Skocz do zawartości
łysy24

wymiana zarówki postojowej przód B6

Rekomendowane odpowiedzi

tmstp dzieki za linka. Juz kupione, teraz czekam na przesylke no i przygotowac sie psychcznie do wymiany. Meliske sobie strzele zanim zaczne.

 

Nie jest tak tragicznie, nawet jak w swietle dziennym zapalisz postojowke to patrzac na reflektor od przodu latwiej ja wlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dam znac jak poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktos moze czy te Ledy nadaja sie na postojowki do Passata B6 ?

http://www.car-mod-shop.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=1559

 

Tak .

 

 

Ja kupiłem takie diody (CAN-BUS 8 SMD) i niestety świeciły 2-3 sekundy i wywalały błąd spalonej żarówki. Sprzedawca był z moich okolic więc pojechałem do niego i zrobiliśmy testa na innym zestawie- było dokładnie to samo.

Następnie zrobiliśmy próbę na CAN-BUS`ach na 2 i 3 diody i te działają ok. Od ponad tygodnia używam can bus x3 SMD i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :

Nie chce tworzyc nowego tematu aby nie zasmiecac forum ale mam pytanie odnosnie oswietlenia :

 

- czy mozna dokupic lampki ktore mieszcza sie u spodu drzwi z przodu i z tylu ? ja mam bialo-czewone zaslepki ale kolega ma juz oddolu podwietlone drzwiczki

- czy jak juz uda mi sie kupic takie lampki to czy tam sa poprowadzone kable czy nie ?

- ma ktos moze takie lampki na sprzedaz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampki kup nowe, bo to grosze...

A kable wiadomo... że nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pwrlax no to mnie teraz zmartwiles, mam nadzieje ze z tymi tak nie bedzie. Koles daje gwarancje ze bledu ma nie byc, wiec jesli tak bedzie to odesle w diabli.

Poslij linka do tych co teraz uzywasz, jesli mozesz. Zadowolony z nich jestes, nie swieca za slabo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pwrlax no to mnie teraz zmartwiles, mam nadzieje ze z tymi tak nie bedzie. Koles daje gwarancje ze bledu ma nie byc, wiec jesli tak bedzie to odesle w diabli.

Poslij linka do tych co teraz uzywasz, jesli mozesz. Zadowolony z nich jestes, nie swieca za slabo?

 

 

Ja teraz mam założone dokładnie te: http://allegro.pl/can-bus-w5w-t10-r10-postojowki-3-led-smd-i1456359093.html

 

Odnośnie świecenia, to wcale nie świecą słabo a jedynie jak na mój gust trochę za bardzo na niebiesko. Z tego co czytałem to diody 4300K swiecą tak jak normalna żarówka.

Mam nadzieję, że u Ciebie te 8 diodowe będą świecić bez problemów- może to mój passat jest kapryśny. :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki pikopiko - mam kilka pytan ale nie bede tutaj chlopakom spamowal ... no nic sprawdze ile one kosztuja u naszych 'handlarzy' na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... dam znac jak poszlo

 

Daj znac i pokaz jakies fotki. Mnie zawsze zniechecaly te ledy ze wzgledu na jednak niebieskie swiatlo a nie biale jak zapewniali sprzedawcy. Ktory kolor wybrales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tez czekam z niecierpliwoscia, bo sprzedawca mial do wyboru 3 kolory ja wybralem bez niebieskiego odcienia, czysty bialy ma byc. Zobaczymy :P

No ale bardziej mnie martwi to co napisal kolega o tym ze wpadl w posiadanie takich i swiecily 3sek, mam nadzieje ze dioda diodzie nie rowna i moje beda te dzialajace poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie Ledy wymienione i bylo to banalnie latwe do zrobienia. Czas okolo 3 min, wiec nie taki diabel straszny jak go maluja :D

Niedlugo umieszcze fotki jak wyszlo, a i co najwazniejsze swieca, nie rozlacza ich po 3 sek

 

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

 

Dobra panowie Ledy wymienione i bylo to banalnie latwe do zrobienia. Czas okolo 3 min, wiec nie taki diabel straszny jak go maluja :D

Niedlugo umieszcze fotki jak wyszlo, a i co najwazniejsze swieca, nie rozlacza ich po 3 sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra panowie Ledy wymienione i bylo to banalnie latwe do zrobienia. Czas okolo 3 min, wiec nie taki diabel straszny jak go maluja :D

Niedlugo umieszcze fotki jak wyszlo, a i co najwazniejsze swieca, nie rozlacza ich po 3 sek

 

 

:hym to gdzie jest problem? U mnie CAN-BUS`y 8 diodowe wywalały błąd. Bardzo mnie ciekawi czy problem był z diodami które kupiłem czy mój passat jest taki kapryśny?:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra panowie Ledy wymienione i bylo to banalnie latwe do zrobienia. Czas okolo 3 min, wiec nie taki diabel straszny jak go maluja :D

Niedlugo umieszcze fotki jak wyszlo, a i co najwazniejsze swieca, nie rozlacza ich po 3 sek

 

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

 

Dobra panowie Ledy wymienione i bylo to banalnie latwe do zrobienia. Czas okolo 3 min, wiec nie taki diabel straszny jak go maluja :D

Niedlugo umieszcze fotki jak wyszlo, a i co najwazniejsze swieca, nie rozlacza ich po 3 sek

 

Jak bedziesz mogl to cyknij jakies fotki za dnia i po ciemku, jestem ciekawy jak to swieci. Rozumiem ze wziales te 4300K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie pospieszylem z tym entuzjazmem :-( Swieca potem nie, potem znowu tak i znowu nie. Czasami sie wogole nie wlacza, dopiero po kilkujrotnym przekrecenia pokretla swiatel zaskocza. A czasami zaskoczy jedna. Wiec trzeba odeslac. A poza tym to nieciekawie wygladaly te pozycje razem z mijania, bo mijania przy ladnym bialym swietle tych pozycji (jak juz racza sie zapalic :D ) wygladaja beznadziejnie. Jakie zarowki polecacie na swiatla mijania w koloze bialutkim oczywiscie? Aha a teraz moze kupie na pozycje te zarnowki Osram BV, uzywal ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli oczywiscie Osram halogen cool blue, mial ktos z nimi do czynienia?

A moze ma ktos inna propozycje jaka zarowke (nie Led) kupic zeby swiecila mocno i bialym czystym swiatlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie, około 2 tygodnie temu założyłem, wcześniej miałem fabryczne, wydaje mi się że tak samo świecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszystkie nie-ledy będą świeciły na żółto - mniej lub bardziej ale zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co znaczy tak samo? Zalezy jakie miales wczesniej. Ja mialem naprawde beznadziejnie zolte, a skoro te osram hcb sa lekko blue to silo zeczy juz nie moga byc zolte.

A co z zarowkami do swiatel mijania, macie jakies propozycje na jakie zmienic zeby zmienic takze nie najciekawszy zoltawy kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega tmstp napisał, świecą żółtawo, sporo im brakuje do białego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to sie pospieszylem z tym entuzjazmem :-( Swieca potem nie, potem znowu tak i znowu nie. Czasami sie wogole nie wlacza, dopiero po kilkujrotnym przekrecenia pokretla swiatel zaskocza. A czasami zaskoczy jedna. Wiec trzeba odeslac. A poza tym to nieciekawie wygladaly te pozycje razem z mijania, bo mijania przy ladnym bialym swietle tych pozycji (jak juz racza sie zapalic :D ) wygladaja beznadziejnie. Jakie zarowki polecacie na swiatla mijania w koloze bialutkim oczywiscie? Aha a teraz moze kupie na pozycje te zarnowki Osram BV, uzywal ktos?

 

 

Widzę, że u Ciebie jest dokładnie taka sama sytuacja jak miałem ja- diody z 8 ledami nie świecą. :dupablada

Dogadaj się ze sprzedawcą i wymień na 2 lub 3 diodowe- powinny świecić bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności