juz nie widzi różnic, to chłyt małketingiwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności