slawekcz
-
Liczba zawartości
408 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O slawekcz
- Urodziny 10/22/1979
Informacje osobiste
-
Imię
Sławek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Mogilno
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHH)
-
Rok produkcji
2000
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
slawekcz obserwuje zawartość → passat 1.9 tdi odpala i gasnie, Wyłącznik poduszki pasażera z B5FL do B53B, Jaki rower polecacie ?Nasze rowery. i oraz 5 innych
-
Witam, silnik 1.9tdi 90km AHH, problem polega na tym ze nawet po krókim postoju, po odpaleniu i natychmiastowym ruszeniu auto gaśnie. Jeśli po odpaleniu odrazu doda się gazu to silnik zachowuje się jakby nie palił na 1 gar, chodzi nierówno, terkocze i dławi się. Jeśli po odpaleniu poczeka się około 20 sekund, auto rusza bez problemu, nie dławi się i nie gaśnie natomiast niema mocy powyżej 2000 obrotów. Filtr paliwa wymieniony, paliwo nie cofa się, niema pęcherzyków powietrza. Kąt wtrysku OK. Jakieś pomysły co to może być ?
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
slawekcz odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
witam, kompletny rozrząd z pompą wody do passat 1.9tdi 90KM silnik AHH rocznik 2000- cena ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Hejka, poszukuje zagłówka tylnego w kolorze siwy/szary może komuś zalega niepotrzebny ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
z siebie na pewno - zaraz po tym jak zje Ci kapcie -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Michał masz jakiś tel do tego gościa? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Obszywane też niebardzo mi się podobają, z drugiej strony trudno znaleźć coś fajnego bez Multi..., nic będę szukał -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Czesc, pytanie zupełnie nie techniczne Obszywać kierownicę czy szukać czegoś w dobrym stanie na alledrogo.... Co myślicie? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
jesteś w czarnej du.... dziurze ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Pewnie że żyje, ale co to za życie jak te..... żyje Do zobaczenia na Endomondo.... -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
A u mnie na parkingu..... Passat Das Auto -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
kiedyś miałem z nim kontakt, bodajże pracuje w Inowrocławiu, ale za chiny ludowe nie pamiętam kto to. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
pewnie że jest, inaczej by nie piszczało (kontrolka też świeci? ) masz wlany zimowy czy letni ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
przez takie zdjęcia zaczynam sie zastanawiać dlaczego mój AHH pali tak dużo? Może coś mu dolega ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
slawekcz odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
cześć, mam pytanie dla "roweromaniaków" ale i nie tylko, kupiłem synowi rower mtb z amortyzatorem tylnym (sprężyna), w ramie sa 3 otwory do zamontowania jej- góra, środek, dół, jaka jest różnica między montażem w każdym z otworów? Wie ktoś ? -
Kto doradzi cos fajnego w 10" do kwoty 550zł, nie musi być super bajerów, sprzęt ma być wykorzystywany do śmigania po necie, gier i filmów dla dzieciaków.
