Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zawieszenie MS zakładałem zeszłej wiosny , zrobiłem 21kkm . Parę dni temu wymieniałem osłonę przegubu i się przeraziłem . DO wymiany

górny wahacz tylni lewy luz na sworzniu , banan lewy i prawy guma tulei zrobiła się miękka i wahacze latały , z prawej strony zerwana tuleja wahacza prostego . Drugim raz założę coś lepszego może Meyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne. Ja już śmigam drugi rok i nalatane ponad 50kkm i totalna cisza, zero luzów. Oczywiście końcówki lema. O co kaman???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak slawekmax zakładałem MS rok temu tyle, że same górne. Tak jak kolega wymieniałem ostatnio osłonę przegubu i rozpinałem górę. Byłem mile zaskoczony bo na wahaczach zero luzu, pracują jak nowe a przejechałem 15tys. Myślę, że kolejny rok bez problemu przelatam. Koła mam standard 195/65R15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawieszenie MS zakładałem zeszłej wiosny , zrobiłem 21kkm . Parę dni temu wymieniałem osłonę przegubu i się przeraziłem . DO wymiany

górny wahacz tylni lewy luz na sworzniu , banan lewy i prawy guma tulei zrobiła się miękka i wahacze latały , z prawej strony zerwana tuleja wahacza prostego . Drugim raz założę coś lepszego może Meyle .

Dziwne, ze takie usterki stwierdziles po zajrzeniu, a w czasie jazdy nic nie czules ani nie slyszales.

 

Chyba tez zaloze Meyle HD z gwarancja na 4 lata. U mnie w miescie to koszt 1500zl z robocizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupi w hurtowni z rabatem warsztatowym za 700 i ładnie na Tobie zarobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepne się pod post

Co sądzicie o tym zawieszeniu ?

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-zawieszenie-ruville-a4-a6-passat-b5-i4027606281.html

Mechanik poleca mi ruville ale ma go za 1350 zł a tutaj za 950 ufać czy nie ufać ?

niewiem o co chodzi ale zerknij na to: http://allegro.pl/wahacze-zestaw-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ruville-hit-i4015343169.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 2 dni temu zalozylem kompletne zawieszenie master sport, zawieszenie stalo sie bardzo sztywne, problem jaki sie pojawil to nie odbijajaca kierownica. Czy to mozliwe ze tak sztywne jest na samym poczatku zawieszenia ze moze blokowac swobodny powrot do pozycji "0". Zbierznosc byla ustawiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skrecales sruby na opuszczonym czy podniesionym aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zamieniłeś czasem górnych wahaczy miejscami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam 2 dni temu zalozylem kompletne zawieszenie master sport, zawieszenie stalo sie bardzo sztywne, problem jaki sie pojawil to nie odbijajaca kierownica. Czy to mozliwe ze tak sztywne jest na samym poczatku zawieszenia ze moze blokowac swobodny powrot do pozycji "0". Zbierznosc byla ustawiana

 

Nie mozliwe ja zakłądałem tez ostatnio MS i idealnie jest wsztsko cacy kierownica obbija idealnie zbieznosc ustawiona moze cos zle zamontowales własnie ale od wahaczy to raczej takiego problemu by nie było moim zdaniem ... preedzej cos ze zbieznoscia maglownica koncówka drazka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem i ja dziś w swoim aucie wahacze MS i także kierownica chodzi lekko, idealnie wraca na swoje miejsce i zawieszenie pracuje wzorowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja właśnie tak w skrócie przeglądam tego posta i sam do końca nie wiem czy kupić te wahacze MS czy dołożyć i kupić jakieś oryginały sam już nie wiem :(

 

z tego co zauważyłem to są jakieś 2 średnice jakiegoś stożka 16mm lub 22 mm i też nie wiem jakie są u mnie? mam passata kombi 19 TDI AVF 2002 r

Edytowane przez Zuchu29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja właśnie tak w skrócie przeglądam tego posta i sam do końca nie wiem czy kupić te wahacze MS czy dołożyć i kupić jakieś oryginały sam już nie wiem

 

z tego co zauważyłem to są jakieś 2 średnice jakiegoś stożka 16mm lub 22 mm i też nie wiem jakie są u mnie? mam passata kombi 19 TDI AVF 2002 r

 

w 2002 roku sie to zmieniało jak podasz vin to ci powiem które masz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwalę MS, wymieniona góra, zrobione 25 tys. i cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już full MS zbieżność zrobiona i zobaczymy jak trwałe są po naszych pięknych Polskich drogach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja właśnie tak w skrócie przeglądam tego posta i sam do końca nie wiem czy kupić te wahacze MS czy dołożyć i kupić jakieś oryginały sam już nie wiem :(

 

z tego co zauważyłem to są jakieś 2 średnice jakiegoś stożka 16mm lub 22 mm i też nie wiem jakie są u mnie? mam passata kombi 19 TDI AVF 2002 r

 

Panie i Panowie wszyscy którzy biorą udział w tym temacie , proszę was jakiej firmy polecacie wahacze , jakiej firmy proponujecie aby były dobre do zamontowania w PASSACIE???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie wszyscy którzy biorą udział w tym temacie , proszę was jakiej firmy polecacie wahacze , jakiej firmy proponujecie aby były dobre do zamontowania w PASSACIE???????

 

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:halo i co było odpowiedzią :halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności