Skocz do zawartości
łysy24

wymiana zarówki postojowej przód B6

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zapalila mi sie kontrolka przepalonej zarowki postojowej. I rzeczywiscie nie dzialala. Chcialem dzis jechac po komplet nowych ale okazalo sie... e wszystkjo znowu dziala. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak kontaktu na gnieździe , sprawdź i popraw bo potem jeszcze dojdzie wymiana wypalonego gniazda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapalila mi sie kontrolka przepalonej zarowki postojowej. I rzeczywiscie nie dzialala. Chcialem dzis jechac po komplet nowych ale okazalo sie... e wszystkjo znowu dziala. WTF?

To samo mam ostatnio, co jakiś czas zapala mi się lampa przepalonej postojówki i po jakimś czasie gaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jeżeli samochód oryginalnie nie ma LED'ów to zawsze się przepalą dokładane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Wydaje mi sie ze mozna wylaczyc sprawdzanie przepalonej zarowki za pomoca VAGA

 

09: Cent. Elect.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kowjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko, założyłem sobie takie przyklejane paski LEDów na przednie światła i podłaczyłem je pod światła postojowe, fajnie wygląda... tylko czasem, zdarzyło się dwa razy, nie zaświeca mi się żarówka, natomiast LEDy świecą normalnie, czyli jakieś 2 sec, dopóki system ich nie wyłączy sygnalizując uszkodzoną żarówkę... ktoś wie co to może być? uszkodzone gniazdo może?31AfsJRYtPL._SL500_AA300_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko, założyłem sobie takie przyklejane paski LEDów na przednie światła i podłaczyłem je pod światła postojowe, fajnie wygląda... tylko czasem, zdarzyło się dwa razy, nie zaświeca mi się żarówka, natomiast LEDy świecą normalnie, czyli jakieś 2 sec, dopóki system ich nie wyłączy sygnalizując uszkodzoną żarówkę... ktoś wie co to może być? uszkodzone gniazdo może?[ATTACH]48372[/ATTACH]
wsadź odpowiedni rezystor na + i będzie ok

P.S. to nie legalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest nielegalne?

a rezystor gdyby był potrzebny to na obu, a jedna strona działa bez problemów od zainstalowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co jest nielegalne?

a rezystor gdyby był potrzebny to na obu, a jedna strona działa bez problemów od zainstalowania...

nie legalne takie doklejane ledy a rezystor na obu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założyłem sobie takie przyklejane paski LEDów na przednie światła i podłaczyłem je pod światła postojowe, fajnie wygląda...

 

No i w B6 panowie zaczyna się agrotuning :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, ale uwierz mi - odklej to albo przesiądź się do poloneza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O gustach się nie dyskutuje, ale uwierz mi - odklej to albo przesiądź się do poloneza :)

nie pytałem się czy to się komuś podoba czy nie... a ponieważ nie masz passata wnioskuję że to właśnie ty masz poloneza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O gustach się nie dyskutuje, ale uwierz mi - odklej to albo przesiądź się do poloneza
No i w B6 panowie zaczyna się agrotuning :/

 

Panowie co sie czepiacie - jak chce to niech sobie dyszel od furmanki założy - to tylko i wyłącznie jego sprawa. Forum jest po to żeby sobie pomagać a nie krytykować.

Jedni lubią gadżety inni bardziej profesjonalne tematy, jednych stać na to innych na tamto - krytyka tego nie ma sensu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedni lubią gadżety inni bardziej profesjonalne tematy, jednych stać na to innych na tamto - krytyka tego nie ma sensu!

 

Otóż to... szczypać się w ten sposób możemy bez końca, a to niczemu nie służy. Takie miejsce, jak to forum jest dobrym miejscem, żeby zobaczyć różne ciekawe pomysły, lub mniej ciekawe i ustrzec się przed nimi zanim się je u siebie zrobi. Dlatego ja sobie podglądam i eliminuję rzeczy, które chciałem zrobić, ale jak zobaczyłem u kogoś to wiem, że mi się nie będzie podobało.

 

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

 

co jest nielegalne?

 

Zgodnie z prawem nie wolno dokładać do auta światełek wg własnego uznania. Wszelkie oświetlenie, jakie jest zastosowane w samochodach jest ściśle określone przepisami.

Poza tym, taka listwa (widziałem takie ostatnio w Tesco) nie jest oświetleniem posiadającym jakiekolwiek homologacje, które są w takich przypadkach wymagane.

 

Dla "niebieskich" równie dobrze możesz sobie zamontować światełka choinkowe - mogą po prostu zarządać zdemontowania tego na miejscu, albo zabiorą Ci dowód rejestracyjny.

 

Zależy na kogo trafisz...

Przemyśl dobrze, czy chcesz mieć takie akcje. Nie jest powiedziane, że faktycznie Cię łupną, bo możesz mieć szczęście i nikt się nie zainteresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow... niesamowite jak wiele można otrzymać odpowiedzi zupełnie niezwiązanych z pytaniem, które było na temat niezapalania się światła postojowego. Problem rozwiązałem poprawiając mocowanie żarówki w uchwycie. Faktycznie jak pisano wcześniej dostęp jest naprawdę trudny z powodu ograniczonej przestrzeni.

A co do waszego zainteresowania moimi LEDami to jestem naprawdę wzruszony i przemyślałem to sobie dokładnie... w związku z czym założę LEDy także na tylne światła, a pod karoserią zamontuję zimne katody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow... niesamowite jak wiele można otrzymać odpowiedzi zupełnie niezwiązanych z pytaniem, które było na temat niezapalania się światła postojowego. Problem rozwiązałem poprawiając mocowanie żarówki w uchwycie. Faktycznie jak pisano wcześniej dostęp jest naprawdę trudny z powodu ograniczonej przestrzeni.

A co do waszego zainteresowania moimi LEDami to jestem naprawdę wzruszony i przemyślałem to sobie dokładnie... w związku z czym założę LEDy także na tylne światła, a pod karoserią zamontuję zimne katody.

szerokiej drogi kolego z tymi ledami i katodami :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie wymianę postojówki żarówki na LED? trochę mocna ale fajny efekt;)

pozycja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak oceniacie wymianę postojówki żarówki na LED? trochę mocna ale fajny efekt;)

zęby tylko nie świeciły mocniej niż mijania czy długie to będzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zęby tylko nie świeciły mocniej niż mijania czy długie to będzie

 

nie no, bez przesady;p jutro dodam zdjęcie z włączonymi mijania:)

 

mijania.jpg

 

Wiec raczej mocniejsze od mijania nie są;) aczkolwiek zastanawiam się czy jako na dziennych nie można by było na nich jeździć...:)

Edytowane przez Kamilek1307

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności