Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma czegos takiego jak polska homologacja... homologacja jest lub jej nie ma

 

ale to sa przeciez zwukle lampy pomalowane to o jakiej homologacji mowimy Panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska jest w Unii więc wystarczy europejska homologacja...

MAPET może i są malowane , ale nie domowym sposobem , skoro mają jakąś tam homologację w Niemczech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ci napisali ze maja homologacje w niemczech? tuv itd pokaz...

bo ja moze nie widze...

 

po prostu wystarczy homologacja i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym przerob oł ogolnie swoje lampy na ledowe.. rozkleił jakos płytki drukowane w to diody ladnie wyciac podlaczyc zakleić ale sam się za to nie wezmę.. ktoś musialby mi pomóc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to że posiada homologację TUV to nie znaczy że może byc w Polsce używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej zapytam

a gdzie tam napsiano ze to jakakolwiek posiada homologacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój pany.

 

a widzial ktos lampy do kumbi cale w ledach?(kierunki tez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dajcie sobie spokój pany.

 

a widzial ktos lampy do kumbi cale w ledach?(kierunki tez)

Z tego co wiem to niema,ale Mapet coś tam przerabiał ostatnio :hyhy i wyszło :ok

Wracając do homologacji-co z tego że mają....To tak samo jak HID,który też ma homologację a nie można go zamontować-proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to niema,ale Mapet coś tam przerabiał ostatnio i wyszło

masz jakas fote?

a moze sam MAPET sie pochwali?:>

 

p.s juz znalazlem odpowiedni temat MAPETa ale kierunki jednak bez led:wmorde

Edytowane przez maniek230290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakas fote?

a moze sam MAPET sie pochwali?luka.gif" smilieid="528" class="inlineimg">" smilieid="528" class="inlineimg">

 

p.s juz znalazlem odpowiedni temat MAPETa ale kierunki jednak bez led:wmorde

Więc zrób tak samo jak On ;)

Podpowiem Ci,że dokierunków możesz wykorzystać LED włąśnie z kierunków-bocznych ;) Wystarczy je rozbroić (młotek może być za ciężki :lol ) i wsadzić bebechy do lampy.

Choćby takie http://allegro.pl/kierunkowskaz-boczne-vw-passat-b5-3b-3bg-lupo-led-i1918432525.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierunki z doswiadczenie wiem ze najlepiej jak miga zarowka bo jest najwiekszy rozblysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierunki z doswiadczenie wiem ze najlepiej jak miga zarowka bo jest najwiekszy rozblysk

To fakt,ale to też można zastosować-z odbłyśnikami oczywiście,tymi które są w tym LED kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super ! To jest to. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :)

 

Ostatnio miałem taką niemiłą przygodę, że przez własną głupotę - wyrwałem tylną lampę :/ Posklejałem i było ok, ale wczoraj po czyszczeniu styków w lampie... znów ją wyrwałem :/ Tak w ogóle, to była już klejona wcześniej, więc nie jestem pionierem :P

 

Ponieważ już mam dość klejenia i wyrywania jej, to wpadłem na taki pomysł: wsadzić lampy od 3BG. Pytanie tylko, czy da się to zrobić bez przeróbek (pasują plug&play), czy jednak nie obejdzie się bez rzeźby. Bo a podpasują, to je bym zamówił, ale jak trzeba rzeźbić, to sobie odpuszczę (lepsze jest wrogiem dobrego). A okrągłe lampy od 3BG zawsze mi się podobały :) Tylko zwykłe, klasyczne, a nie żadne ledy, lexus-wieś itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zanim zaczniesz pytac poczytaj! przeciez wsyztsko jest na forum ze sei da wsadzic od 3bg kombi do 3b lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolego - nie ogarniam się za bardzo z tutejszą wyszukiwarką :) Pogrzebałem, pokopałem i w końcu się udało trafić na zajeświetny manual :) :)

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuje waszej pomocy, szukalem bardzo dlugo ale nie znalazlem, byc moze cos przeoczylem. Mianowicie, kupilem uzywanem lampy diodowe do tylu i problem mam taki ze lampa dziala normalnie, a gdy wlacze kierunkowskaz to mrugaja mijania (led) i probowalem roznych kombinacji kabli, niestety bezskutecznie, nie potrafie do tego dojsc. Mial ktos z was taki przypadek, moze jest ktos w stanie mi pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mruga/przygasa to może problem z masą na przewodzie, np. zaśniedziały styk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak by masy nie bylo to na starych lampach tez bym mial z tym problem a nie mam. Ale dla pewnosci jeszcze to sprawdze. Jakies inne pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multimetr w dłoń i poszukaj, czy na lampach nie ma zwarcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności