Skocz do zawartości
Gość yasioo

Jakie przeguby, numery katalogowe przegubów dla wersji silnikowych.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytasz o oryginały, czy jakieś inne?

pytam jaka wielkosc itd bo sa 2 rodzaje i nie wiem ktore. zew uzebienie wewnetrzne itd ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytam jaka wielkosc itd bo sa 2 rodzaje i nie wiem ktore. zew uzebienie wewnetrzne itd ;D

Zew. uzęb. 38

Wew. uzęb. 27

Zęby na ABS 45

 

Numery:

Lobro - 301961 :ok:

Spidan - 22763 :ok:

OEM:

4D0 498 099

4D0 498 099 A

4D0 498 099 X

8D0 498 099 D

8D0 498 099 E

8D0 407 305 J

 

Pozdro. ;)

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prośbę mam, potrzebuję dobrać przegub zewnętrzny do paska kombi, 1999r AFN 110koni oczywiście części z górnej półki z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, prośbę mam, potrzebuję dobrać przegub zewnętrzny do paska kombi, 1999r AFN 110koni oczywiście części z górnej półki z góry dziękuję

Lobro 301 961

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuję przegub wewnętrzny do mojego passka. mam 6biegową skrzynie.

jaki przegub mam kupić? bardzo bym prosił o jakiś link

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a że tak spytam, co masz za objawy że jest konieczność wymiany przegubu wew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a że tak spytam, co masz za objawy że jest konieczność wymiany przegubu wew.

drgania całego auta przy prędkości 160km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Z racji takiej, że mam do wymiany przeguby i muszę jakieś zamówić, chciałbym się dowiedzieć jakie pasują do mojego samochodu. Przeszukiwałem etkę i są tam dla dwóch podwozi :(.

Passat B5 FL sedan, AWT, VIN: WVWZZZ3BZ3P191858

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki przegub musze zamówić do mojego passata b5 1999r 1.9 tdi ajm manual, są dwa rodzaje i nie wiem który jest dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jaki przegub musze zamówić do mojego passata b5 1999r 1.9 tdi ajm manual, są dwa rodzaje i nie wiem który jest dobry?

 

najlepiej sprzedawcy się spytaj, po vinie mysle ze powinien dobrac. albo zęby policz, czesto sprzedawcy pisza ile ma zebow wewn/zewn, jak np. tutaj - przegub napędowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drgania całego auta przy prędkości 160km/h

 

Ja też tak mam że przy około 140-150 zaczynają się drgania auta. Najbardziej odczuwalne są w okolicy pedałów hamulca, sprzęgła i gazu. Ja też obstawiam przegub wewnętrzny i właśnie szukam dobrego zamiennika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

Z racji takiej, że mam do wymiany przeguby i muszę jakieś zamówić, chciałbym się dowiedzieć jakie pasują do mojego samochodu. Przeszukiwałem etkę i są tam dla dwóch podwozi :(.

Passat B5 FL sedan, AWT, VIN: WVWZZZ3BZ3P191858

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Podłączam się do pytania kolegi, czas wymienić przegub zewnętrzny z prawej strony. VIN taki sam jak kolegi tylko końcówka 791 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się do pytania kolegi, czas wymienić przegub zewnętrzny z prawej strony. VIN taki sam jak kolegi tylko końcówka 791 :P

 

Wg sklepu e-autoparts to 3B0 498 099 D, odpowiednik lobro 303605. Takie też pokazała etka dla tego silnika i skrzyni EZG. Zamówiłem, ale dopiero w sobotę dam odpowiedź czy pasowały.

 

Pozdr.

 

Update:

Przeguby wymienione, pasują. :)

Edytowane przez Edgarus
Update - sprawdzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche odgrzeje kotlecika. Mianowicie musze wymienic 2 przeguby zew. i mam zagwostke czy kupic LOBRO za 340zl/szt czy moze RUVILLE za 95zl/szt. Czy ktos ma doswiadczenia z przegubami Ruville- mam na mysli ja sie sprawuja, czy sie nie psuja za szybko, itp. Prosze o opinie.

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na kasie to osobiście polecam metelli - cena podobna do ruville, a jakościowo wg mnie lepsze. Z ruville miałem same problemy - koronka abs była jakaś wadliwa co powodowało problemy z abs i esp. 340zł za sztuke to sporo wg mnie, za metelli płaciłem niewiele ponad 100, kupowałem tu u kogoś z forum.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kojarzysz od kogo kupiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje przegub wew. do mojego paska silnik afn 98 od jakiego modelu bedzie pasował bo bym może na szrocie znalazł jakiś POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Potrzebuje pomocy.Po wymianie przegub zew.w Passacie AVF 130KM na Ruvill nr.75717S zaświeciły mi się kontrolki od ABS i ESP.Co może być przyczyną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności