Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się Witek,to są do 3B

hehe. jaki masz kolor włosów? :P

w ramach wyjaśnienia: to była moja propozycja dla kolegi na lampy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe. jaki masz kolor włosów? :P

w ramach wyjaśnienia: to była moja propozycja dla kolegi na lampy ;)

 

Trzeba było tak od razu ;) Kolor włosów-no cóż,obcięte na maxa więc już nie pamiętam nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wykombinować tak żeby pozycyjne świeciło się i w górnym pasku lampy i w dolnym ? Stop niech by został w jednym pasku lampy,ale pozycyjne świeciłyby się na górze i na dole.

Słyszałem,że w niektórych Oplach tak można było zrobić.

Przerabiał ktoś z Kolegów taki temat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać nowego tematu bo pewnie i tak by został usunięty, szukam lamp do b5 tylnych w budzie sedana, nie interesują mnie lexy diody tylko czerwone ale i tak szukam czegoś lepszego, tak jak z linku wyżej ale nie wiem jak tam zamawiać, ma może ktoś jakieś linki z fajnymi lampami jak cos to zapodawać bo szukam już serio fest dlugo i nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka sprawa, jestem już na forum troszkę czasu ale się jeszcze nie udzielałem tylko brałem porady :dobrzei tak wyczytałem, że do mojego Passata B5 kombi można bez problemu włożyć lampy z B5 FL:kciuki i na forum ktoś opisywał gdzie podpiąć różne kabelki itd. mógł by mi ktoś podlinkować ten temat? Bo szukałem i nie znalazłem albo przeoczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie taka sprawa, jestem już na forum troszkę czasu ale się jeszcze nie udzielałem tylko brałem porady :dobrzei tak wyczytałem, że do mojego Passata B5 kombi można bez problemu włożyć lampy z B5 FL:kciuki i na forum ktoś opisywał gdzie podpiąć różne kabelki itd. mógł by mi ktoś podlinkować ten temat? Bo szukałem i nie znalazłem albo przeoczyłem :)
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie dziękuje Rafał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale te lampy sa caly czas w sprzedazy :) sprzedalem kilkanascie kpl od dawna i sam mam takowe na polce w garazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w rozsądnych pieniądzach kupić do B5 ale od 4motion ? W połowie lekko dymione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@serek - wczoraj widziałem, na alledrogo mają same lewe (tj. od strony kierowcy)

@mapet - OT: tak się zastanawiałem - a są w jakiś normalnych pieniądzach dostepne lampy na tył do (oj, teraz wystrzelę) audi b2 coupe? Kiedyś widziałem czarne, ale to prawie na pewno jest jakiś produkt z epoki. Można jakoś zmodować w takim razie oświetlenie inaczej jak motiped-smoke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nic nie ma do tego obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-kombi-czarne-black-treser-wwa-i1784106630.html

To ja. B5 nie mam, jednak uważam że te lampy do tyłu są po prostu naj - można to tłumaczyć moim fetyszem do oświetlenia typu - smoked :)

ta
a może ktoś foto jak na srebrnym one wyglądają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś foto jak na srebrnym one wyglądają ?

Si :hyhy

http://imageshack.us/photo/my-images/136/dsc0013p.jpg/

Tylko ni uja nie mogę znaleźć srebrnego niestety chyba wywaliłem to foto z kompa...

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk_ - ale te lampy nie są smoked, tylko motiped :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś foto jak to świeci? Znaczy pisze o tych - "motiped" które nie są "motiped".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal102 eleganckie i bardzo fajne te tylnie lampy jak skonczysz przod to pokaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności