Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jakas masakra te lampy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne, nie zawsze znaczy ładniejsze.Nie "psuj" wyglądu ładnego paska ,jakiego posiadasz i nie zakładaj tych lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ? Być może, ale przecież tego samego producenta sprzedajesz lampy. [ATTACH=CONFIG]67389[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]67390[/ATTACH]. Chciałem je tylko oberzeć na "żywo" nie moge ich sobie wyobraźić zamontowanych. Patrząć na tych kilka dostępnych wersji chyba zostane prz ori.

Edytowane przez trotyll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra ? Być może, ale przecież tego samego producenta sprzedajesz lampy. [ATTACH=CONFIG]67389[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]67390[/ATTACH]. Wedłyg mnie też nie powalają na kolana.

Handlowanie a opinia to dwa różne tamaty ;) Jedni lubią miód a inni..wiadomo :hyhy

Mi się też osobiście nie podobają,bo nie pasują do Passata.Czarne LED już jakoś wyglądają,chociaż i tak mają za dużo sreberka widocznego :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem sam mam ledy od mapeta ale te co wrzucił trotyll to mi podchodzą pod lexusy i mi się osobiście nie podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, widział ktoś gdzieś te lampy w sprzedaży w Polsce, bo jak narazie znajduję tylko de.[ATTACH=CONFIG]67373[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]67374[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]67375[/ATTACH] I jescze jedno do srebrnego kombi chromy czy smog bo jakoś nie moge się zdecydować.
nie no jak na mnie to jakaś masakra ale każdy ma swoje gusta

 

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

 

. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: rv08lrs_ani.gif Wyświetleń: 4 Rozmiar: 41.7 KB ID: 67389 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: rv08lrs_car_ani.gif Wyświetleń: 8 Rozmiar: 77.8 KB ID: 67390.
jak na mnie to na srebrnym beznadziejnie wyglądają , może prędzej na czarnym ale nie na srebrnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mental

Witam forumowiczów:)

Podłączam się pod temat z pytaniem o mojego passata, kolor ciemna zieleń, coś takiego:

http://www.richter-car.neostrada.pl/Strona%20Internetowa/Zdjecia/VW%20Passat%20B5%20(1996-2000)/C5421760_1.jpg

 

chce wrzucić angel eyes i tylne lampy tylko nie wiem czy robić wszystko na ciemno czy jasno, mam na oku takie do tyłu

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-lexus-vw-passat-b5-czarne-sedan-i1832746288.html

i takie do przodu

http://moto.allegro.pl/lampy-angel-eyes-vw-passat-b5-97-00r-ringi-black-i1851773834.html

 

Proszę o opinie, jestem młody i ciemny w tych sprawach;)

Z góry dziękuje za wszelką pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów:)

Podłączam się pod temat z pytaniem o mojego passata, kolor ciemna zieleń, coś takiego:

http://www.richter-car.neostrada.pl/Strona Internetowa/Zdjecia/VW Passat B5 (1996-2000)/C5421760_1.jpg

 

chce wrzucić angel eyes i tylne lampy tylko nie wiem czy robić wszystko na ciemno czy jasno, mam na oku takie do tyłu

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-lexus-vw-passat-b5-czarne-sedan-i1832746288.html

i takie do przodu

http://moto.allegro.pl/lampy-angel-eyes-vw-passat-b5-97-00r-ringi-black-i1851773834.html

 

Proszę o opinie, jestem młody i ciemny w tych sprawach;)

Z góry dziękuje za wszelką pomoc:)

I tył i przód odpada,szkoda kasy na to.Poza tym-nie pasują do Passata,znajomy ostatnio wrzucił takie sonarki na przód i wygląda to ochydnie, o tych tylnych nie wspomnę...Zapomnij jak najszybciej o tym pomyśle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne lampy co chcesz kupić z przodu... i zgadzam się z poprzednikami. Radzę zapomnieć jak najszybciej. Ja przez pochopną decyzję kupiłem moje angel eyes na przód i teraz żałuje.

 

Jeśli już naprawdę chcesz zmieniać lampy, to tylko na przodzie - według mnie nie ma żadnych ładnych lamp do paska 3B na tył, jedynie ori.

Co do przodu to radził bym albo kupić ori xenon albo zamiennik depo ala ori xenon. Takie coś:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-lampy-xenon-dc-kierunki-gratis-depo-i1859283503.html

są też takie same, tylko że z ringami - osobiście także je odradzam :P

 

Jeśli chodzi o tył to jedyną rzeczą, która według mnie jakoś jeszcze się prezentuje, to ori lampy oklejone/pomalowane na ciemno, takie jak ma kolega mariuszzk85 - link do tematu

 

W każdym razie życzę udanych zakupów :hyhy

 

---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

 

P.S. Malując bądź oklejając lampy musisz liczyć się także z konsekwencjami w postaci możliwości stracenia dowodu rejestracyjnego, nie przejścia przeglądu bądź w najgorszym wypadku odmówienia wypłaty odszkodowania za to że ktoś Ci wjechał w tyłek :lol ale to już jest tutaj gdzieś temat o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra ? Być może, ale przecież tego samego producenta sprzedajesz lampy. [ATTACH=CONFIG]67389[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]67390[/ATTACH]. Chciałem je tylko oberzeć na "żywo" nie moge ich sobie wyobraźić zamontowanych. Patrząć na tych kilka dostępnych wersji chyba zostane prz ori.

 

Handlowanie a opinia to dwa różne tamaty ;) Jedni lubią miód a inni..wiadomo :hyhy

Mi się też osobiście nie podobają,bo nie pasują do Passata.Czarne LED już jakoś wyglądają,chociaż i tak mają za dużo sreberka widocznego :hyhy

 

dokaldnie co ma pienik do wiatraka?

 

lexusy sa tez masakra i grill chorm do golfa 3 ale jak ktos to chce kupic to prosze bardzo.. chetnie sprzedam no moze nie poadam juz w tesco tunign bo to juz kompletna masakra

 

poza tym nie moze mi sie podobac wsyztsko co wypusci producnet bo bym malo rzeczy sprzedawal :)

 

po 2 to ze sprzedaje inne producenta to w czym problem?

bo zupelnie nie rozumiem!

 

lampa jest wg mnie przedobrzona za duzo sie w niej dzieje i nie wiadomo na co patrzec nawet... nie wiem kto to wymyslil :( jak juz ledy to zdecydowane sa lepsze te wlasnie co mam na www z litera L ledową na wzor nowych VW a nie ten star-trek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe lampionik co wrzucił kolega LADA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś na paska z tymi lampami?

najlepiej ciemny kolor , ew wie ktoś jak one świecą i jak jest z ich legalizacją?

da rade jeździć nimi w Polsce?

https://shop.strato.de/epages/17141421.sf/sec0e9b77cc4a/?ObjectPath=/Shops/17141421/Products/VWPAL013/SubProducts/VWPAL013-001

 

nie mogę się połapać , które są do sedana:

VWPAL013-001 , czy VWPAL013-002

Edytowane przez DaVWiDs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te lampy to lipa widzialem juz pare lat temu

http://www.bks-tuning.com/epages/17141421.sf/en_US/?ObjectPath=/Shops/17141421/Products/VWPAL013/SubProducts/VWPAL013-001

to sa zwykle lampy "Varnished with special transparent coat" lakeirowane

jak bym ci wjechal w tylek to od razu mowie policji ze masz malowane lampy i jestes na przegranej pozycji i nie dostajesz odszkodowania :)

 

ogolnie to takie smoły są dla mnie za ciemne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba jakąś legalizację i dopusczenie do użytkowania mają , więc wtedy nie widzę problemu jeśli homologacja jest nabita fabrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez mowie ze to sa malowane lampy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tak, że np uzywając takich lamp w Polsce muszą mieć one polska homologację??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając europejską homologację mogą być używane również w Polsce. Jak jednak napisał Mapet - są to lampy malowane co automatycznie "kasuje" ich homologację... Ja nie wiem co Wy tyle rozkminiacie :lol

 

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

 

Równie dobrze można sobie obkleić/pomalować samemu i nie wydawać 200$ ;) tak samo nielegalne będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności