Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój rekord to 1050 km na baku. W tym jazda po zakorkowanych 3mieście i Toruniu, 200km/godz na autostradzie i inne takie. Poza tym eco driving.

 

Min spalanie to 4.8 na nowych filtrach i z wyłączoną klimą.

 

Silnik 2.5 TDI V6 AKN:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 62L. po samym mieście zrobię ponad 700 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo koledzy robicie kilometrów na jedym baku. Ja mam co prawda 101 KM więc powinien mało palić a tu skucha ! Na pełnym baku robie 850 km przy normalnej jeździe i to jest cykl mieszany troche miasto troche trasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam passat afn 110km + soft light,zatankowany pod korek (wcisniety odpowietrznik)

trasa z klima cały czas 4 osoby Białystok-Szczytno-Kwidzyń-Łeba i powrót Łeba -Trójmiasto-Olsztyn-Szczytno-Białystok (zapalila sie rezerwa na liczniku 1250,srednia prędkość wg. GPS 72km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawiam sie na baku przejade:

Miasto 550-650

Trasa 800-950

 

Tak naprawde, zeby sie dowiedziec ile sie przejedzie trzeba by do zera wysuszusc paliwo ;)

To co podałem mocno orientacyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja teraz sprawdziłem na tych największych mrozach,

głównie po samym mieście się kręciłem, tylko raz trasa 150km, na baku 740 km, spalanie wyszło 8,64 l/100 km

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze przed mrozami(październik)przejechałem na 100l 1400km,ale już z mrozem na tych samych 100l wyjdzie ok1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miasto wrocław. Po wrocku mój automat przy spokojnej jeżdzie spali 7,4-8,2 l zależy ile stoję w korkach. Średnio na 50 litrach on po mieście zrobię w granicach 650-700km.

 

Na trasie około 4,8 l/100 więc można przeliczyć ile na zbiorniku przejedzie się. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel mojego auta (1.9TDI 110KM) przejechał trasę Warszawa - Split (Chorwacja) na jednym baku. To wychodzi około 1350km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wrocku mój automat przy spokojnej jeżdzie spali 7,4-8,2 l zależy ile stoję w korkach. Średnio na 50 litrach on po mieście zrobię w granicach 650-700km.

 

Na trasie około 4,8 l/100 więc można przeliczyć ile na zbiorniku przejedzie się. :-)

Z pierwsza czescia zdania to sie zgodze bo tyle AFN pali w automacie ale z tym ze na trasie 4.8l/100km to ciezko w manualu uzyskac wiec automatemm tym bardziej. Nawet zebys jechal 80km/h to chyba jest nie osiagalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

afn 110

 

miasto 800-900

trasa max 1100

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI AFN

 

Objechałem trasę Kraków-Praga-Kraków bez tankowania.

 

534 km x 2 + około 30-40 km po mieście.

 

Czyli jakieś: 1 100 km

 

Na pokładzie 4 osoby + pełny bagażnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AFN 110KM zbiornik 65L

 

trasa: 1000km +/-

miasto: 800km +/-

 

mi się podoba

 

jakis dziwny zbiornik bo raczej rezerwa nie ma 5 litrow a 60 litrow to wchodzi do rezerwy jak sie zapali i odrazu zaleje to 62-3 litry wchodzi i wtedy trasa po polsce 7 przez Trójmiasto do Władka +miasto i powrót do domu 1150 i dopiero rezerwa sie zapaliła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pd 116ps atj i na pełnym baku zrobie max 930km w cyklu mozna powiedziec mieszanym bez wiekszego oszczedzania podejrzewam ze jakbym zdjął noge zgazu to moze 1050 km bym zrobił ale wątpie aby wiecej sie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zbiorniku zrobię od 1100 do nawet 1500 km. To mój zeszłoroczny rekord:

trasa Białystok -Zakopane(jazda w tunelu powietrznym za autobusem 80-90km/h), trochę po Zakopcu i okolicach plus trasa powrotna 100-120km/h normalnej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pasku na pełnym baku przejeżdzam zazwyczaj ok 900 km po miescie...

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pasku na pełnym baku przejeżdzam zazwyczaj ok 900 km po miescie...

pozdr

 

Kurdy, jak ty to robisz? Po mieście 900 km??:eek:

Ja jechałem na wakacje z rodzina do Muszyny. Trochę byliśmy na Słowacji ale ogólnie bardziej trasa niż miasto i na baku przejechałem może 1000 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalałem dosłownie pod sam korek i w trasie zrobilem ok 1250km. średnia predkość ok 100km/h. jeżdze bez pasażerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trasa; Norwegia-Polska,z pod domu na miejsce 1283km, jak tankuje tutaj (Norwegia) pod korek używając odpowietrznika to do polski dolatuje na jednym baku a jak zatankuje paliwo w Polsce i wracam do Norwegii to około 200 kilometrów przed domem muszę do tankować bo się komornik zaświeca, czyżby aż taka wielka różnica byłaby w paliwie?

Edytowane przez ksynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trasa; Norwegia-Polska,z pod domu na miejsce 1283km, jak tankuje tutaj (Norwegia) pod korek używając odpowietrznika to do polski dolatuje na jednym baku a jak zatankuje paliwo w Polsce i wracam do Norwegii to około 200 kilometrów przed domem muszę do tankować bo się komornik zaświeca, czyżby aż taka wielka różnica byłaby w paliwie?

 

Jest olbrzymia roznica w paliwie, a zatankuj sobie na Ukrainie (czego nie polecam) to przejedziesz na baku 250 km:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności