Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej założyć lampy po lifcie, auto odrazu odmłodnieje i nikt nie zarzuci Ci "agrotuningu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej założyć lampy po lifcie, auto odrazu odmłodnieje i nikt nie zarzuci Ci "agrotuningu".

 

Taa,tylko że Tomek ma właśnie 3BG ;) i pyta o inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakis może diodowych lamp na tyl do 3BG ale takich które maja standardowy wygląd?

 

Cos takiego:

 

[ame]

[/ame]

 

lub

 

[ame]

[/ame]

 

Bo ja takie bym kupil, ktoś coś może wie czy niemcy robią takie LEDy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa,tylko że Tomek ma właśnie 3BG i pyta o inne...

to niech założy te przed liftem :P

 

Bo ja takie bym kupil, ktoś coś może wie czy niemcy robią takie LEDy?

raczej jest to homemade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej jest to homemade

nie raczej tylko na pewno!

to niech założy te przed liftem

ale błyskasz, jak pioruny w śnieżnej burzy!

nadmienie że będzie prakowało mocowania przy takim ukłądzie jaki proponujesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ja takie bym kupil, ktoś coś może wie czy niemcy robią takie LEDy?

Nie wiem czy robią ale można postarać się samemu coś takiego zrobić. Może zapytaj się Charakterka bo on coś tam z LED-ami grzebie. Może by się podjął przerobienia oryg lamp na LED-y.

 

 

nadmienie że będzie prakowało mocowania przy takim ukłądzie jaki proponujesz!

Tak samo jak przy rozwiązaniu w drugą stronę (lampy z 3BG do 3B). W tym i tym rozwiązaniu trzeba przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale błyskasz, jak pioruny w śnieżnej burzy!

nadmienie że będzie prakowało mocowania przy takim ukłądzie jaki proponujesz!

 

bozia rączki ucieła, czy mamy dwie lewe że nie potrafimy sobie z tym poradzić?

jak to Wojtek zauważył już, w drugą stronę też musisz przerabiać i jakoś jest to wykonalne...

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bozia rączki ucieła,

rączki są :) ale ucieła jednego palca z prawej ręki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, 09:29 VampBeer

Najlepiej założyć lampy po lifcie, auto odrazu odmłodnieje i nikt nie zarzuci Ci "agrotuningu".

 

 

VW PASSAT B4 COMBI 2.0 FreewaY

 

czyli rozumiem ze ja moge do swojego zalozyc te od mlodszego modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem ze ja moge do swojego zalozyc te od mlodszego modelu ?

 

niestety w sedanie nie zrobisz tego bez cięcia i spawania błotników (całkiem inny kształt lamp)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A czy ktoś myślał kiedyś o włożeniu czerwonych ringów do tylnych lamp paska (myślę o wersji 3BG)? Czy ktoś rozbierał kiedyś tylną lampę i czy jest możliwość umieszczenia tam ringów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. A czy ktoś myślał kiedyś o włożeniu czerwonych ringów do tylnych lamp paska (myślę o wersji 3BG)? Czy ktoś rozbierał kiedyś tylną lampę i czy jest możliwość umieszczenia tam ringów?

 

Oczywiście że jest taka możliwość.Zdolności manualne i trochę chęci i heja.Tu masz link'a: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59999&highlight=diody+lampy+tylne coprawda B6 ale wzór już jakiś masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - widziałem i przeczytałem już ten link. Tylko myślałem, że może ma już ktoś doświadczenie z modelem 3BG i przeróbką tych lamp. Ale dzięki. Link na pewno się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem coś takiego na jakimś zlocie, więc jest to wykonalne, więc najważniejszą informację zdobyłeś. :] jak? musisz pokombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trafione - dzięki Witek. Czyli jest to możliwe, teraz zaczyna się 'burza mózgu' jak to zrobić (pewne informacje już dostałem... ;)). Jak będzie lepsza pogoda i 'chwila' czasu to spróbuję to jakoś ugryźć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja probowalme w b5 fl wsadzic diody od b6 ale efekt byl marny... po 1 w kiowym punkcie jest jedno z mocowan lampy a po 2 przez szklo to karbowane slabo to siweci nei widac ze to led trzeba by wyciac te okragle plastyki calkowicie raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem o zamontowaniu ringów (mam nadzieję że wyrażę się ze zrozumieniem) pod przezroczystym szkłem lampy na tym kolorowym szkle, a nie pomiędzy żarówką a kolorowym szkłem. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodziło. Bo podejrzewam, że byłby wtedy zbyt głęboko i stałby się mało/słbo widoczny i nie byłoby efektu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czaje.. kombinuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie bede zakładał nowego tematu ostatnio wjechał mi gościu w tyl i rozbił lampe takiej samej chyba już nie dokupie,będą pewnie sie różnic odcienień wiec 2 chce wymienić na nowe, jakie lampy polecacie chodzi mi o standardowe nie żadne tuningowe. Czy lampy po liftingu do mojego paska bedą pasowac? Prosze o jakies propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności