Skocz do zawartości
Gość yasioo

Jakie przeguby, numery katalogowe przegubów dla wersji silnikowych.

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszyłeś czujnik ABS wpuknij go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co może być przyczyną .

Czujnik ABS zabrudzony smarem?

wpuknij go

Tylko jak będziesz go "wpukiwał" to tak delikatnie żeby go nie uszkodzić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc .Już wszystko gra.Czujnik był zabrudzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki przegub zewnetrzny pasuje do passata B5 2003r silnik 1.8T AWT. Na allegro widze dwa rodzaje, tzw duzy i maly. Jak popisalem maile do sprzedawcow to polowa odpisala ze powinienem kupic maly a druga polowa ze duzy. Wedlug google raczej duzy, ale tez nie jest to do konca potwierdzone. Prosze o rade.

tutaj przyklad ze niby pasuje maly http://allegro.pl/przegub-zew-ruville-a4-a6-a8-passat-b5-b5-fl-maly-i3642284116.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim awt 2002r jest zamontowany przegub mały fi okolo 90 mm zęby wewnetrzne 30 zewn 33 wiec z aukcji która podałeś powinien pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki zamówie chociaż przeglądając aukcje to passat AWT czesciej wymieniany jest na aukcjach z dużymi przegubami a rzadziej na tych z małymi ale może to przypadek albo niewiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje numeru katalogowego dla B5 97r. 1.8 ADR ABS. Czy to będzie 8D0498099B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam nr lub linku do przegubu do 99r AEB, czy jest jeden typ czy kilka jak np przy audi ajm :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam nr lub linku do przegubu do 99r AEB, czy jest jeden typ czy kilka jak np przy audi ajm

 

Według katalogu wychodzi, że masz jeden rodzaj - 33 zęby na zewnętrznej części przegubu ;)

 

Spidan - 22681 (0.022681)

SKF - VKJA 3001

LPR - KAD161

PASCAL - G1W008PC

METELLI -15-0239

HART - 418 352

 

Dla pewności wykręć centralną śrubę i policz zęby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki przegub przedni zewnętrzny, auto jak w profilu czyli AVB 74 KW / 101 KM 2000r ale modelowo z tego co kojarzę 2001. Firmę sobie wybiorę ale ile zębów i czy mały czy duży to nie mam jeszcze pojęcia.

 

Jeżeli to pomocne to numer podwozia to VW - 3B_2_400 000. To chyba ważne bo przykładowo różne platformy pokazują, że taki Knecht KL-1470D pasuje do mojego auta ale tylko o podwoziu 3B_2_400 001 czyli diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , pytanie moje jest takie , czy ktoś z was juz zammieniał w pasku 1.8T przeguby wewnetrzne krzyzakowe na homokinetyczne ? ja chce tak zrobić i potrzebuje pomocy . każdy wie że te krzyzakowe szybko siadaja w maualach . stad decyzja o zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Musze wymienić przegub prawy . Bo przy skręcie strasznie mi klepie, chciałbym sie dowiedziec jakie są w pasacie b5 1.8 ADR bez Turbo rok 1998. Bo jak chciałem wczoraj kupic to gość mnie zapytał o ilość zębów a ja nie wiedziałem ile mam :/

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności